IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

    Тън мън - пушката пластмасова, ножа дървен - та кой пита дори за актуална снимка, аз такъв не видях тука

    Матеев..............
    Пирамида............
    и Бертрам (зад трактора)...............

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение



      приемай го като искаш, но данните ги "готвиш"
      ако ти помага, няма да ти опонирам, но често прекаляваш.
      със здраве.
      Какво значи готвиш бре, има ли разминаване с 20 позиции - ми има. Хайде приятно, да не смееш да се разболееш че знае ли се - я виж съотношението на излекувани към умрели да ти настръхне козината по гърба

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        от 60-то (щото днес е там, понеже за днес БГто не е пуснало още данните) по смъртност до 81во по брой заразени има 20 места разлика. Малко ли са?!
        На мен даже много ми изнася - летях до Атина на почивка и обратно без карантини и проверки, вие плащахте кат алтави и ви правеха на маймуни през това време по КППтата щото сте българчета
        Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Факторите са два - булгаристанчето е свикнало да си боледува всяка година от грипче и кара на крак + стъкмистиката при липса на тестове.
        Въпросът е друг - защо Б-стан по брой на заразените е 81 място в света, а по брой на умрелите на 50 и някое ... отговорът е очевиден, не ги лекуват - което прави проблема изключително опасен. Не виждам нещо да тушира бацила тук, виждам по-скоро висока смъртност сред заразените.
        приемай го като искаш, но данните ги "готвиш"
        ако ти помага, няма да ти опонирам, но често прекаляваш.
        със здраве.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Според доста ендивиди съм точно canis lupus, ама familiaris от женски род
          Наздраве!

          Можеш ли да направиш ''хамон'' от свински бут . Щом си ловджийка , трябва да са ти ясни тия '' кулинарни префирци '' на баш ловджиите .. ..........
          Ама не ..... осолено месо .......

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Ъхъ, баш тъй! И за по-голяма достоверност ще се изтапосам с актуална снимка.
            Наздраве!
            Тън мън - пушката пластмасова, ножа дървен - та кой пита дори за актуална снимка, аз такъв не видях тука

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              на 61-во място излиза. мани го кретенчо.
              като не му изнася и поправя данните
              от 60-то (щото днес е там, понеже за днес БГто не е пуснало още данните) по смъртност до 81во по брой заразени има 20 места разлика. Малко ли са?!
              На мен даже много ми изнася - летях до Атина на почивка и обратно без карантини и проверки, вие плащахте кат алтави и ви правеха на маймуни през това време по КППтата щото сте българчета

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                ..................
                Аз съм дърт, въпреки че се изкушавам да "кривна" - ей така за спорта, да си припомня добрите стари години. Ама после жената ще ме кривне мен. Пуста му ревност - аз и обяснявам че искам малко свинско, ама тя не разбира мъжката същност.
                +1

                Аз на моята ѝ викам, че агнешкото е полезно, но тя отсече, че ще ме транжира кът дърто прасе.....

                пп Затова и кривините ми са виртуални, но поне съм жив....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                  Но и приложенията за запознанства имат своята тежест и някой двойки от там се вземат. Ти сега на колко си год.?
                  Да, около мен се оказа че има много така залюбили се - роднини, приятели, колеги... но най-прясната такава връзка е от 7 години, след 2 седмици е сватбата.
                  Аз съм дърт, въпреки че се изкушавам да "кривна" - ей така за спорта, да си припомня добрите стари години. Ама после жената ще ме кривне мен. Пуста му ревност - аз и обяснявам че искам малко свинско, ама тя не разбира мъжката същност.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                    А ти Евго мислиш ли че си готов да станеш баща? Постави се на мястото на жената ,,с която общуваш виртуално как тя те възприема, как ти собствено изглеждаш в нейните очи.

                    И друго, имаш богат опит с фейса, сам си казвал че си пишеш с някоя жена и накрая те отрязва. Колко пъти това ти се е случвало? 5 - 10 - 15 пъти? Начи бъркаш някъде. Случва ти се постоянно нал тъй? Начи не е случайност някаква. Щом ти се е случило повече от 2 пъти и продължава да ти се случва начи има няква закономерност, някъв модел. И проблема е в теб братле. Само в теб. Аз знам къв е той. Почти всеки дето дращи в тая тема и той го знае.

                    Жокер с голямо подсказване – ако в фейса на мадамите пишеш така както тука в форума без значение в коя тема, имаш Голям проблем Евго, много голям….. вдена ли кво искам да ти кажа? Жените го усещат това, дори да са виртуално на другия край на жицата. Не ми се сърди братле ама кат сме си говорили и насаме знаеш , че аз не съм много учтив и любезен и деликатен, казвам нещата директно…… право куме в очите

                    Абе колко пъти да ти повтарям зарежи тоя фейс мейс кейс , бе Ква пандемията сънуваш бе Евго , вънка кипи живот , по улиците и кафенетата и баровете бъка от жени дет само се оглеждат с очи кат на стар зил фаровете .... тя шупнала вече и ни пандемия я плаши, ни желязна завеса ни гранична зона с минно поле, само чака някой да й вкара оферта и да е що годе готин и да тръгне с него ....
                    Виж по-долу (преди малко) те цитирах.

