IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

    Добре бе, добре. Дай друга тема да не циклим. Пътувам и убивам времето.
    Кво циклите, бе, някой да не лъска паркета?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

      Добре бе, добре. Дай друга тема да не циклим. Пътувам и убивам времето.
      Ами жена си.Възползвай се от предимствата на своя пол.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        На зло куче, зъл прът.Наричаш жените ,с които съм бил простовати,мен, че не съм предлагал нищо на жените. Е каква реакция очакваш?
        Добре бе, добре. Дай друга тема да не циклим. Пътувам и убивам времето.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

          Айде Айде ти щото не ме обиждаш ама изобщо
          На зло куче, зъл прът.Наричаш жените ,с които съм бил простовати,мен, че не съм предлагал нищо на жените. Е каква реакция очакваш?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

            Имай си твоите виждания. Аз си имам моите. Не съвпадат. Отивам в съседната тема, че Ратко решава задачки, тука само циклим.
            Ратко нищо не решава.Покри се защото не е уверен в знанията си.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Само дето аз не те обиждам заради твоите виждания .Не твърдя, че не предлагаш нищо на мъжете, щом не искаш да готвиш и чистиш.
              Айде Айде ти щото не ме обиждаш ама изобщо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                Имай си твоите виждания. Аз си имам моите. Не съвпадат. Отивам в съседната тема, че Ратко решава задачки, тука само циклим.
                Само дето аз не те обиждам заради твоите виждания .Не твърдя, че не предлагаш нищо на мъжете, щом не искаш да готвиш и чистиш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Брей. Откакто съществува съвременният човек от около 200 хиляди години жените са чистили и готвели вкъщи и не е било обидно отношението,кога точно пък стана обидно?Що се отнася до секса-той носи удоволствие и на двете страни. Кое му е обидното ако мъжа доставя удоволствие на жената?Даже е обидно ако не го доставя.Имал съм такъв случай, при който една жена ми се обиди,че не пристъпих към интимна близост с нея.
                  Имай си твоите виждания. Аз си имам моите. Не съвпадат. Отивам в съседната тема, че Ратко решава задачки, тука само циклим.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                    Не е нужно. Отношението е обидно. Това мисля аз. Затварям темата.
                    Брей. Откакто съществува съвременният човек от около 200 хиляди години жените са чистили и готвели вкъщи и не е било обидно отношението,кога точно пък стана обидно?Що се отнася до секса-той носи удоволствие и на двете страни. Кое му е обидното ако мъжа доставя удоволствие на жената?Даже е обидно ако не го доставя.Имал съм такъв случай, при който една жена ми се обиди,че не пристъпих към интимна близост с нея.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Ти явно познаваш всички 4 милиарда жени по света. Ти не си представителка на всички жени по света.
                      Не е нужно. Отношението е обидно. Това мисля аз. Затварям темата.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                        Обидни не. Реални. Що ти сега да не ми забраняваш да коментирам?

                        Просто казах, че подобни жени няма вече. И че никой не се връзва, когато не се предлага нищо. И Ратко ти го каза, ама ти само с мене се дърляш
                        Ти явно познаваш всички 4 милиарда жени по света. Ти не си представителка на всички жени по света.
                        И викаш не е обида, че не съм предлагал нищо на жените. Ами тогава явно трябва да съм девствен и никоя жена да не иска да ме погледне.Ако по някаква причина се разделя с жена си,за по-малко от седмица ще има друга жена до мен.Даже познавам няколко самотни жени,които биха завързали връзка с мен ако не съм зает.Но не ми е никакъв проблем и с непозната досега жена да започна връзка.
                        Last edited by mirodes; Днес, 16:50.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Точно така-не готвя и не чистя. По какъв начин теб те бърка това?Това е въпрос, който засяга само мен и жените, с които съм имал или ще имам връзка. От какъв зор ти ще правиш обидни коментари спрямо мен въз основа на тези мои предпочитания?Не съм казал, че и ти трябва да готвиш и чистиш у вас.Нито пък давам акъл на другите жени. Казвам само МОИТЕ ПРЕДПОЧИТАНИЯ.
                          Обидни не. Реални. Що ти сега да не ми забраняваш да коментирам?

                          Просто казах, че подобни жени няма вече. И че никой не се връзва, когато не се предлага нищо. И Ратко ти го каза, ама ти само с мене се дърляш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                            Сори ама цялостното ти отношение си е баш такова. Не готвел, не чистел.

                            Можеш да си ги имаш предпочитанията ама после не се сърди и на ответните коментари. Лично аз тук спирам да те отразявам по тази тема.
                            Точно така-не готвя и не чистя. По какъв начин теб те бърка това?Това е въпрос, който засяга само мен и жените, с които съм имал или ще имам връзка. От какъв зор ти ще правиш обидни коментари спрямо мен въз основа на тези мои предпочитания?Не съм казал, че и ти трябва да готвиш и чистиш у вас.Нито пък давам акъл на другите жени. Казвам само МОИТЕ ПРЕДПОЧИТАНИЯ.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Ама ти хептен изкука без....Кога точно съм казал, че жените били парцали,готвачки ,сексуални инструменти и не знам си какво?Казвам аз какви жени харесвам и с какви жени бих имал връзка-с които си допадаме сексуално и които се грижат за домакинството.Не съм казал,че всички жени трябва да са такива, а че такива харесвам.Ти не ми даваш и право на предпочитания.
                              Сори ама цялостното ти отношение си е баш такова. Не готвел, не чистел.

                              Можеш да си ги имаш предпочитанията ама после не се сърди и на ответните коментари. Лично аз тук спирам да те отразявам по тази тема.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                                Дали си атрактивен или не ми е да кажем леко безразлично. Дразни кофти отношението към жените като към парцали, готвачки, чистачки и сексуални инструменти. То и при Евго дразни.

                                Кое точно не разбра? Затова получаваш и подобни отговори.

                                За другото - обичайните глупости. Подминава се.
                                Ама ти хептен изкука без....Кога точно съм казал, че жените били парцали,готвачки ,сексуални инструменти и не знам си какво?Казвам аз какви жени харесвам и с какви жени бих имал връзка-с които си допадаме сексуално и които се грижат за домакинството.Не съм казал,че всички жени трябва да са такива, а че такива харесвам.Ти не ми даваш и право на предпочитания.

                                Коментар

                                Working...
                                X