IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

S&P 500 / NASDAQ (инвестиционни стратегии и макро)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от representjah

    Мнението/предположението ми се оказа грешно. StefanG ми изпрати информация. От извлеченията които изпрати се вижда точно това което казва. Има общо около 3000 сделки и е на печалба. Процента печеливши позиции е доста на 50%. Надявам се всичко да се окаже вярно и когато се видим. Въпросите са много, но ще си останат между нас. Мога само да го поздравя за резултата, наистина е впечатлявщ! браво!
    representjah , поздравявам те за този пост. Желая ви късмет и ползотворно сътрудничество.

    Коментар


    • Най-вече помисли дали един трол на работа при боркер не може лесно да те изпързаля. И други подобни неща

      Терзийко ми е блокиран, но сега влязох без да се логна и го гледам... ами той си е баш платено тролче. Тролче, та дръка И как скача да защитава Стефан про-то, хаха. Боже, Боже!

      Сега налази и тука, защото видя, че темата е доста читаема



      Първоначално изпратено от representjah

      Мнението/предположението ми се оказа грешно. StefanG ми изпрати информация. От извлеченията които изпрати се вижда точно това което казва. Има общо около 3000 сделки и е на печалба. Процента печеливши позиции е доста на 50%. Надявам се всичко да се окаже вярно и когато се видим. Въпросите са много, но ще си останат между нас. Мога само да го поздравя за резултата, наистина е впечатлявщ! браво!

      Коментар


      • Имаше въпрос. Някой се излъга и все та отговори конкретно. И после се почна - лъжеш, нищо не печелиш. После що никой про не пише. Друго си е хора с по десетина сделки годишно да редят гоуемите стратегии.

        ---

        И това, дето никой майстор не взимал чужди пари супер несериозно. Абсолютно никой голям не работи само със собствени пари.
        Last edited by terziеv; 15.10.2020, 21:16.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от representjah

          Пак да напиша, от опит. Човек който има доказано печеливша стратегия печели пари от нея. Не я продава и не я споделя. Използва я докато може и на макс, защото в един момент може да "спре да работи". Не взема чужди пари, защото и сам може да си ги направи. Да вземем твоя пример, с възможно най лошия сценарий - 5К евро годишна печалба явяващи се 50% годишно. Това означава че си имал 10К евро в началото на годината. 7 години си търгувал, след 1 година - 15К, 2-ра, 22.5, 3 - 33.8К, 4-та - 50.6К, 5та - 75.9К, 6-та - 113.9К, 7а - 171К. В момента трябва да имаш около 171К евро, в най-лошият случай. С 90К евро годишно ще си живееш повече от чудесно. Не че нещо, но ако аз имах това нещо в ръцете, 7 години щях да карам само на хляб и сол, ще спя с по-2-3 одеяла и да мръзна, но щях да осигуря капитала за подобно начинание. И съм го правил, добре че само три месеца ми отне и беше разгара на лятото...
          И тук не включвам финансова помощ, която би могъл да получиш - родители, приятели, дори заем от банка. Само с 4-5 кредитни карти можеш да заъртиш 10К евро кредитен лимит и да го депозираш.

          Цифрите ти издишат някъде. В нещо лъжеш, или в периода или в доходността, все едно. Аз залагам на доходността. Пращам ти на ЛС данни, ако наистина имаш това което казваш, то с удоволствие ще ти предложа 10К единици само срещу 2К на година.
          Да бе някакъв нов ник дето не съм го чувал прави някакви вудоо магии. Да почне да поства сделки в реално време за период от няколко години и аз ще му дам пари да ми управлява хахаха.
          http://www.proflashgame.com

