IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Жалко

    Жалко че ми изтриха отговора който написъх на Равния - беше много як...))) Било заяждане)))


    ех.....

    хич не сте ми липсвали да ви кажа....

    Коментар


    • Причините са необясними за теб

      Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
      По необясними за мене причини, Ив винаги мисли от гледна точка на влизане all in в един конкретен момент. Но дори и така да е, вероятността да се набуташ в НАСДАК на върха през 2000г. на ПЕ 65 е доста малка.
      Причините са необясними за теб и това не е никак изненадващо имайки пред вид че ако трябва да вземеш решение на теб сигурно ти отнема месеци мислене а на мен понякога часове.

      А за това какво Ив прай нямаш и идея.

      Коментар


      • Много интересно решение

        Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
        То може и да е така в "реалната" икономика, но там често има огромни information asymmetries, които могат да се експлоатират с добра печалба. Докато при пазара на акциите всичко е в цената...
        Много интересно решение да сложиш реалната икономика в кавички.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
          да, ама дивидендите им са неуспорими и като имаш предви4 4е това е наркоти4ен продукт (еласти4ност) тренда е само нагоре
          Не е съвсем така. Реално потреблението на цигари в развития свят спада - и то с доста бързи темпове. Въпрос на време е и в развиващия се свят да почнат да налагат по-високи акцизи и забрани. Друго нещо е че в най-сладките развиващи се пазари, Китай и Индия всъщност цигарите се контролират от местен държавно притежаван монопол като в Китай или местен голям играч като в Индия. Остава една Индонезия - но там пък нещата са толкова дерегулирани, че всичко може само да се влошава за тази индустрия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            за AWK и аз съм се замислял. Цигарите много ги доят правителствата. Но при алкохола и Перно Рикар и Диаджио ме кефят също както и анхаузер буш.
            да, ама дивидендите им са неуспорими и като имаш предви4 4е това е наркоти4ен продукт (еласти4ност) тренда е само нагоре

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Съвсем обясними са си причини. Всеки аматьор вярва, че съдбата обича смелите и тъй като е смел съдбата го обича.

              След няколко години ще схване че съдбата е кучка и само флиртува с него ама няма да му пусне ако разчита само на нея
              То може и да е така в "реалната" икономика, но там често има огромни information asymmetries, които могат да се експлоатират с добра печалба. Докато при пазара на акциите всичко е в цената...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                По необясними за мене причини, Ив винаги мисли от гледна точка на влизане all in в един конкретен момент. Но дори и така да е, вероятността да се набуташ в НАСДАК на върха през 2000г. на ПЕ 65 е доста малка.
                Съвсем обясними са си причини. Всеки аматьор вярва, че съдбата обича смелите и тъй като е смел съдбата го обича.

                След няколко години ще схване че съдбата е кучка и само флиртува с него ама няма да му пусне ако разчита само на нея

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Естествено че има как - даже е супер елементарно. Просто вкарваш кинти всеки месец
                  По необясними за мене причини, Ив винаги мисли от гледна точка на влизане all in в един конкретен момент. Но дори и така да е, вероятността да се набуташ в НАСДАК на върха през 2000г. на ПЕ 65 е доста малка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                    бих добавл цигари

                    USA (part of my portfolio): DHR, PM, CHD, AWK, CTAS, HCN
                    Europe: не му е местото тука
                    за AWK и аз съм се замислял. Цигарите много ги доят правителствата. Но при алкохола и Перно Рикар и Диаджио ме кефят също както и анхаузер буш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                      бих добавл цигари

                      USA (part of my portfolio): DHR, PM, CHD, AWK, CTAS, HCN
                      Europe: не му е местото тука
                      Цигарите нали не са на мода или няма значение?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Алкохол
                        Diageo?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Алкохол
                          бих добавл цигари

                          USA (part of my portfolio): DHR, PM, CHD, AWK, CTAS, HCN
                          Europe: не му е местото тука

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                            И психиатрични клиники
                            Тц, и специалисти по хепатитите да ги лекуват..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Алкохол
                              И психиатрични клиники

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                                volaswap, ravnovesie, ако трябва да инвестирате в конкретни компании и да държите 10 години, какво бихте купили?
                                Алкохол

                                Коментар

                                Working...
                                X