IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
    Лъжеш, без единиците имаше същия. Лъжата ти показва, колко си жалък и пиян!!!!!!!!!!
    ЕЕЕЕЕ това е било отдавна.Прав си бях забравил.Ама те двата ника еднакви почти.Заради паролата си направих нов,Бях я забравил

Коментар

• Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

Да, така е. Но има и едно друго психично състояние - на неприемане и несъгласие с фактите.
      Какви са фактите?

Ако сомалиец Ви каже че в Могадишу жилищата са по-скъпи от тези в Цюрих няма ли да помислите че не е наред ? И той може да изкара факти.

Коментар

• Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

Аз имам само 1 ник.Бъркаш ме с някой.Нещо халюцинираш,дане си пил абсент тая вечер
        Лъжеш, без единиците имаше същия. Лъжата ти показва, колко си жалък и пиян!!!!!!!!!!

Коментар

И като ги поканиш у вас зимата ги грееш с печка от 750W в мазето
          И сега съм там 22°С , при 33 навън. Зимата със 750 вата, пак същите градуси. Поинтересувай се защо всички баровци, които строят нови къщи в селата около София, никой не строи приземен етаж/мазе? Между 100 и 200 хиляди струва, колкото една гарсониера в Дружба с блиндирана врата и японски климатик.

Коментар

Аааааа, тука лъжата е много яка, ще намеря цитати от стария ти Ник. Възможно е и ще те закова!!!!
            Аз имам само 1 ник.Бъркаш ме с някой.Нещо халюцинираш,дане си пил абсент тая вечер

Коментар

• Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

Гаранция. И знам как се вземаха там изпитите по право. И като го гледам как приказва ми изникват съмнения и за другата му диплома. Ти мене откак пиша тук да си ме чул да си търся клиенти?
              И аз не си търся .Те ме търсят.И като им кажа тънка цена от 50лв като за приятел викат че съм ги оскубал>Хич не ми трябват такива клиенти

Коментар

Голяма част от съфорумците ги е хванала амнезията .Предполагам от злоупотреба.Поне 10 пъти казах че съм с диплома за икономист и нямам такава за юрист
                Аааааа, тука лъжата е много яка, ще намеря цитати от стария ти Ник. Възможно е и ще те закова!!!!

Коментар

Вече не го карам,поевтиня. Сега и аз се возя на градския, белким ми върже някоя студентка от СУ. Тия от УНСС са "златотърсачки-стотинкаджийки", обраха всички счетоводители в страната..
                  И като ги поканиш у вас зимата ги грееш с печка от 750W в мазето

Коментар

Който не плати първата втора няма
                    Имам един познат адвокат-ром. Понеже роми от Абисиния ми търсеха такъв, аз го посъветвах да си пусне обяви директно в махалата, вместо да ме ползва за посредник. Той ми вика, брат то хубаво, ама ние първо нямаме писменост и второ 95% сме неграмотни...

Коментар

Вече не го карам,поевтиня. Сега и аз се возя на градския, белким ми върже някоя студентка от СУ. Тия от УНСС са "златотърсачки-стотинкаджийки", обраха всички счетоводители в страната..
                      Къде съм казал че са от УНСС.Дай си мейла да ти пратя снимка на една от консерваторията

Коментар

• Моля, пишете по темата.

Коментар

Е, той е завършил също и право все пак, макар десетки пъти да съм му късал тази диплома, съвета му към създателя на тази тема беше коректен и напълно безплатен. След това се появиха хипотетични нюанси, които никой юрист няма как да знае, без изчерпателен въпрос за сънаследници, завещания и прочее...
                          Голяма част от съфорумците ги е хванала амнезията .Предполагам от злоупотреба.Поне 10 пъти казах че съм с диплома за икономист и нямам такава за юрист

Коментар

Знаем за теб .Ти караш скъп Опел на 20 години и сам си го ремнтираш за по евтинко

Коментар

• Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

Спомням си, че Лева се беше измъкнал и не му беше платил за консултация.
                              Който не плати първата втора няма

Коментар

Аз си признавам, че ако бях студентка в УНСС и Нрадев ми даде сложна задача по алгебра веднага ще си вдигна полата и краката...
                                бе, не знам
                                в моя поток повечето студентки ходеха без гащи на тоя изпит
                                казваха, че за късмет, щото на предните випускнички това много им помагало
                                и аз ходих така веднъж, ама да ти кажа без очаквания резултат
                                препоръка е

Коментар

Working...
                                X