          Коментар


          • Първоначално изпратено от StefanG Разгледай мнение

            Здравейте , занимавам се с Форекс от 17год,
            Последните 6-7 год търгувам основно индекси /US30 и DAX/ , и всичките сметки в този период които съм управлявал са на добри печалби / 50-150% годишно, като максималния ДД по текущ баланс е достигал 30-40%/. За съжаление сумите които съм управлявал не са много големи и реализираните ми печалби са между 5 000-10 000 евро на година с които едва успявам да си покривам ежедневните разходи.
            Опитах се да кача тук детайлни отчети от последните 3 сметки които съм управлявал но нещо не става
            Търся инвеститори с повече капитал . Ако някой има идея да ми пише.
            Успех да измамиш някои в този форум . Пожелавам ти да вземеш парите на някои батка и после той да те излекува от мисленето което имаш хихи.
            http://www.proflashgame.com

            Коментар


            • Първоначално изпратено от representjah
              Ак оставим майтапа на страна, искам сериозно да попитам. Има ли някой изобщо тук в този форум, или познавате някой, който да е професионален инвеститор. Който се занимава само и единствено с инвестиране и го прави от поне 10 години? И има поне хиляда сделки зад гърба си? Има ли такъв във форума?
              Знам че всичко това звучи абсурдно, но е звучало и абсурдно да победиш Блек Джека / картите. Ед торп го е направил. Рулетката също е победима в момента. КОнните надбягвания - и те. Аз лично 13 години се занимавах само със спортни залагания, и работещите ми идеи бяха и са също толкова абсурдни и "глупави". Но работещи. Ето още една, която тук тръгна една дискусия във форума. Прословутите търкащи талончета.

              За вас не знам, но аз мога да различа Печелившо от Губещо такова само по номерата. Тъпо, нали. Но факт. Някой да иска да му взема хиляда лева?
              Здравейте , занимавам се с Форекс от 17год,
              Последните 6-7 год търгувам основно индекси /US30 и DAX/ , и всичките сметки в този период които съм управлявал са на добри печалби / 50-150% годишно, като максималния ДД по текущ баланс е достигал 30-40%/. За съжаление сумите които съм управлявал не са много големи и реализираните ми печалби са между 5 000-10 000 евро на година с които едва успявам да си покривам ежедневните разходи.
              Опитах се да кача тук детайлни отчети от последните 3 сметки които съм управлявал но нещо не става
              Търся инвеститори с повече капитал . Ако някой има идея да ми пише.

              Коментар


              • На macedonian все не успявам да видя постовете, но се радвам, че той чете внимателно тука

                Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                Има ли нещо по не рационално от това да инвестираш на бфб и да се убеждаваш че е супер. Да има, да инвестираш в Македноия

                Коментар


                • Можеш да придобиеш известна идея


                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                  Gross outperformed 80% of its peers ytd

                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  Аз пиша от скука между треидовете. Нито искам да ме следва някои, нито очаквам нещо. Както често съм писал, в това съм нерационален . Пък и имам сантимент към този форум откакто бях студент, но нивото е отвратително ниско сравнение с тогава...


                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  Университета дава добра платформа, но трейдинга е повече психология и топки. Там не може се научи тва, но базата е важна както и да създадеш контакти ако не с колеги, тона колежки хаха

                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  Че много ясно че търгувам за пари. Но като си имаш база, ти го правиш и за да докажеш че си добър. Като си добър, то останалото идва. За идеите ми: пускам ги, обосновката им струва пари. Защото труда струва пари. Но наѝ голямо удоволствие е като се окажа прав и покажа че във всяка ситуация е възможно чрез правилна стратегия да се продадеш. Това задоволява. Пред фактите всеки мълчи


                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  парите са основа, но наи много пари прават хоарат, които са там zаради трапката. те не го прават zа пари, а да покажата 4е са добри, по добри от полето. това е моето правило, zатова и се наслждавам на това което права.

                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  сори батка, но света е интересен zастото има раzли4ни хора с раzли4ни профили.

