IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
    Ок. Само казвам че този Майк не го мисли това . Напротив - мисли точно обратното или поне така казва в неофициален разговор. Той е приятел и до някаква степен подчинен на един мой много добър приятел. Бяхме на вечеря в Женева и говореше как всичко си е ебало майката.
    Това е вярно, че всичко си е таковало майката

    Това не пречи той да мисли, че бизнес цикълът в САЩ не е на ниво прегряване. Това само по себе си е аномалия.

    Освен това има глобални дисбаланси, които по никакъв начин не са намаляли. Всъщнсот ние имаме две кризи - едната е финансовата криза от 2008, а другата е доста по-дълбока и трудна за излизане.

    Коментар


    • http://www.bloomberg.com/news/articl...ks-before-vote

      Mдаа, разума набира сила....
      Ще има май калъчка за евробанките....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Мне, къс съм си
        И още ще късам по надолу
        браво
        Аз ще си ям ноктите, че на гладно не мога да мисля

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
          Наивник, спасих ли те от печалба днес
          Да ти кажа още нещо умно...
          Когато WTI пада, би трябвало газа да се качва, а не както става сега
          Причината е, че колкото по-ниска е цената на нефта, толкова по-слабо е желанието на шистоваците да правят дренаж из полетата, оттам следва по-малко добив на асоцииран с нефта газ в бъдеще, а оттам - по-малко газ като цяло.
          Ако си спомням добре, асоциираната с нефта газ е близо 15% от общото предлагане

          Мне, къс съм си
          И още ще късам по надолу

          Коментар


          • Наивник, спасих ли те от печалба днес
            Да ти кажа още нещо умно...
            Когато WTI пада, би трябвало газа да се качва, а не както става сега
            Причината е, че колкото по-ниска е цената на нефта, толкова по-слабо е желанието на шистоваците да правят дренаж из полетата, оттам следва по-малко добив на асоцииран с нефта газ в бъдеще, а оттам - по-малко газ като цяло.
            Ако си спомням добре, асоциираната с нефта газ е близо 15% от общото предлагане

            Коментар


            • Ок

              Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
              Тука не става дума за вярване. Същото го мисля и казвам откато съм във форума.
              Ок. Само казвам че този Майк не го мисли това . Напротив - мисли точно обратното или поне така казва в неофициален разговор. Той е приятел и до някаква степен подчинен на един мой много добър приятел. Бяхме на вечеря в Женева и говореше как всичко си е ебало майката.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение
                номинирай себе си да те изберат. ще те видим какво и колко можеш
                Това означава, че ще гласуваш за мен ли?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • В САЩ разследват безопасността на автомобилите Тесла https://rapan.bg/542-v-sasht-razsled...obilite-tesla/
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                    По случайност май си публикувал същото видео .

                    Е със сигурност не вярвай на Майк...хич не мисли така уверявам те.

                    Да не ти говоря че върти и негови кинти неофициално май, ако че да се води преподавател в някакъв университет.
                    Тука не става дума за вярване. Същото го мисля и казвам откато съм във форума.

                    Коментар


                    • По случайност

                      Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                      Съгласен съм с тези двамата, включително и с това, че опасността идва от външни (Ив, ако искаш да звучиш умно казвай "екзогенни") шокове.

                      http://video.cnbc.com/gallery/?video=3000524458
                      По случайност май си публикувал същото видео .

                      Е със сигурност не вярвай на Майк...хич не мисли така уверявам те.

                      Да не ти говоря че върти и негови кинти неофициално май, ако че да се води преподавател в някакъв университет.

                      Коментар


                      • Имах пред вид стила

                        Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение
                        Ние с ravnovesie имаме различни виждания. Всъщност ravnovesie е по-скоро мечи настроен за СиП, главно заради очакването за вдигане на заплатите, инфлацията и от там на лихвите, което ще намали нормата на печалба.

                        Аз разбирам защо той мисли така, но смятам, че този процес ще е много плавен и инфлацията няма да стигне нормални нива дори когато икономиката "прегрее". Затова и виждам съвсем друго развитие за СиП.

                        А нещата за ВЧТ не ми звучат сериозно, сори
                        Имах пред вид стила и начина на мислене. Не дали си мечи или бичи.

                        Коментар


                        • Ето този го познавам лично

                          Ето този го познавам лично Mike Ryan. Вечерял съм с него.

                          Лъже.

                          http://www.cnbc.com/2016/06/09/black...arishness.html

                          Като циганин лъже помня как се бъзикаше за дебита....
                          Last edited by Iv_max; 10.06.2016, 01:32. Причина: Като циганин лъже

                          Коментар


                          • Съгласен съм с тези двамата, включително и с това, че опасността идва от външни (Ив, ако искаш да звучиш умно казвай "екзогенни") шокове.

                            http://video.cnbc.com/gallery/?video=3000524458

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                              Опитвам се, да се поставя на твое място. На което съм бил преди. Както съм бил и на мястото на Мишо, на Равния и т.н по убеждения.
                              Ние с ravnovesie имаме различни виждания. Всъщност ravnovesie е по-скоро мечи настроен за СиП, главно заради очакването за вдигане на заплатите, инфлацията и от там на лихвите, което ще намали нормата на печалба.

                              Аз разбирам защо той мисли така, но смятам, че този процес ще е много плавен и инфлацията няма да стигне нормални нива дори когато икономиката "прегрее". Затова и виждам съвсем друго развитие за СиП.

                              А нещата за ВЧТ не ми звучат сериозно, сори

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                И аз си ги следя отблизо в уочлиста, главно TAN и FSLR..верно че не ги тачи особено пазара на тоя ред.
                                Ма вземе ли да се коригира съществено и тия сурнат ли се покрай него още едно 20-30% - ще ми станат страшно апетитни.
                                Пак приспивате Европа

                                Коментар

                                Working...
                                X