IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
    БФБ реагира най-остро на победата на Тръмп
    БФБ-то му разказаха играта с този ЕТФ. Записват, записват...при нашата ликвидност представяш ли си, ако някой реши да излиза. Софка ще иде на 50

    Както и да е, сесията на NYSE кефи отвсякъде. Отдавна не е имало толкова интересна. Направо бяхме заспали последните седмици. Дано само Тръмп да изгони другото бабе, ще стане лудница

    Коментар


    • Добре бе, нали всички ги беше страх от Доналдът, сега пък защо не щат да падат пазарите, тяхната кожа гърбава? За една нощ станаха доналдисти ли?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • абе къде е еврейчето Хахо да каже ръст . че скоро в америка ще му става хубаво на душичката

        кажи Ръъъъъъъъъъъст Хахоууууууууууу

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nasco_3 Разгледай мнение
          Някой може ли да припомни ,имаше ли Тръмп някаква закачка с Епъл?.Днес е една от малкото които падат...
          Имаше, да. Не си спомням дали беше заради милиардите дето ги държат извън УСА, за да не плащат данък. Или май беше казал че ще ги принуди да си произвеждат джаджите в УСА...смех голем

          Коментар


          • БФБ реагира най-остро на победата на Тръмп
            "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nasco_3 Разгледай мнение
              Някой може ли да припомни ,имаше ли Тръмп някаква закачка с Епъл?.Днес е една от малкото които падат...
              бъзикаш се нали?

              AAPL 108.57 -2.49 (-2.24%) 582.34B
              AMD 6.82 -0.18 (-2.57%) 6.36B
              QCOM 66.96 -1.31 (-1.92%) 98.62B
              SCTY 19.71 -1.14 (-5.47%) 2.01B
              NVDA 69.05 -2.11 (-2.97%) 36.88B
              MBLY 37.13 -0.90 (-2.37%) 8.14B
              MU 16.85 -0.56 (-3.20%) 17.55B
              INVN 7.24 -0.12 (-1.63%) 666.78M
              INTC 34.24 -0.50 (-1.44%) 162.50B
              SUNEQ 0.140 -0.030 (-17.65%) 44.37M
              XLNX 50.94 -0.76 (-1.47%) 12.97B
              STX 33.64 -0.85 (-2.46%) 9.86B
              JNPR 24.99 -0.50 (-1.96%) 9.57B
              ADBE 105.78 -2.61 (-2.41%) 52.47B

              Коментар


              • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                +10,5% стигна на премаркета.
                maliii volatilnostta e tukk

                v momenta sa samo na +3% no karai

                виж най- ;и харесват да чета новини от анализатори
                http://www.kitco.com/news/2016-11-09...-For-Gold.html

                и как пазара е точно наопаки

                златоот в момента пада

                нали точно тръмпчо беше за вдигане на лихвите, тия забравиха ли го това.....
                същото наблюдаваме и при йълдовете на немския дълг само нагоре, въпреки че аз лично го очквах да е надолу. Мислех си че ще се бяга от US-treqsuries и ще набиват в немски но явно не

                Коментар


                • Някой може ли да припомни ,имаше ли Тръмп някаква закачка с Епъл?.Днес е една от малкото които падат...

                  Коментар


                  • KOL + 4 TAN - 6%

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      IBB 8% +
                      А спайчо май към зеленкото се запътил....
                      Е аз сутринта казах докрая на седмицата, ама това явно е било песимистичната прогноза
                      Другия път да ме слушаш, макар че не съм сигурен сагата с хапчетата да е приключила. По-скоро прилича на мощен шорт скуиз.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        IBB 8% +
                        А спайчо май към зеленкото се запътил....
                        Всичко ще е зелено - ако не днес още утре ...
                        Банкстерите настроиха алгоритмите в стил да се подмажем на Доналд - че нещо им се заканваше още преди да се качи на трона
                        Лично аз за Teva не бързам - щото ония от министерство на правосъдието едва ли веднага ще си сменят вълчите кожи ...
                        Last edited by Protokol; 09.11.2016, 16:38.
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • IBB 8% +
                          А спайчо май към зеленкото се запътил....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pirdop Разгледай мнение
                            изстреля се +6% почти, токова рипнаха че чак и валеант-а е нагоре!
                            някой да го играе и него?
                            +10,5% стигна на премаркета.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение


                              Ще купя, що не, няма да направя дабъл, а само 80% до 70$ с дивитата.
                              И не само тева.
                              Имаме голяма промяна на сантимента дето вчера не бе налична.
                              Даже и 10% да ми е днес на червено бисчето все още е доста на плюс, заслужава си да го затварям и трансформирам към биб лост. То и без последното мога, почти 30% съм в здравето, само кеша малко повече.
                              изстреля се +6% почти, токова рипнаха че чак и валеант-а е нагоре!
                              някой да го играе и него?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
                                Казах ти аз вчера да купуваме Тева, ти не, та не. На 35 щяла да ходи. Айде сега пусни си едно ордърче на 41 да ди дойде акъла... Добре че имам малко Майлан.


                                Ще купя, що не, няма да направя дабъл, а само 80% до 70$ с дивитата.
                                И не само тева.
                                Имаме голяма промяна на сантимента дето вчера не бе налична.
                                Даже и 10% да ми е днес на червено бисчето все още е доста на плюс, заслужава си да го затварям и трансформирам към биб лост. То и без последното мога, почти 30% съм в здравето, само кеша малко повече.

                                Коментар

                                Working...
                                X