                  всеки тапан от тоzи форум аргументира 4е професорите била тапи стото не трагували на паzарите и стото не се zанимвали с директен биzнес. посо4ват се и примери zа фалити (LTCM) и така нататак. теzи хора оба4е саzдават моделите и работат им да реплицират по наи добар на4ин реалността, а ти като практик да раzберес каде са "греШките" и да ги арбитрираШ. ако некои можеШе да рефлектира реалността 1 кам 1, вси4ки стехме да сме милиардери.

                  и не вси4ко е пари. които така мисли, живота му го на4уква наи добре, рано или касно. ти 4е си преприем4 и поемаш некав риск които може да баде хонроран с висока пе4алба, не оzна4ава 4е всеки иска да е такав. има хора дето искат да полу4ават .... евро беz да се напрагат и да не са zанимават с товите проблеми, zастото при теб може и да се е полу4ило, на 90% zа иzдухали супата.

                  а zа баи и холд

                  всеки инвестирал последни 5 години лонг в неколко стабилни етф може да е милионер беz ваобсте да седи пред компутаra, да 4ете и да миси zа некви HFT
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  ел-ериан е абсолутен олигофрен и требва да работи в маркетинг отдел.

                  https://www.amazon.com/Most-Dangerou.../dp/1118505212

                  https://www.amazon.com/Inside-House-...dge+fund+house

                  сас zдраве
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  Чел съм я. Не е лоша. https://www.amazon.com/s?ie=UTF8&pag...0De%20Mesquita иначе тва ме е любимият автор в момента. Бях с едно cfo от Dax 30 на обяд и ми го препоръча и дори ми подари книгата която беше в чантата му, но при условие че след като я прочета ще е подаря и аз. Така и направих, но пак си я купих...

                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  Препоръчвам https://www.amazon.com/Strategy-Hist.../dp/1501227726 . Tова го препрочитам от 3 години

                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  Абе аз предимно чета психология и почти вече не чета за икономика като се изключат автобиографии, ама ти си намерил каде да разсъждаваш

                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  Провери в темата Дакс. Сделката и инструмента са пуснати както е присъщо за мен. 75% процента от количеството е продадено от 8 цента на 10 цента. 25% процента си останах лонг. Тогава дойдоха новините за потенциално сливане между линде и prахair.Акцията се изстреля с 10-12% и таи като опцията бе slight otm, движението + високата волатилност доведоха до огромен скок. Да съм честен: имах и къса позиция в немския амазон ( zalando), кадето след страхотни новини акцията скочи 20-25%. Добре че отвори само с 5 % гап и загубих около 15 цента (стоп не го хвана ) като цяло спекулативното ми портфолио варви добре, но семейна дела не ми дават време за повече ...
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                  24.08.2016, 10:18

                  Към 70 смятам че е overvalued: disclosure long bonds, long stock, short via puts. Смятам че vfc е идеална акция за income protection at low growth rate + increasing dividend. Това не значи че не правя пари от малки reversals. Би било глупаво да не го правя пак и хеджирам дългите си позиции. Това го правя с няколко акции, като в момента тук е и Novo nordisk. Linde приключих, там играта бе друга. Не съм смятал, но годишния ми ретърн от линде трябва да е кам 10000%. Peace

                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  Не мога да ти разбера проблема. Има достатъчно добри акции кадето с некви един 1-2 милиона, които за теб разбирам не са проблем, правиш 10-15к на евро движение, пак и дори да падне, това са акции за живот.
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  С 1м стеше да си 300к напред преди данъци и разходи. Само от акцията
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                  26.08.2016, 21:01

                  Аз съм къс X от 22 с цел 18 и vcf от 65 с цел 62
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                  29.08.2016, 11:28

                  Short Iron Ore @ 60
                  Short Copper @ 4620
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                  19.08.2016, 11:46

                  cross arbitrage: sell UniCredit equity, buy Unicredit bonds

                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                  17.08.2016, 12:16

