IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
    Казах ти аз вчера да купуваме Тева, ти не, та не. На 35 щяла да ходи. Айде сега пусни си едно ордърче на 41 да ди дойде акъла... Добре че имам малко Майлан.


    Ще купя, що не, няма да направя дабъл, а само 80% до 70$ с дивитата.
    И не само тева.
    Имаме голяма промяна на сантимента дето вчера не бе налична.
    Даже и 10% да ми е днес на червено бисчето все още е доста на плюс, заслужава си да го затварям и трансформирам към биб лост. То и без последното мога, почти 30% съм в здравето, само кеша малко повече.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      И републиканци навсякъде, мaлии какво рали се очертава....
      Казах ти аз вчера да купуваме Тева, ти не, та не. На 35 щяла да ходи. Айде сега пусни си едно ордърче на 41 да ди дойде акъла... Добре че имам малко Майлан.

      Коментар


      • A California ballot initiative aimed at reining in rising prices for prescription drugs was headed for defeat on Tuesday after pharmaceutical companies spent more than $100 million to fight it.

        The California Drug Price Relief Act, also known as Proposition 61, sought to limit state health programs from paying more for medications than the U.S. Department of Veterans Affairs (VA), which receives the steepest discounts in the country.

        As of late Tuesday night, with 47 percent of precincts partially reporting, the vote was 46 percent in support of the measure and 54 percent opposed, according to California's Secretary of State.
        И републиканци навсякъде, мaлии какво рали се очертава....

        Коментар


        • Къде ги видяхте тези 2 седмици спад? Моя портфейл беше на -2% тази сутрин, вече е на +. Въпреки че имам 2-3 по-големи спада заради резултати от Т3. Аз лично допълних един шорт викс. Ако сурнат още малко индексите надолу, още по-добре. Как да продадем скъпо, ако не сме купили евтино?

          Ако може Тръмп да изгони и другата баба, цена няма да има Между другото като се замисля, тя май е с най-голям принос за неговото избиране. Може да я черпи една паста преди да и удари един шут.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
            Аз съм си решил. Биотехи ( на 11 ре !) и други здравословни.
            Без вещицата и комунето Бърни - настава време да намалям и направо елиминирвам бая нарасналия си BIS хедж заради тях.
            Дано само малко по дълбочък да е спада, че да заредя добре. Че и доста кеш отлежава. После ще има полет.
            Аз пък следя ERICSSON и NOKIA ...
            Дори и днес не успяха да пробият дъното от преди седмица ....
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
              Според мен Тръмп е по-опасен именно защото го свързват с Путин. По същия начин Путин ликвидира собствения си ментор Березовски.
              Путин се справя чудесно с управлението на такава огромна държава. Единствено респект към такива политици!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                интересно е сега колко ще продължи спада и да видим с какво може да се налапаме изгодно....мисля си че утвърдени компании с добри приходи ще са добър вариант....а за двете седмици спад може и да се окажат повече впредвид неукротимата и непредвидима личност на новия президент....
                Аз съм си решил. Биотехи ( на 11 ре !) и други здравословни.
                Без вещицата и комунето Бърни - настава време да намалям и направо елиминирвам бая нарасналия си BIS хедж заради тях.
                Дано само малко по дълбочък да е спада, че да заредя добре. Че и доста кеш отлежава. После ще има полет.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                  Хайде още къс ДАУ от мен. 18 050 вход.
                  Затова тази игра е толкова велика

                  Коментар


                  • Хайде още къс ДАУ от мен. 18 050 вход.
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Ще се услушваме - типично по нашенски ...
                      А тези които гледат и другите пазари , как ще го отигравате явлението Тръмп ?
                      Според мен мах 2 седмици надоле - време за покупки .
                      Имайки предвид, че тия писания как щял да докара рецесия са от същите журналисти предричайки краха му ...
                      Отделно, че може бързо да възстанови нормалните отношения с Русия ...
                      интересно е сега колко ще продължи спада и да видим с какво може да се налапаме изгодно....мисля си че утвърдени компании с добри приходи ще са добър вариант....а за двете седмици спад може и да се окажат повече впредвид неукротимата и непредвидима личност на новия президент....
                      "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                      Коментар


                      • Няма такъв филм

                        Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                        Според мен Тръмп е по-опасен именно защото го свързват с Путин. По същия начин Путин ликвидира собствения си ментор Березовски.
                        Няма такъв филм, няма като едно време да говоря много...

                        Обаче ще кажа последно...светът се нуждае от хора които не са зависими от всички кръгове които гравитират около всички политици без изключение и правят света такова извратено място каквото е сега.. Тръмп е такъв.

                        Създаването на "чудовище" в лицето на Путин се налага от същите медии които правят Хилари "светица" .


                        Останете със здраве

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          За хубво или лошо,стана.
                          Сега да видим къде сме ние?
                          Ще се услушваме - типично по нашенски ...
                          А тези които гледат и другите пазари , как ще го отигравате явлението Тръмп ?
                          Според мен мах 2 седмици надоле - време за покупки .
                          Имайки предвид, че тия писания как щял да докара рецесия са от същите журналисти предричайки краха му ...
                          Отделно, че може бързо да възстанови нормалните отношения с Русия ...
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                            Според мен Тръмп е по-опасен именно защото го свързват с Путин. По същия начин Путин ликвидира собствения си ментор Березовски.
                            Той че си е малко хахо хахо си е.
                            По важна е насоката и тия около него.
                            Слага Руди Жулиани за държавен секретар и света ще е едно много по добро място.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение
                              Според мен Тръмп е по-опасен именно защото го свързват с Путин. По същия начин Путин ликвидира собствения си ментор Березовски.
                              За хубво или лошо,стана.
                              Сега да видим къде сме ние?
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                                След като наблюдавах цялата тази кампания в САЩ мога да заключа:


                                1. У нас няма абсолютно никаква корупция в срваниение със САЩ
                                2. Нашите избори са на светлиннни години по демократични, свободни и по малко манипулирани от техните


                                Вятъра на промяната която предвиждах се случва.

                                И след като Меркел бъде "обесена" пред райхстага нещата може би ще тръгнат в по правилната посока. Мога да добавя и онези на върха на ЕС ... да не ги изброявам.

                                Едно е ясно че с избора на Тръмп се разминахме с може би най големия риск за 3 та световна война в нашия живот.

                                Сега остава Йелън да се махне, да вдигнат лихвите, бизнеса да стане по нормален и когато човек си купува някога пак акции да чуства че си купува истински бизнес навсякъде по света.
                                Според мен Тръмп е по-опасен именно защото го свързват с Путин. По същия начин Путин ликвидира собствения си ментор Березовски.

                                Коментар

                                Working...
                                X