IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

    не "ако беше", а "когато е"
    Той най-добре теб да те почне в някое незавършено ново строителство,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

      Реалните каки не се впечетляват от виртуалния шестцифрен портфейл на Замръзналия или виртуалните му почивки. Затова в реалната децка стои с реална ръчичка и виртуални каки.
      Не е виртуален.
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

        не "ако беше", а "когато е"
        Къш ма,брокерица безхаберна.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Коригирай си поста, "ако Евго беше жена" .........
          не "ако беше", а "когато е"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

            В какво точно ти е колега, бе Трайчо? Понижителството в професия ли го превърхнахте
            Тук всички сме колеги от форума... Иначе аз не деля хората на повишители и понижители и т.н

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              не съм сигурен дали е точно така
              както виждаш евго веднага би се съгласил
              обаче ако на фрости баба му каже НЕ
              тогава вече имаме ситуация
              Коригирай си поста, "ако Евго беше жена" .........

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                Извинявай, че се меся, но колегата имаше предвид, че покупката на надценен имот с голяма ипотека ще съсипе живота на обикновения човек, а не на брокерите. То е ясно, че ти ще ходиш на скъпи почивки, като и в момента пазара с имоти лети! Ама всичко е до време.
                В какво точно ти е колега, бе Трайчо? Понижителството в професия ли го превърхнахте

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                  Реалните каки не се впечетляват от виртуалния шестцифрен портфейл на Замръзналия или виртуалните му почивки. Затова в реалната децка стои с реална ръчичка и виртуални каки.
                  не съм сигурен дали е точно така
                  както виждаш евго веднага би се съгласил
                  обаче ако на фрости баба му каже НЕ
                  тогава вече имаме ситуация
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    е, то на теория е малко трудно да прецени
                    първо го покани в децката и му покажи там, каквото смяташ, че заслужава внимание
                    пък той ще прецени
                    Реалните каки не се впечетляват от виртуалния шестцифрен портфейл на Замръзналия или виртуалните му почивки. Затова в реалната децка стои с реална ръчичка и виртуални каки.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Да ме поканиш в детската и да се почнем,

                      Обаче много мъже не искат да водят жени в апартаментите на майките си. Не могат да се отпуснат и не искат да ги притесняват.

                      Дори една баба беше казала на внука си (наточен мачо): "Курви дома НЕ" И той го сподели в социалните мрежи.



                      Всичко е много относително.

                      Ако бях жена, щях да се впечатля от един хубаво направен апартамент, чист, с картини, с книги, с цветя, с хубав мъжки гардероб и бих взела мъжа заради многото хубави качества, дори да не е Ален Далон. Да се държи мило и културно, да може да се живее с него цял живот.

                      евалата!
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                        Ти ако беше жена от кое щеше да се впечатлиш повече?

                        - да те заведа в децката да ти покажа 6-цифреният ми инвеститорски акаунт, и след което да те поканя на едномесечна ваканция на Окинава

                        или

                        - дядо Лордчо да те заведе в неговия прашен имот с голия дървен под, с вестниците по пода и с нелегалния алкохол, и да ти каже, че имота му по офертни цени струвал половин милион....
                        ... и че му остават още 2 години докато си изплати кредитите на банката...

                        е, то на теория е малко трудно да прецени
                        първо го покани в децката и му покажи там, каквото смяташ, че заслужава внимание
                        пък той ще прецени
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                          Ти ако беше жена от кое щеше да се впечатлиш повече?

                          - да те заведа в децката да ти покажа 6-цифреният ми инвеститорски акаунт, и след което да те поканя на едномесечна ваканция на Окинава

                          или

                          - дядо Лордчо да те заведе в неговия прашен имот с голия дървен под, с вестниците по пода и с нелегалния алкохол, и да ти каже, че имота му по офертни цени струвал половин милион....
                          ... и че му остават още 2 години докато си изплати кредитите на банката...

                          Да ме поканиш в детската и да се почнем,

                          Обаче много мъже не искат да водят жени в апартаментите на майките си. Не могат да се отпуснат и не искат да ги притесняват.

                          Дори една баба беше казала на внука си (наточен мачо): "Курви дома НЕ" И той го сподели в социалните мрежи.


                          Всичко е много относително.

                          Ако бях жена, щях да се впечатля от един хубаво направен апартамент, чист, с картини, с книги, с цветя, с хубав мъжки гардероб и бих взела мъжа заради многото хубави качества, дори да не е Ален Далон. Да се държи мило и културно, да може да се живее с него цял живот.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Абсолютно си прав:

                            години наред и аз мислех, че апартаментът е голям актив, голям бонус, че ще бъде оценен от жените високо и че ще идват на гости секси мацки често. Реалността обаче е нещо съвсем друго.
                            Ти ако беше жена от кое щеше да се впечатлиш повече?

                            - да те заведа в децката да ти покажа 6-цифреният ми инвеститорски акаунт, и след което да те поканя на едномесечна ваканция на Окинава

                            или

                            - дядо Лордчо да те заведе в неговия прашен имот с голия дървен под, с вестниците по пода и с нелегалния алкохол, и да ти каже, че имота му по офертни цени струвал половин милион....
                            ... и че му остават още 2 години докато си изплати кредитите на банката...

                            Last edited by Frosty; Днес, 13:13.
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Абсолютно си прав:

                              години наред и аз мислех, че апартаментът е голям актив, голям бонус, че ще бъде оценен от жените високо и че ще идват на гости секси мацки често. Реалността обаче е нещо съвсем друго.

                              Още от 1997г си спестявам по малко - от стипендия, от баба и дядо, от каквото изкарам без лятото, когато баща ми ми е давал пари (а то е било само 3 г. и половина), от заплата и от фрилансърска дейност. И през нощта съм работил, за да мога да си завърша проектите. Всичко на депозит слагах и довнасях, и можах да си купя хубав двустаен апарт за ремонт на 29 г. И го стегнах и обазаведох. И хората се учудиха как успях толкова рано.

                              Отделно, баба ми ми беше дала спестяванията си и аз ги пазех 19 г на депозит и накрая успяхме да откупим 1/2 апартамент (като додадох още пари от мен).

                              Жените обаче не се интересуват от това, те се интересуват какво те ще получат и дали мъжът ще харчи за тях. Нито пък имат мечта да раждат много деца веднага. Нали ти сподели преди 1 ден, че искаш 3 деца?

                              Аз пиша от доста време тук и Левът и Купата са реални хора и не са платени писачи. Иначе има няколко брокери, може би Дъри и Селена, както Бони и Маверик.
                              ама и селенка ли е брокерица
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                                Абе заеби в бонка, не знам какво съм я засегнал толкова ..

                                Зависи от какво има нужда човек и за всеки е различно. Ако човек има момче и момиче и трябва да спят в една стая, това също е проблем и може да е по-добре да се набута с ипотека дори да вземе надценен имот. Да излезне под наем също е опция. Апартамента би трябвало да е само средство а не цел.
                                Ходил съм доста по света и не се стискам.

                                Отделно гледам НатГео и Хистори Ченъл.

                                Нали знаете, че идеята за Обединена Европа датира от времето на Карл Велики - бащата на Европа.

                                Имам и няколко хобита, не лежа вечер на дивана.

                                Коментар

                                Working...
                                X