IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Когато аз ви го казвам - не вярвате

    Когато аз ви го казвам - не вярвате.

    Сега Gross ви го казва... вие пак няма да повярвате.

    И който и да ви го казва пак няма да повярвате до като не потънете.

    Инвестицията е дума която вече е загубила значението си. Пари по този начин вече не могат да се правят.
    След известно време всички ще почнат да говорят за тотално манипулирания пазар. Сега не ми вярвате. После други като ви го кажат ( а те и сега го казват ) пак няма да повярвате до като не се събудите.
    Всичко вече е само и единственно игра. Който се научи да я играе - научи който не постепенно ще отпадне. Естествен подбор.

    Дано да си спомните на кой сте се смели.


    http://www.cnbc.com/2016/06/02/bill-...nt-market.html

    Коментар


    • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
      BlueMountain increased the short in K+S. Keep the short from 22.20. Initiate long (bridge water got big position) in Potash @ 16.30 as relative value play
      Closing: кои разбира, при мен се спира хаха

      Коментар


      • Вече са 1000

        Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
        Е за кво се лигавиш с 500 броики
        Вече са 1000 )) от преди 2 минути)

        Шото ми е повече забавно от колкото за парите...въпреки че съм 20 к напред )) заради теб))

        Топя Х много як верно....

        Днеска осребрих и дългите на фанимей и фреди мак...

        И с помоща на Мишовия CMG ...изкарах за една кола...)) евтина))
        Last edited by Iv_max; 02.06.2016, 20:51.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
          Ники, пак отворих малко къси на Х ама много малко 500 бр. ))
          Е за кво се лигавиш с 500 броики

          Коментар


          • Ники

            Ники, пак отворих малко къси на Х ама много малко 500 бр. ))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
              мухо кажи ръст ма бич . дигай сега еврейския зехтин че после да го закарам на нови дъна .сега просто кажи на евреъски Ръъъъъъъъъъъъъъъъъстттттт само това те моля . моля те бе човек
              Архи още ли шортиш тоя бичи маркет
              Не бой се и твоят ред ще дойде шортаджийте ще лапат след няколко месеца, до тогава може и нов връх да направи обаче.

              Коментар


              • и мухо поне като изкаж да прецакаш някой поне кажи да пускаме къси че ние да те послушаме и да пуснем дълги и то да пропадне и ние да се прецакаме . така като тебе не се прави . много си наииииииииввввв.

                Коментар


                • )))

                  Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                  Пак ще ти кажа за петрола те гони параноята.
                  Виждаш конспирации там където ги няма.
                  Цената на петрола в момента е напълно реална.
                  Както виждаш не пада, а вдига
                  )))

                  Виждам))

                  И го подозирах че ще стане така. Обраха късите на долу и юруш....

                  Значи в щатите запасите се вдигат, сделка няма в ОПЕК ама цената агосите я бутат на нов хай.

                  Значи танкери по цял свят седят пълни догоре, запасите по цял свят са пълни до дупка, ОПЕК казва няма таван на производството ще помпаме до дупка...Китай му се вижда края на растежа ..ама това е без значение...И къде видя фундамента? Търсенето на петрола ще расте викаш? ))

                  Дали разбираш че някой ще гризне дървото напълно съвсем скоро или не го разбираш?

                  Тая работа без фундамент може да се крепи ограничено време. Това че имаш късмет далаверата да е в твоийта посока не означава че си прав.

                  Коментар


                  • мухо кажи ръст ма бич . дигай сега еврейския зехтин че после да го закарам на нови дъна .сега просто кажи на евреъски Ръъъъъъъъъъъъъъъъъстттттт само това те моля . моля те бе човек

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                      Сега ми е любопитно да видя как спекулантите ще реагират на петрола.

                      Направиха услуга индиректно на СА, онея си продадоха фютчерски за х месеца напред петрол, как ще удържат сега петрола не ми е ясно.
                      Пак ще ти кажа за петрола те гони параноята.
                      Виждаш конспирации там където ги няма.
                      Цената на петрола в момента е напълно реална.
                      Както виждаш не пада, а вдига

                      Коментар


                      • Close long CMG - Short CMG

                        Close long CMG - Short CMG

                        Long from 434.27 - close 442.50


                        Now Short small new position from 442.5$

                        Коментар


                        • BUY QQQ call option 111

                          BUY QQQ call option 111 - *0.32

                          в Чест на ФЕД

                          Коментар


                          • Целия пазар е тотален ташак

                            Целия пазар е тотален ташак. Който не го осъзнава е тотално заблуден.

                            Тая работа няма да свърши добре за никой основно дълъг. Помнете ми думата.

                            И преди някой да каже че се оплакван - ни най малко не се оплаквам - радвам се.

                            Коментар


                            • close short BABA

                              close short BABA 76.7 от 79.50 грубо

                              Коментар


                              • destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X