Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
    Джонка, ако приемем че Докторска ми струва 250К€ в момента (слагам минимум към средна цена) то значи наем би трябвало да е поне 1200€ за да имам прилична доходност по вашите представи. А аз преценявам противно на вашите предписания че не го отдавам. Заради колежката която сама ми се обади го давам на 750€ за няколко месеца. Значи ли това че е по-добре да продадеш подобен имот? Това ли ви е логиката? И икономическата мисъл.
    За другите ми имоти и капиталовата им и текуща доходност няма да говоря.
    Лев - този имот ти е ТРОФЕЕН. Ако не го смяташ за такъв и не ти трябва логиката/сметките сочи да го продадеш. Ако някога пак ти се прииска да имаш там имот със сигурност ще ти струва повече, щото там 99% ги смятат за трофейни имотите и искат майка си и баща си. Ако даде някой балък голямата пачка. С отдаване под наем никога не можеш да му избиваш парите и да имаш добра доходност
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

Коментар

• Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение

сигурно са ти взели и 1/2 -та
      сега къде си
      в мазето или в беседката пред входа
      шматко безпарична
      Наркотизиран шматарок, не се обаждай от кашона 1/2 мозък дори не побира кратуната ти

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

На средната заплата никога не е имало спад. Имаше повишаване на безработицата ...
        Вероятно не си бил в страната и не си следил добре нещата и не ми се занимава да търся данни за всяка година и месец за София / някой може и да знае къде са в сайта на НСИ ?/
        Освен това се бъркаш с бруто и нето ....Въобще пълна каша ти е в главата. ВЕрвай ми няма нищо случайно в това, че все повече хора предпочитат да останат у нас / живота икономически става поносим/
        Та набързо намерих за Декември 2012 - средна брутна за София 1074 лева
        Декември 2020 - 2031 лева

Ето и една статия за страната :
        https://3e-news.net/%D1%81%D1%8A%D0%...BD%D0%B8_74469

За Декември 2020 е 1468 лева.
        Т.е. 4 пъти увеличение за 14 години. Разбираемо е защо преди 10-20 години хората са отивали да работят на Запад. Както е разбираемо защо сега се завръщат. Ако заплатите се увеличат с още едни 20-30% / което ще стане до макс 5 години/ заминаващите за чужбина ще паднат под 10К на година перманентно....И поне по 20К връщащи се....
        https://www.nssi.bg/images/bg/users/...D97-2021_I.pdf
        Песимисте инфото го има много бързо. Лошото е че няма нищо общо с истината. Половината работещи все още вземат мин. осигурителен праг и още толкова поне под масата..
        Лелеяния плосък данък че щял да изсветли бизнеса е ПЪЛНА ЛЪЖА.
        Иначе си много прав че цените на имотите са в много по силна корелация с безработицата. Административното вдигане на доходите НЯМА нищо общо
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

Коментар

плюнчо
          не се обяснявай
          тия размисли и страсти
          пред огледалото след 500гр мастика
          и си трии сополите докато се убеждаваш
          че си направил нещо стойностно през
          алкохолния ти форумен живот
          плюнчо
          Боклукчо, аз знам какво съм направил, върху нищожества като те само мога да торя. ТИ НИКОГА И НИЩО не си направил и няма с кво да се похвалиш

Коментар

• Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

Лайньо, аз не живея във вход, смешник назобен
            сигурно са ти взели и 1/2 -та
            сега къде си
            в мазето или в беседката пред входа
            шматко безпарична

Коментар

Ами, наркоманче набодено знам, че ти е трудно да обмисляш текст. Попитай снощния си ник кретенов какво е това. Той твърди, че е отгледал 2. Само, че първото и единствено негово е при жена му, която го изгони от София. Другото му е доведено от туркинята в Оснабрюк
              плюнчо
              не се обяснявай
              тия размисли и страсти
              пред огледалото след 500гр мастика
              и си трии сополите докато се убеждаваш
              че си направил нещо стойностно през
              алкохолния ти форумен живот
              плюнчо

Коментар

плюнчо
                ти за входа на панеляка си нищожество
                осмърдяващо асансьора на
                мастика и преоценени маслини каламата от лидл
                не мисли на по голямо равнище
                Лайньо, аз не живея във вход, смешник назобен