                  Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  за AWK и аз съм се замислял. Цигарите много ги доят правителствата. Но при алкохола и Перно Рикар и Диаджио ме кефят също както и анхаузер буш.
                  да, ама дивидендите им са неуспорими и като имаш предви4 4е това е наркоти4ен продукт (еласти4ност) тренда е само нагоре


                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                  17.08.2016, 10:54

                  бих добавл цигари

                  USA (part of my portfolio): DHR, PM, CHD, AWK, CTAS, HCN
                  Europe: не му е местото тука
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                  16.08.2016, 15:24

                  Тези където са вечни: демография, вода, храна, хазарт, оръжия, сайбер, дрони, дисруптивни итн
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  ЕЦБ купува облигации със сравнително нисък рейтинг, което изкуствено държи цената на акциите високи и практически им дава долен праг. Пример Rwe ag. Отделно секюритизацията държи спредовете при ниските рейтинги високи и виждаме супер перформансе. Затова всички ротират към кредит. Дори банките които биват наказани в equity space, перформват или стагнират на високо ниво в кредит. Разбирасе при ниски лихви, акциите с висок дивидент остават сравнително защитени срещу разпродажби и се движат в реинджове, което предлага добра спекулация на мен с опции (vfc, linde, cvs, dis, novo nordisk etc.). като цяло играта е на реинджове в +\-5%, buy and hold важи само за бизнеси с изразен демографски профил или такива които изместват бизнеси + продукти с първа необходимост
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  вси4ки продват equties на централните банки и купуват IG bonds. просто както сам каzвал, следете кредитните паzари. те са предвестник zа акциите и техните движениа

                  П.С. Novo Nordisk едни барzи 30% от опции. оставам ин. цел 330 ДКК
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  Да инвестираш базирано на мултипъли без грам понятие от основния бизнес е пълна загуба на време. Насочи си вниманието към развиващите се пазари и в частност Китай
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  наи големата ти грешка е 4е се опитваш да наложиш мнението си на всеки.

                  колкото по барzо това го раzбереше, по добре zа тебе. всеки е сам zа себе си
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение



                  Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                  не, просто съм против ситуацията, в която се създава т нар moral hazard. някой да е влезал в затвора след великата криза? пет от осемте големи банки дори не могат да направят свестни living wills, т.е. при подобни събития пак трябва да ги спасяват. пълна пародия - никакви последствия няма и всички искат да просто да продължат да си правят бизнес все едно нищо не се е случило. декември като гледах the big short и си мислех как абсолютно всичко си е същото като 2008

                  пп пас съм за дънди защото имат много предстоящи капиталови разходи което означава нови акции което означава разводняване
                  това мислене не го раzбирам. да, всеки е хубаво да има морална и обшествена поzициа, но капиталиzма опира до това как да спе4елиа от ситуациита. az себе си виждам като event driven trader и zатова се радвам на пове4е такива сабитиа. иzкуството е да се види това преди другите и това ми е хобито. какво е станало, не е интересно
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                  каквото вси4ки о4акват, нали zнаете
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  Момчета не се карайте: не vix, играе е се vdax, vstoxx, vftse.

                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  Просто гледай производителите с наѝ малки маржове и които реагират наѝ силно на определени събития. Самите им акции са като опции с невероятен лост. Тук место съм давал за пример X. В Германия също има няколк ( Klöckner sdax, Salzgitter mdax) или Франция (vallourec), итн...желязната руда като компонент е по позната на местния заедно с акциите (разбира се вале е в център кадето има и друг лост). Темата е интересна и бих консултирал за 15к на час хаха
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  Просто гледай производителите с наѝ малки маржове и които реагират наѝ силно на определени събития. Самите им акции са като опции с невероятен лост. Тук место съм давал за пример X. В Германия също има няколк ( Klöckner sdax, Salzgitter mdax) или Франция (vallourec), итн...желязната руда като компонент е по позната на местния заедно с акциите (разбира се вале е в център кадето има и друг лост). Темата е интересна и бих консултирал за 15к на час хаха

                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Chanos е много в час. Даже съм си настроил в гугъл да ми изкарва всякакви новини свързани с него.
                  да, готин тип. и аz го следвам. оби4ам хора с нестандартно мислене
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  пил ли си кафе там? не 4е сам голем фетишист на тема кафе, но вси4ките ми поzната от всекакви култури едноzна4но оцениват ка4еството на кафето там. самото кафене Старбакс е една дупка, на брандинга и ка4етвото са много силни.

