IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение

    Аз смятам че трябва да си чисто луд да купиш нещо дълго каквото и да е то освен ако не искаш да го продадеш на следващия ден но - разни хора разни идеали.
    Вярно, разни хора, разни идеали.

    Според мене е лудост да мислиш, че късите са абсолютно сигурна работа и да се набухваш все повече с къси.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
      не ми е приятно да го кажа щото не ти желая лошо...обаче ще стане като ЦМГ, експедия и т.н , въпреки че това не е ЦМГ.

      Аз смятам че трябва да си чисто луд да купиш нещо дълго каквото и да е то освен ако не искаш да го продадеш на следващия ден но - разни хора разни идеали.


      като се точиш 3 години що не го взе на 110
      Да, защо не го взех на 100, защо не го взех на 90, защо не го взех на 80... Можеше и на 75 да го взема...

      Коментар


      • Около 130

        Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Знам го тоз тарикат,няма да изтърве юздите лесно,ако направи по голяма дръжка теслата,още ще купя
        Се замисли

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Знам го тоз тарикат,няма да изтърве юздите лесно,ако направи по голяма дръжка теслата,още ще купя
          ти на колко си ги купил. абе мой още малко и късите ни на дакс30 от преди няколко години ще ни излязат на нулата , че що да не спечелим.
          Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
            Радвай се, защото нали и твоите може, да се безкрайни заради неговите
            Знам го тоз тарикат,няма да изтърве юздите лесно,ако направи по голяма дръжка теслата,още ще купя
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • И аз

              Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Кой хвана мъжката на теслата дръжката?

              Аз да

              Обаче щото ми е много разнообразен шорт портфейла в който няма как да не пропусна Тесла като искат само 2-3 % фее за щорта

              аз вчера купих 300 броя на 195 за всеки случай и по голямата част ги оставих

              Коментар


              • не мога да се сравнявам с

                Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение
                Радвай се, защото нали и твоите може, да се безкрайни заради неговите
                не мога да се сравнявам с неговите и на ГС

                Коментар


                • не ми е приятно да го кажа

                  Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                  Мамка им на алгосите!

                  Тъкмо взех Home Depot (на които се точа вече три години) на 127.64 и в следващите 30 секунди алгосите свалиха HD на 127.55. Това е заговор!

                  Long HD на 127.64.

                  не ми е приятно да го кажа щото не ти желая лошо...обаче ще стане като ЦМГ, експедия и т.н , въпреки че това не е ЦМГ.

                  Аз смятам че трябва да си чисто луд да купиш нещо дълго каквото и да е то освен ако не искаш да го продадеш на следващия ден но - разни хора разни идеали.


                  като се точиш 3 години що не го взе на 110

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pronto Разгледай мнение
                    Мишо мога да го поздравя, че продаде Прайслайн.
                    Но мога да се обзаложа, че ЛВНТАта ще има по-голяма възвращаемост в следващите три години от Експедията.
                    Божа работа, Pronto...

                    Прайслайн сега е малко по-нагоре от тогава, като продадох половината.

                    Коментар


                    • Мамка им на алгосите!

                      Тъкмо взех Home Depot (на които се точа вече три години) на 127.64 и в следващите 30 секунди алгосите свалиха HD на 127.55. Това е заговор!

                      Long HD на 127.64.
                      Last edited by Misho ILIEV; 22.06.2016, 22:22.

                      Коментар


                      • http://finance.yahoo.com/news/most-i...173411235.html

                        Хм, някой бе споменал че за Патока били по простите.
                        Явно тая половина от уса де има акции е по проста от другата...

                        Коментар


                        • Хайде алгоритмите да свалят малко пазара! Стига са ни пробутвали скъпи акции!

                          Коментар


                          • здравейте , искам да си закупя облигации на фирми на чужд пазар. някой купувал ли си е и как става това. освен универсалните инвестиционни продукти. благодаря
                            Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                              ...

                              Далаверите на Мъск нямат край.
                              Радвай се, защото нали и твоите може, да се безкрайни заради неговите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis21 Разгледай мнение
                                Кралицата на Великобритания Елизабет Втора е питала свои гости по време на вечеря за „три добри причини защо Великобритания трябва да е част от Европа“. Това съобщава кралският автор Робърт Лейси, цитиран от в. „Индипендънт“ и БГНЕС.
                                Кукундрелата като не е наясно, най-вероятно ще хвърли стотинкатa накрая. Нещо като тука има тука нема На стотинката ще пише отстрани "да пази господ кралицата"

                                Коментар

                                Working...
                                X