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

...ако Джони позволи обаче. Щото може докато аз чукам Кинти той да ги е набозал всичките с банда адвокати.
                  мед. сестрата
                  да не би само Кинти
                  тебе да те чука
                  че ако разбере караВаньо
                  ще правиш компания на 13Клошар
                  в някой замък от кашони

Коментар

мъртво пиян

какво е това от 0 до 18
                    коя е тая елитна гимназия плюнчо

отгледал си себе си
                    с писане на глупости по форумите с години
                    за друго си нефелен
                    Ами, наркоманче набодено знам, че ти е трудно да обмисляш текст. Попитай снощния си ник кретенов какво е това. Той твърди, че е отгледал 2. Само, че първото и единствено негово е при жена му, която го изгони от София. Другото му е доведено от туркинята в Оснабрюк

Коментар

Кой си ти бе смешко гастар за да те отразявам? Ти за България си просто едно нищожество
                      плюнчо
                      ти за входа на панеляка си нищожество
                      осмърдяващо асансьора на
                      мастика и преоценени маслини каламата от лидл
                      не мисли на по голямо равнище

Коментар

Не се надувай бе...отгледал ли си дете завършило елитна гимназия от 0 до 18? Колко струва, сметни празноживотни гастаре.
                        мъртво пиян

какво е това от 0 до 18
                        коя е тая елитна гимназия плюнчо

отгледал си себе си
                        с писане на глупости по форумите с години
                        за друго си нефелен

Коментар

• Допълнителен въпрос имам към песимиста. И той е , ако планираните от новите политически сили съкращения на администрацията бъдат реализирани в порядък 40% офф, какво ще се случи със статистиката ?! Отново да повторя една истина за африканска ни икономика , раздута администрация със заплати над средните спрямо наемния труд . Като говорим за персонал без ръководни функции,със ниска и средна квалификация ! Последното го добавям ,защото от плевенския край ги бъркат нещата и слагат магарето пред каруцата ,но от медицински чиновник ,толкоз !

Коментар

• Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

Ми аз си имам имоти там писал съм - с рекичка през средата на двора... Има достатъчно за семейството ми...Не ми трябват повече, а и не спекулирам с имоти та да продавам с печалба....
                            В блатото ли си купил? Не се изненадвам...

Коментар

• [QUOTE=pesimist4o na kvadrat;n3745846]
                              Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

Каквото и да пишеш цифрите са безспорни....Отрицателната миграция приключи....Ако погледнеш по години цифрите ще видиш ясната тенденция и без вируса. А той само катализира процеса....
                              а Запада да мечтая или децата ми моля ?!?!Трябва да съм данъчен самоубиец и мазохист за подобни влечения.... Дано да възпитам чаветата достатъчно добре, че подобна глупост никога да не им мине през главата :-)
                              Единствените места , които съм обмислял са един от Канарските острови по данъчни причини и за пенсия на едни от Южните Гръцки острови / ама там имотите които ми допадат са 7-цифрени.../ В Германия мога да отида във всеки момент след 1 телефонен разговор / имам 2 отворени оферти по системата когато поискам/. Ама да не съм луд на такова място да живея и отглеждам деца и да плащам данъци като малоумен , за да може да има за социала на Крети :-)))) За климат, сред за децата, ценности, религия и т.н. не ми се отваря дума. Не искам това бъдеще за чаветата ми.... и внуци Муса Абубукар Мохамедов....
                              Като гледам колкото и да я възхваляваш Германията и ти си и бил дузпата....
                              Обмислял, като някоя тетка дето гледа кройки в Бурда хахахаха
                              Седи си на кенефистран, той за вас е направен по мярка. Не замърсявай цивилизацията.

Коментар

• Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

За Вазов виждам към 2000 в момента (макар да са повече,към 2200 поне ако гледам офертните):
                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...date=13.4.2021

За 2010 виждам 1330. Приемам, че са били около 1500 макс
                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...date=13.4.2010

50% и нагоре е скокът, при инфлация под 20%.
                                Е нали все 4-стайни гледаш, погледни пак тях. Но каквото и да гледаш е все тая - цените на стоките и услугите винаги ще растат с малки изключения тук и там и в малките изключения предприемчивите хора изкарват пари.

Коментар

Working...
                                X