                    Сигурно е в мен проблема и ще се коригирам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Е аз не съм толкова възрастен (навън много жени ми бикат батко или момче, нямам вид на чичак), таргет групата ми е жена, която иска да става майка и биологичният й часовник тиктака.

                      Според мен, ти не си бил при онова майче от моя разказ, защото тя не е вземала пари. А в гепиме много разкрепостени жени искаха и по някой лев, за да пуснат. И си бил при такава,
                      А ти Евго мислиш ли че си готов да станеш баща? Постави се на мястото на жената ,,с която общуваш виртуално как тя те възприема, как ти собствено изглеждаш в нейните очи.

                      И друго, имаш богат опит с фейса, сам си казвал че си пишеш с някоя жена и накрая те отрязва. Колко пъти това ти се е случвало? 5 - 10 - 15 пъти? Начи бъркаш някъде. Случва ти се постоянно нал тъй? Начи не е случайност някаква. Щом ти се е случило повече от 2 пъти и продължава да ти се случва начи има няква закономерност, някъв модел. И проблема е в теб братле. Само в теб. Аз знам къв е той. Почти всеки дето дращи в тая тема и той го знае.

                      Жокер с голямо подсказване – ако в фейса на мадамите пишеш така както тука в форума без значение в коя тема, имаш Голям проблем Евго, много голям….. вдена ли кво искам да ти кажа? Жените го усещат това, дори да са виртуално на другия край на жицата. Не ми се сърди братле ама кат сме си говорили и насаме знаеш , че аз не съм много учтив и любезен и деликатен, казвам нещата директно…… право куме в очите

                      Абе колко пъти да ти повтарям зарежи тоя фейс мейс кейс , бе Ква пандемията сънуваш бе Евго , вънка кипи живот , по улиците и кафенетата и баровете бъка от жени дет само се оглеждат с очи кат на стар зил фаровете .... тя шупнала вече и ни пандемия я плаши, ни желязна завеса ни гранична зона с минно поле, само чака някой да й вкара оферта и да е що годе готин и да тръгне с него ....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                        Taка се отбелязваха жените, които не искаха да изглеждат много леки.
                        Сериозна връзка = секс след третата среща; Неангажираща връзка = секс за парса; само за забавление = секс ако си готин.
                        Каква ти е породата?

                        Евго, говорих принципно - това бяха трите основни причини за кисненето по тия сайтове. Иначе не си водя тефтерче, пък и ЕГН-то вече тежи на спомените - дори и на снимка може да не позная някоя.
                        Така е, с времето и мъжът и жената се променят.

                        Наистина е хубаво да има тръпка, и в реалния живот да се харесат........както го описва Асото, тя да потрепери, той да я погледне палаво, тя да се усмихне, Да се награбят.

                        Но и приложенията за запознанства имат своята тежест и някой двойки от там се вземат. Ти сега на колко си год.?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Повечето, от които пишеха, търсеха сериозна връзка.
                          Taка се отбелязваха жените, които не искаха да изглеждат много леки.
                          Сериозна връзка = секс след третата среща; Неангажираща връзка = секс за парса; само за забавление = секс ако си готин.
                          Каква ти е породата?

                          Евго, говорих принципно - това бяха трите основни причини за кисненето по тия сайтове. Иначе не си водя тефтерче, пък и ЕГН-то вече тежи на спомените - дори и на снимка може да не позная някоя.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                            със сериозно-ядосана физиономия е трябвало да им покажеш ловния нож, както и патроните за глигани
                            Повярвай ми, далеч по-забавно е да им гледаш физиономиите когато разбират, че ги удряш в джобчето.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение
                              Ще набъркаме другата тема, но само едно изречение - спасява ни хроничното недоверие към нещата Виж близките страни с подобен брой починали - преболедувалите са брутално малко в България. Ся тук за бейбита си говорим, не за бацили, пък и как ме отряза за тиндъра. За малко да се регистрирам там
                              Евго, няма какво да се хваля...пък и не е нещо запомнящо се - готина мацка, останала незадоволена от мъжа си, малко екстра кеш, хубаво изкарване. Кой бяга от такива неща? Ся по твоя "проблем" - имаш някакви интереси, нали? Вземи се регистрирай/запиши в някой виртуален/реален клуб по интереси. Все ще изскочи нещо свястно, с което да имате общи теми на разговор. И не се мятай директно на "сериозна връзка", че това плаши жените. Алтернативата ти е нещо по-младичко (което не иска да остане само), но разликата в поколенията е брутална. Предимно изключения са възрастни мъже с млади мацки да съградят стабилна връзка (или единия да е умствено/житайски изостанал, или другата да я е ритала съдбата и да е улегнала).
                              Е аз не съм толкова възрастен (навън много жени ми бикат батко или момче, нямам вид на чичак), таргет групата ми е жена, която иска да става майка и биологичният й часовник тиктака.

                              Според мен, ти не си бил при онова майче от моя разказ, защото тя не е вземала пари. А в гепиме много разкрепостени жени искаха и по някой лев, за да пуснат. И си бил при такава,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Тъпо парче Разгледай мнение

                                Ако не си вълк, не виждам причина да слагаш стари снимки
                                Според доста ендивиди съм точно canis lupus, ама familiaris от женски род
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X