IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
    Мишо, няма по добра дума от "всичко си е ебало майката". Мислих дали бих могъл да я заменя с нещо...ама няма с какво.

    Бизнеса, лихвите, дебита на фирмите, дебита на гражданите, бондовете, политката, акциите, пазара, банките - абсолютно всичко си е ебало майката. Няма нищо нормално колкото и да го пудрят.

    И САЩ са най добре от всички ...прави сметка за другите.

    И CMG си е ебало майката.

    Помниш ли какво ти казах..че веднъж ще дойде време когато пазара пада и той ще пада. Но има една добра новина...до колкото ми е иформацията CMG ще се вдигне скоро вероятно поради бая големия байбак който не е опаткан още.
    Според мене, е достатъчно САЩ да кютат криво-ляво и СиП ще си расте леко нагоре. Срив ми се вижда малко вероятно да стане (но всичко е възможно).

    За CMG какво да кажа, трябваше да изчакам малко, но хубавото, че виждаш поне една добра новина в този пре... свят

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
      Това е вярно, че всичко си е таковало майката

      Това не пречи той да мисли, че бизнес цикълът в САЩ не е на ниво прегряване. Това само по себе си е аномалия.

      Освен това има глобални дисбаланси, които по никакъв начин не са намаляли. Всъщнсот ние имаме две кризи - едната е финансовата криза от 2008, а другата е доста по-дълбока и трудна за излизане.
      Добре е колега поне 20% от капитала ти да е инвестиран в злато,ако не е все още не е късно.......................................

      Коментар


      • Мишо

        Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
        Това е вярно, че всичко си е таковало майката

        Това не пречи той да мисли, че бизнес цикълът в САЩ не е на ниво прегряване. Това само по себе си е аномалия.

        Освен това има глобални дисбаланси, които по никакъв начин не са намаляли. Всъщнсот ние имаме две кризи - едната е финансовата криза от 2008, а другата е доста по-дълбока и трудна за излизане.
        Мишо, няма по добра дума от "всичко си е ебало майката". Мислих дали бих могъл да я заменя с нещо...ама няма с какво.

        Бизнеса, лихвите, дебита на фирмите, дебита на гражданите, бондовете, политката, акциите, пазара, банките - абсолютно всичко си е ебало майката. Няма нищо нормално колкото и да го пудрят.

        И САЩ са най добре от всички ...прави сметка за другите.

        И CMG си е ебало майката.

        Помниш ли какво ти казах..че веднъж ще дойде време когато пазара пада и той ще пада. Но има една добра новина...до колкото ми е иформацията CMG ще се вдигне скоро вероятно поради бая големия байбак който не е опаткан още.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
          Ок. Само казвам че този Майк не го мисли това . Напротив - мисли точно обратното или поне така казва в неофициален разговор. Той е приятел и до някаква степен подчинен на един мой много добър приятел. Бяхме на вечеря в Женева и говореше как всичко си е ебало майката.
          Това е вярно, че всичко си е таковало майката

          Това не пречи той да мисли, че бизнес цикълът в САЩ не е на ниво прегряване. Това само по себе си е аномалия.

          Освен това има глобални дисбаланси, които по никакъв начин не са намаляли. Всъщнсот ние имаме две кризи - едната е финансовата криза от 2008, а другата е доста по-дълбока и трудна за излизане.

          Коментар


          • http://www.bloomberg.com/news/articl...ks-before-vote

            Mдаа, разума набира сила....
            Ще има май калъчка за евробанките....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Мне, къс съм си
              И още ще късам по надолу
              браво
              Аз ще си ям ноктите, че на гладно не мога да мисля

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                Наивник, спасих ли те от печалба днес
                Да ти кажа още нещо умно...
                Когато WTI пада, би трябвало газа да се качва, а не както става сега
                Причината е, че колкото по-ниска е цената на нефта, толкова по-слабо е желанието на шистоваците да правят дренаж из полетата, оттам следва по-малко добив на асоцииран с нефта газ в бъдеще, а оттам - по-малко газ като цяло.
                Ако си спомням добре, асоциираната с нефта газ е близо 15% от общото предлагане

                Мне, къс съм си
                И още ще късам по надолу

                Коментар


                • Наивник, спасих ли те от печалба днес
                  Да ти кажа още нещо умно...
                  Когато WTI пада, би трябвало газа да се качва, а не както става сега
                  Причината е, че колкото по-ниска е цената на нефта, толкова по-слабо е желанието на шистоваците да правят дренаж из полетата, оттам следва по-малко добив на асоцииран с нефта газ в бъдеще, а оттам - по-малко газ като цяло.
                  Ако си спомням добре, асоциираната с нефта газ е близо 15% от общото предлагане

                  Коментар


                  • Ок

                    Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                    Тука не става дума за вярване. Същото го мисля и казвам откато съм във форума.
                    Ок. Само казвам че този Майк не го мисли това . Напротив - мисли точно обратното или поне така казва в неофициален разговор. Той е приятел и до някаква степен подчинен на един мой много добър приятел. Бяхме на вечеря в Женева и говореше как всичко си е ебало майката.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                      номинирай себе си да те изберат. ще те видим какво и колко можеш
                      Това означава, че ще гласуваш за мен ли?
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • В САЩ разследват безопасността на автомобилите Тесла https://rapan.bg/542-v-sasht-razsled...obilite-tesla/
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                          По случайност май си публикувал същото видео .

                          Е със сигурност не вярвай на Майк...хич не мисли така уверявам те.

                          Да не ти говоря че върти и негови кинти неофициално май, ако че да се води преподавател в някакъв университет.
                          Тука не става дума за вярване. Същото го мисля и казвам откато съм във форума.

                          Коментар


                          • По случайност

                            Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                            Съгласен съм с тези двамата, включително и с това, че опасността идва от външни (Ив, ако искаш да звучиш умно казвай "екзогенни") шокове.

                            http://video.cnbc.com/gallery/?video=3000524458
                            По случайност май си публикувал същото видео .

                            Е със сигурност не вярвай на Майк...хич не мисли така уверявам те.

                            Да не ти говоря че върти и негови кинти неофициално май, ако че да се води преподавател в някакъв университет.

                            Коментар


                            • Имах пред вид стила

                              Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                              Ние с ravnovesie имаме различни виждания. Всъщност ravnovesie е по-скоро мечи настроен за СиП, главно заради очакването за вдигане на заплатите, инфлацията и от там на лихвите, което ще намали нормата на печалба.

                              Аз разбирам защо той мисли така, но смятам, че този процес ще е много плавен и инфлацията няма да стигне нормални нива дори когато икономиката "прегрее". Затова и виждам съвсем друго развитие за СиП.

                              А нещата за ВЧТ не ми звучат сериозно, сори
                              Имах пред вид стила и начина на мислене. Не дали си мечи или бичи.

                              Коментар


                              • Ето този го познавам лично

                                Ето този го познавам лично Mike Ryan. Вечерял съм с него.

                                Лъже.

                                http://www.cnbc.com/2016/06/09/black...arishness.html

                                Като циганин лъже помня как се бъзикаше за дебита....
                                Last edited by Iv_max; 10.06.2016, 01:32. Причина: Като циганин лъже

                                Коментар

                                Working...
                                X