IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

    Спрамо парите тухлата е +10-15%, обаче спрямо акциите на Жонката е +25-30%!
    виртуалните акции никой не може да ги бие.
    те растат дори когато всички реални стоят на място или падат.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

      Спрамо парите тухлата е +10-15%, обаче спрямо акциите на Жонката е +25-30%!
      е той затуй реве като карпатска мечка срещу цените на имотите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        джони, кога падна тухлата и спрямо какво
        само не почвай сега; байхойни, олио, тоалетен сапун
        спрямо парите кажи как е
        Спрамо парите тухлата е +10-15%, обаче спрямо акциите на Жонката е +25-30%!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Тя тухлата в реално изражение вече падна и то много. Тези, които инвестираха разумно парите си през последните години - спечелиха. Тези, които си оставиха малко кеш за черни дни - поне не сбъркаха. Купилите тухла обаче - особено тези с кредит, както и за "инвестиция" - те се нахендриха много здраво.
          джони, кога падна тухлата и спрямо какво
          само не почвай сега; байхойни, олио, тоалетен сапун
          спрямо парите кажи как е
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

            Бе не знам може пък и да се появи отново и да не съм прав. Хора всякакви.
            Нали знаеш приказката за набиването на акъл?

            Какво да пиша - то само махленски свади, добре че по някое време се появява Станчева/Попа да тролне малко да се смея, останалия диалог е на по-ниско ниво от селска кръчма.

            Кажи сега като вдигнат лифвите банките догодина ще падне ли тухлата според теб.
            Тя тухлата в реално изражение вече падна и то много. Тези, които инвестираха разумно парите си през последните години - спечелиха. Тези, които си оставиха малко кеш за черни дни - поне не сбъркаха. Купилите тухла обаче - особено тези с кредит, както и за "инвестиция" - те се нахендриха много здраво.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              демек РАЗПРОДАЖБИ. Милионерите стават милиардери, а тез с хилядите (и стотици) гащници
              Уви тва е положението....Недопустимо е всеки да има собствено жилище.... въобще собственост. Кредити може....:-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение
                https://money.bg/property/tsenite-na...-6-godini.html

                Както обича да казва колежката Станчева - днес в Китай утре....
                Леле толкова дълго време ли съм спал ?! Утре е 2039 ????
                :-))))

                Коментар


                • https://money.bg/property/tsenite-na...-6-godini.html

                  Както обича да казва колежката Станчева - днес в Китай утре....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Утре е време за наема....
                    'Делът на купувачите на първо жилище се е свил миналия месец до 28%.''
                    демек РАЗПРОДАЖБИ. Милионерите стават милиардери, а тез с хилядите (и стотици) гащници
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
                      https://www.investor.bg/po-sveta/453...godina-338075/
                      Продажбите на жилища в САЩ отбелязаха най-силния ръст от една година

                      =============

                      Днес там. А утре…? Все пак успокояващото е, че през 2029-та подобни новини и заглавия вече няма да има.
                      Утре е време за наема....
                      'Делът на купувачите на първо жилище се е свил миналия месец до 28%.''

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
                        https://www.investor.bg/po-sveta/453...godina-338075/
                        Продажбите на жилища в САЩ отбелязаха най-силния ръст от една година

                        =============

                        Днес там. А утре…? Все пак успокояващото е, че през 2029-та подобни новини и заглавия вече няма да има.
                        Утре надолу. През 2029 в Б-стан ще живеете в катуни, едва ли ще можете да четете въобще - че и тия новини

                        Коментар


                        • https://www.investor.bg/po-sveta/453...godina-338075/
                          Продажбите на жилища в САЩ отбелязаха най-силния ръст от една година

                          =============

                          Днес там. А утре…? Все пак успокояващото е, че през 2029-та подобни новини и заглавия вече няма да има.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Напоследък се бях затъжил за теб и за "ученията" ти. Ако не беше ти, щях да съм умрял от глад досега.

                            Хайде де, още на някоя умнотия да ме научиш?
                            Бе не знам може пък и да се появи отново и да не съм прав. Хора всякакви.
                            Нали знаеш приказката за набиването на акъл?

                            Какво да пиша - то само махленски свади, добре че по някое време се появява Станчева/Попа да тролне малко да се смея, останалия диалог е на по-ниско ниво от селска кръчма.

                            Кажи сега като вдигнат лифвите банките догодина ще падне ли тухлата според теб.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                              Хе-хе, че си зелен. Брокерите редовно го правят това като сключат сделка - не знам каква им е логиката.
                              Продавачите без брокер пак го правят да натрията носовете на такива мрънльовци като теб които им губят времето с безсмилени огледи понеже нямат намерение да купуват. Може и на брокерите да е такава логиката.
                              Джони до кога ще те уча?
                              Напоследък се бях затъжил за теб и за "ученията" ти. Ако не беше ти, щях да съм умрял от глад досега.

                              Хайде де, още на някоя умнотия да ме научиш?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение
                                ПС: Обявата изчезна. Хайде сега брокерчето от форума да си признае. Твърде голямо е съвпадението - разкриха лъжата за тухлата и веднага махна обявата.
                                Хе-хе, че си зелен. Брокерите редовно го правят това като сключат сделка - не знам каква им е логиката.
                                Продавачите без брокер пак го правят да натрията носовете на такива мрънльовци като теб които им губят времето с безсмилени огледи понеже нямат намерение да купуват. Може и на брокерите да е такава логиката.
                                Тоест - в момента в който са му вдигнали цената този имот вече не е бил на пазара.
                                Джони до кога ще те уча?

                                Коментар

                                Working...
                                X