                  така 4е тарсенето и при конкуренциа не е толкова еласти4но и дори и с подбив на цената трудно се успева. виж при силна рецесиа, тогава сте има субституциа...
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  ми ако аz по4на да писа с термини се саzдва веднага впе4атлението, 4е сам некав арогатантен zадник (не 4е не сам). но просто понекога това е неиzбежно. zатова си пускам лонг монг беz да се обеснивам, с малки иzклу4ениа. ако некои пита сте ми кажа.

                  ама нали сме вси4ки егомани...
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  zа мен 4овек които тарси постоино внимание в анонимен форум или има големи zагуби или цака на демо

                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                  26.04.2016, 12:24


                  Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Аз не съм против спекулата по принцип. Просто смятам че спекулата е еднозначно вредна за хора без опит. Ти каква част от капитала си хвърляш за спекула - силно ме съмнява да е над 5-10%. Ама един човек без опит за нула време както започне от 10%, за отрицателно време ще го направи на 100% че и на 200%
                  в момента
                  1) 60% е low volatility portfolio с хориzонт 5 до 10 години
                  2) 20% е портфолио от хибрдни облигации, коко бондс, convertible debt, catastrophic bonds etc.
                  3) 20% е силно спекулативно портфолио

                  excess retunrns oт 3 отиват в 2. excess retruns ot 2 отиват в 1

                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  е хубаво виж ми от 3 седмци треидовете в темата DAX.

                  za теб е хаzарт, zа мен е трапка да бада прав. ако парите не са пред о4итети и имас друг подход, да бадеш прав, то тогава се прават пари по лесно...
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  добре от далгосро4нот ми портфолио имам Sixt Vz. кво мислиш?

                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение


                  Аз и не искам. Всеки си е бамбашка. Имах две запитвания на лични, но аз тук пиша само за агресивния си портфейл и на никой не бих го предложил: пречина- топки трябват.Не подценяваи 2 цента.
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  Лошото е че ти не разбираш, че има хора с различни рискови профили и различни очаквания. Отделно ти липсват основни финансови познания и разбирания за юрисдически наредби. Един фонд е много повече от самото инвестиране. Аз и 2 лева не бих вложил при теб просто защото а) нямал глобално виждане за добри макро бетс, ти си картиш американците и с това се свършва за теб, б) липса на опит, тоест доказан track record с над 50 милиона

                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                  Бих бил доволен да речем на 15% годишно напълно. Ако е повече добре дошло.
                  Мерси че се включваш на въпросите ми.
                  15% са много и изискват активен мениджмънт. или просто диверсифицирай самите портфейли ( аз имам три: агресивен, умерен и пасивен)
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  Има отрасли които като пасивен инвеститор не изискват никак мениджмънт: храни, вода, напитки (. Get and forget ). За други се изисква наблюдение на тенденции в отраснала като cyber crime, но целта е да ротираш до минимум. Както и другаде съм писал, трябва да си отговориш:, каква е моята толератност на риск и каква е целта. Това може да помогне при определяне на времения хоризонт
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                  А в какви сектори отрасли биха били най перспективни
                  Food, water, weapons, cyber crime, beverage, emerging market debt, две циклични фонда които ротираш в зависимост от моментум, dividend aristocrats. Избегваи да си само уса, това е голема грешка

                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Беше писал, че харесваш Barclays ... Какво я мъчи, че не може да отлепи от февруарското дъно ? .... аз я сравнявам с CS и DB
                  писам 4е имам достап до researcha im
                  Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение

                  sorry za maimunicta, ama az targuvam spored situaciita. imam mnogo day trades, no imam i takiwa s meseci.

                  ako edna akcia se sruti s 7% (Henkel), stoto uweli4awat dividenda, no ima li upasenija malko za emerging markets, kak da ne wlezesh. na kraja na sesiata akciata be pri -2%.

                  towa e dokumentiran w literaturata. taka 4e ima mjasto za wsi4ko
                  Last edited by Money; 15.10.2020, 14:36.

