IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Шегувах се

    Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Не съм говорил с него - то си стана скандал около това напускане и бе навсякъде в медиите. Човек си каза че му е писнало да пуска проруска пропаганда. може и да не точно с тези думи, но това бе смисъла , не ми се занимава да го търся сега.

    А за теб нямам идея кой си, и не ме и интересува. Аз мисля че и друг път съм го казвал в този форум но за мен всички пишещи в него са просто никове.
    Шегувах се, ти даже и шегите не фащаш като те пипне някой за Путин ))

    Знаем историята за Зеро..пич,,, те Зеро публикуваха и коренспонденцията и СМС си те с тоя калпак след като Блумбърг го пуснаха. Ако човек иска да е обективен е нормално като мен да чете и Блумбърг и Зеро и всичко което може и чак тогава да изгради мнение.
    Въпреки че на кой му дреме...

    Коментар


    • А що трябва да отиват някъде?

      Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Е влез в CME и виж какво са си казали официално. Ти казваш ама то не е вярно. Моят пост бе копи пейст от правилата на CME.

      това не са специални инструменти - всеки може да търгува с тях - на една камара борси. СМЕ просто дават по-добри комисионни за да ги привлекат - иначе същите тези централни банки ще отидат в лондон, токио, франкфурт или париж и пак ще си търгуват деривати.
      А що трябва да отиват някъде?

      Къв им зора да търгуват фютчерси?

      Коментар


      • Ама после Ники

        Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
        Супер си! Аз мисля да им даунгрейдна рейтинга. Ще ги класифицирам джънк, да ти излезе шорта
        Ама после Ники, да не забрави да ти върне някой долар от далаверата...)

        Коментар


        • Ей това с "либерални ценности" ))

          Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Боли ме фара че са им хакнали мейлите. И аз да имах парите на Сорос същите работи щях да правя Сорос никога не е крил че Оворено общество се бори срещу диктатури, самото съществуване на тази фондация е да налага либерални ценности. И го прави открито.

          А не като Путя да плаща на някакви кафеви журналисти и да се крие като бандит.
          Ей това с "либералните ценности" )) е топа на вечерта))

          Евала пич.

          Всъщност и въпросите които поставя колегата за СМЕ и централните банки са абсолютно на място. Няма причина централните банки да търгуват фютчерси шефе.
          Това не са ЕТФ и или акции или бонодве. За към им е да търгуват фютчерси?

          Да не говорим че самото участие на ЦБ на пазара на ЕТФ и и на акции прави пазара по скоро социалистически от колкото капиталистически...а пък да не говорим за свободен и основаващ се на пазарни принципи.

          По абсолютно същия начин по който ти казваш ако си бил на Сорос ще правиш същото щото можеш, по съшия начин този който може те врътка на борсата...ама той викаш се бори за стабилен пазар...значи е ок всичко ))

          Само да не влизаме в политката щото няма ниакакъв шанс да те издържа емоционално.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
            ахааа ясно, това вече доказва всичко.

            Ти да не би да си говорил с някой уволнен от мен че имаш такова менние за мене? ))
            Не съм говорил с него - то си стана скандал около това напускане и бе навсякъде в медиите. Човек си каза че му е писнало да пуска проруска пропаганда. може и да не точно с тези думи, но това бе смисъла , не ми се занимава да го търся сега.

            А за теб нямам идея кой си, и не ме и интересува. Аз мисля че и друг път съм го казвал в този форум но за мен всички пишещи в него са просто никове.
            Last edited by ravnovesie; 27.08.2016, 01:48.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
              Къв Путин, къв зерохедж? Аз ти приказвам за СМЕ, ти ми приказваш за Путин? Негова ли е заслугата за тези специални инструменти за ЦБ? Ако е така, трябва да се признае, че има талант Ако не е той, кой е? С ква цел? Ако не им трябва да манипулират "пазара" на акции и се интересуват само от облигациите, тези инструменти защо съществуват? Ако не служат за нищо акционеритена СМЕ дали са съгласни да губят пари от това? Защо удължиха срока на програмата?
              Въпросите са риторични, не се хаби. Лека.
              Е влез в CME и виж какво са си казали официално. Ти казваш ама то не е вярно. Моят пост бе копи пейст от правилата на CME.

              това не са специални инструменти - всеки може да търгува с тях - на една камара борси. СМЕ просто дават по-добри комисионни за да ги привлекат - иначе същите тези централни банки ще отидат в лондон, токио, франкфурт или париж и пак ще си търгуват деривати.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                Моя фонд шортна фед и фонда на лв макс
                Супер си! Аз мисля да им даунгрейдна рейтинга. Ще ги класифицирам джънк, да ти излезе шорта

                Коментар


                • ахааа ясно

                  Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Никаква конспирация няма - един напуснал блогът си го каза публично.

                  А за другото - всеки си избира на какви хора да вярва. на мен ако някой почне да ми разправя как всички са мошеници пукнат лев няма да му дам. Всеки съди за другите само по себе си.
                  ахааа ясно, това вече доказва всичко.

