IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой има ли представа yield-a на 10Y treasury защо така потегли нагоре ?

    Да не би Китайците да пращат съобщение на Тръмп

    Коментар


    • Дау нови рекорди прави а беше голям страх от Тръмп. Изборите свършиха и сега ще видим реално какво мисли и ще направи Тръмп.

      Сигурен съм че адски много хора шортиха пазара и понесоха огромни загуби. Да не забравяме че Тръмп продава имоти именно на тези хора които контролират голямата игра та не ми се вярва да не се вслушва в тях и Фед Виж ако беше някой краен консерватор от Южните щати друго щеше да е настроението.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
        Не че се оплаквам, ама кво стана в крайна сметка?! Побъркаха ли се? Викса падна с 23%! Дау се върна на предния АТН с над 1000 пункта разлика между дъното и върха Господ ли избраха за президент, небето ли им падна на главата, що ли? 1
        Аз очаквам още екшън!Може и 1500 да ни зове!!!Мишката и Арчи ще се скапят от кеф.В турската баня!!!

        Коментар


        • Фангчетата и яблъките 4-5% на червено.
          Ще се бъзикат с перчема, а....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
            Напазарих Tesla на 182 секси ми се вижда на тези нива.
            Вярваш в скорошното колонизиране на марс със соларни совалки... ?

            Коментар


            • Напазарих Tesla на 182 секси ми се вижда на тези нива.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                +1

                прав си ама за какво да излиза-тук си ни е добре на всички
                Къде е това тук? На БФБ или на NYSE?

                Коментар


                • Не че се оплаквам, ама кво стана в крайна сметка?! Побъркаха ли се? Викса падна с 23%! Дау се върна на предния АТН с над 1000 пункта разлика между дъното и върха Господ ли избраха за президент, небето ли им падна на главата, що ли? 1

                  Коментар


                  • Гледайте въглищата, ойл сървисис, петролнохикическия комплекс. Особено ако Хам стане министър.
                    А тия лекарства, Тръмп с още по-голямо густо от Хилърито, ще им разкаже играта.
                    Last edited by Pronto; 09.11.2016, 23:49.

                    Коментар


                    • Днес беше лесно - купуваш японски акции. Сега като почне и с намалянето на данъците и премахването на регулациите и голямото харчене за магистрали, и ще се изстрелваме в орбита

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                        БФБ-то му разказаха играта с този ЕТФ. Записват, записват...при нашата ликвидност представяш ли си, ако някой реши да излиза. Софка ще иде на 50

                        Както и да е, сесията на NYSE кефи отвсякъде. Отдавна не е имало толкова интересна. Направо бяхме заспали последните седмици. Дано само Тръмп да изгони другото бабе, ще стане лудница
                        +1

                        прав си ама за какво да излиза-тук си ни е добре на всички
                        "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                          мне, но това май е 13 ден поред нагоре
                          Знам го това, следя, нали имам невсунци.
                          И цинка на 5г връх и гравитацията го не лови, ма картона си тъпче 1м на място....
                          Тия резервоарци не се напродаваха на харизани хартии.
                          Ала веднъж излети ли от базата си - няма спиране....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Речено сторено, ордер на 40.01 изпълнен.
                            Ако все пак по някое време спадне до 33-35 - още повече.

                            Абе що става с медта днес бе...и то при силен долар....новини някакви или и там тръмп ефект ?
                            мне, но това май е 13 ден поред нагоре
                            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                              Казах ти аз вчера да купуваме Тева, ти не, та не. На 35 щяла да ходи. Айде сега пусни си едно ордърче на 41 да ди дойде акъла... Добре че имам малко Майлан.
                              Речено сторено, ордер на 40.01 изпълнен.
                              Ако все пак по някое време спадне до 33-35 - още повече.

                              Абе що става с медта днес бе...и то при силен долар....новини някакви или и там тръмп ефект ?

                              Коментар


                              • баси щом пазара реагира така на Тръмп,как щеше да реагира на Хилъри??
                                Тръмп печели-изненада
                                пазара не реагира-изненада
                                ..........какви изненади ни чакат още?

                                Коментар

                                Working...
                                X