                  Коментар


                  • Да, за него става дума

                    Трудно е да разбереш какво точно правеше, от това което пишеше. Беше много лаконичен в обясненията. Това, което виждахме тука бяха краткосрочните му трейдове. Той не беше противник и на дългосочното инвестиране

                    Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение

                    може би става въпрос за niki5 volaswap и другите му никове не ги помня

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от representjah

                      Напиши кой е (nicname, може и на лично ако те притеснява), за да изчета мненията му във форума. Интересно ми е какво е мислел за пазара, как е вземал решия, въобще всичко което е правил. Най-лесния начин човек да научи занаят е като се учи от доказано успелите в него.
                      може би става въпрос за niki5 volaswap и другите му никове не ги помня
                      “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                      Коментар


                      • Имаше такъв човек, но вече го няма

                        Първоначално изпратено от representjah
                        Ак оставим майтапа на страна, искам сериозно да попитам. Има ли някой изобщо тук в този форум, или познавате някой, който да е професионален инвеститор. Който се занимава само и единствено с инвестиране и го прави от поне 10 години? И има поне хиляда сделки зад гърба си? Има ли такъв във форума?

                        Не мисля, че е майтап това, че компаниите, на които името започва с A или S иват средно по-голяма възвръщаемост, но не виждам как това може да помогне да се бие пазара. А и не незначи, че Лили няма и тя да бие

                        Първоначално изпратено от representjah
                        За вас не знам, но аз мога да различа Печелившо от Губещо такова само по номерата. Тъпо, нали. Но факт. Някой да иска да му взема хиляда лева?

                        Коментар


                        • Трудно мене да ме зарибиш с това. Не ме кефят компании, на които печалбите са в бъдещето. Но иначе това с телемеда звучи интересно и перспективно

                          Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                          Къде го чак това L/М бе, слаба ракия си. Като е гарга да е рошава, нека да e A. Номер 5 за мене
                          Току що се обзаведох с AMWL, по малко к/во от TDOC-a, ма да си има другарче в телемеда.
                          33.3 ми се стори добро число при тоя пулбак. Бизнеса си е с добри растежни перспективи, като кап не са чак толкова много, чуват се и слухове май за прилапване от някой батко ( united healt ? )

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Мисля си дали да не взема Eli Lilly (LLY) и да си ги държа дълго

                            Освен всичко, Лили ми звучи добре като име, а и Л е близо до М (Money/Мишо)
                            Къде го чак това L/М бе, слаба ракия си. Като е гарга да е рошава, нека да e A. Номер 5 за мене
                            Току що се обзаведох с AMWL, по малко к/во от TDOC-a, ма да си има другарче в телемеда.
                            33.3 ми се стори добро число при тоя пулбак. Бизнеса си е с добри растежни перспективи, като кап не са чак толкова много, чуват се и слухове май за прилапване от някой батко ( united healt ? )

                            Коментар


                            • Мисля си дали да не взема Eli Lilly (LLY) и да си ги държа дълго

                              Освен всичко, Лили ми звучи добре като име, а и Л е близо до М (Money/Мишо)

                              Коментар


                              • Това за данъците и банките го прочетох във ФТ. Може да пробвам да разузная в Блумбърг Терминал за другите сектори, но аз съм още начинаещ user и не гарантирам, че ще го изровя това

                                Днес обаче нямам достъп

                                Коментар

                                Working...
                                X