                  Ти да не би да си говорил с някой уволнен от мен че имаш такова менние за мене? ))

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                    И като допълнение щото знам че си "фен на Путин" и на Зеро хедж, оня ден четох в зеро хедж и после на други места - за това дето хакнали и публикували в уйкилеекс писмата на Отворено общество на Сорос ( като четох и самите писма ) в случай че приемем че не са манипулирани от Путин ) в които става много притеснително ясно за "бизнеса" на отворено общество по света и ролята му за много процеси в Украйна, Унгария, Русия и т.н

                    Сега да кажа че за Отворено Общество в България и аз имам информация и без да хаквам емайлите им няма смисъл, но когато някой говори за ролята на Сорос в политическите процеси в Източна Европа това е теория на конспирацията обаче когато говорим за прослувутата "информационна война" на Путин за която даже нашия як президент се "притеснява" - това вече е доказана истина.

                    Та ми е чудно...ти какво мислиш за тази работа около хакнатите емайли на Сорос?
                    Боли ме фара че са им хакнали мейлите. И аз да имах парите на Сорос същите работи щях да правя Сорос никога не е крил че Оворено общество се бори срещу диктатури, самото съществуване на тази фондация е да налага либерални ценности. И го прави открито.

                    А не като Путя да плаща на някакви кафеви журналисти и да се крие като бандит.

                    Коментар


                    • Не знам от къде ти идва идеята...

                      Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Никаква конспирация няма - един напуснал блогът си го каза публично.

                      А за другото - всеки си избира на какви хора да вярва. на мен ако някой почне да ми разправя как всички са мошеници пукнат лев няма да му дам. Всеки съди за другите само по себе си.
                      Не знам от къде ти идва идеята...че аз съм дал някакви пари на някой ама на кой му дреме

                      А пък ако трябва да дам някакви пари...и дойда при теб и ми обясниш какво яко портфолио ще ми направиш ...балансирано, хеджирано, деверсифицирано...и бла бла...и как ще ударим бингото с доходност 5 % ( ако пазара е нагоре разбира се ...ако не...каквото стане ) , трябва да извикаш трима да ми опрат пистолета в челото да ти ги дам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Не знам от къде ги научавате тези обществени тайни дето никой извън четящите платения от Путин зирохедж не знае за тях
                        Къв Путин, къв зерохедж? Аз ти приказвам за СМЕ, ти ми приказваш за Путин? Негова ли е заслугата за тези специални инструменти за ЦБ? Ако е така, трябва да се признае, че има талант Ако не е той, кой е? С ква цел? Ако не им трябва да манипулират "пазара" на акции и се интересуват само от облигациите, тези инструменти защо съществуват? Ако не служат за нищо акционеритена СМЕ дали са съгласни да губят пари от това? Защо удължиха срока на програмата?
                        Въпросите са риторични, не се хаби. Лека.

                        Коментар


                        • и като допълнение

                          Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Не знам от къде ги научавате тези обществени тайни дето никой извън четящите платения от Путин зирохедж не знае за тях
                          И като допълнение щото знам че си "фен на Путин" и на Зеро хедж, оня ден четох в зеро хедж и после на други места - за това дето хакнали и публикували в уйкилеекс писмата на Отворено общество на Сорос ( като четох и самите писма ) в случай че приемем че не са манипулирани от Путин ) в които става много притеснително ясно за "бизнеса" на отворено общество по света и ролята му за много процеси в Украйна, Унгария, Русия и т.н

                          Сега да кажа че за Отворено Общество в България и аз имам информация и без да хаквам емайлите им няма смисъл, но когато някой говори за ролята на Сорос в политическите процеси в Източна Европа това е теория на конспирацията обаче когато говорим за прослувутата "информационна война" на Путин за която даже нашия як президент се "притеснява" - това вече е доказана истина.

                          Та ми е чудно...ти какво мислиш за тази работа около хакнатите емайли на Сорос?

                          Коментар


                          • Никаква конспирация няма - един напуснал блогът си го каза публично.

                            А за другото - всеки си избира на какви хора да вярва. на мен ако някой почне да ми разправя как всички са мошеници пукнат лев няма да му дам. Всеки съди за другите само по себе си.

                            Коментар


                            • Пак стигнахме до Путин

                              Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Не знам от къде ги научавате тези обществени тайни дето никой извън четящите платения от Путин зирохедж не знае за тях
                              Пак стигнахме до Путин обаче - браво.

                              Ей това, вече не е теория на конспирацията...

                              Виждаш ли се сега?

                              Ако кажеш че СНН и т.н се контролират от американските служби ( нищо че Едуард Сноудън го каза в прав текст а той е от службите ) - това е теория на конспирацията ама като кажеш че нещо се контролира от Путин е безпорна истина .



                              Не защитавам Зеро ама да отбележа че повечето статии там + данните и графиките са на практика събрана информация от различни медии представена наистина едностранно по абсолютно същия начин по който едностранно се представя информацията в официалните издания по 90 % от случаите.


                              И в контекста:

                              Има една пртича за БОГ. Дето един питал друг...абе ако има БОГ що не го виждам? Другия загасил лампите в стаята, застанал на няколко метра от него и го попитал а ти мен сега виждаш ли ме? И Първия казал ами не - щото е тъмно. И Втория му отговорил, ами ти мен на 3 метра не ме виждаш в тъмното а искаш със същите очи да видиш БОГ.

                              Не си спомням дали беше така но това е идеята.


                              Та и твоята работа Равен. Какво искаш да разбереш камо ли да видиш като четеш само вестници?

                              Коментар


                              • Моя фонд шортна фед и фонда на лв макс

                                Коментар

                                Working...
                                X