Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Изобщо.
    искаш да правиш пари на неин гръб значи

Коментар

• Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение
      Базикаш ли я
      Изобщо.

Коментар

Верно, че на сексуално ниво хората са половинки, ама на социално са четвъртинки.
        Та за да е пълно щастието, трябва да се събере по-голяма компания
        Базикаш ли я
        Не е препоръка

Коментар

• Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

Мда, ти се появи...
          Появих се за да ти кажа какво си видял в огледалото.

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

Селена ти явно не знаеш какво е любов..Секс семейство и брак са малко по различни неща от любовта.
            гранде каральо буена каза
            Не е препоръка

Коментар

• Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

И кат се огледа разбра кво е идиот
              Мда, ти се появи...

Коментар

• Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

Едва ли знаеш. Ние не се познаваме

Същото важи и за разни чичковци дето все 20 годишни са им в главата. Дъщеря ли търсят или съпруга? После олеле. Де кърпел, де. Права е била баба ти.
                За баба спор няма.Но ти явно не искаш да разбереш какво ти говоря.Нямах впредвид разлика във възрастта а това че жените си търсят някой който да се отнася с тях все едно че им е баща а не мъж.Иначе тия чичковци квото търсят си го намират...за пари разбира се...То и жени има такива и не са малко.Всеки сам си преценява.Не съм тука за да съдя някого или да му давам акъл.

Коментар

За разумната
                  Селена ти явно не знаеш какво е любов..Секс семейство и брак са малко по различни неща от любовта.

Коментар

Аз съм питомен, вече съм се гледал. Теб те видяхме много добре в темата - мъжът може да е всякакъв, стига да ти дава пари
                    И кат се огледа разбра кво е идиот

Коментар

• Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение

Разбери, бе, Пеше, че има и различно мислещи хора от нашите стереотипни рамки. Човек, първо трябва да е цялостен, не половин човек, че да си търси другата половина. А човекът няма терзания, казва, че се чувства много добре и е спокоен. Другите, тези постоянно търсят идеалната им половинка, виж там положението е по- сложно и заплетено. Ама има време де, само да поиска човек, ще се освободи от предразсъдъците си....
                      Миа разбирам че има хора които мислят различно.Има и такива дето едно мислят друго вършат а трето мислят.Нямам нищо против човека той е свободен да постъпва както смята че е добре за него.Хора всякакви и ситуации всякакви живота предлага многообразие...да не говорим че пък едни мъже си търсят други мъже че стана извратено и гнусно

Коментар

Ся за див селянин, нема що да визираш околните. Погледни се в огледалото . За това кой на чий врат виси пак са си твои хипотетики . Гуем си ми сладур ти
                        Аз съм питомен, вече съм се гледал. Теб те видяхме много добре в темата - мъжът може да е всякакъв, стига да ти дава пари

Коментар

Верно, че на сексуално ниво хората са половинки, ама на социално са четвъртинки.
                          Спомних си една испанска поговорка. De dinero y santidad la mitad de la mitad

Коментар

Копеуе, няма да те разберат. Единия див селянин, другата виснала на мъдете на мъжа си - как да стане тая да си представят партниране? Инак вместо надувайка - може живичка, просто не я оставяй да преспива редовно у вас Да не свиква че си там за да даваш. Партньорките искат да тикат заедно с теб, ама в днешното презадоволено време са рядкост, така че носи си новите дрехи и се не бой.
                            Ся за див селянин, нема що да визираш околните. Погледни се в огледалото . За това кой на чий врат виси пак са си твои хипотетики . Гуем си ми сладур ти

Коментар

• Първоначално изпратено от mia11 Разгледай мнение
                              Човек, първо трябва да е цялостен, не половин човек, че да си търси другата половина.

Коментар

Копеуе, няма да те разберат. Единия див селянин, другата виснала на мъдете на мъжа си - как да стане тая да си представят партниране? Инак вместо надувайка - може живичка, просто не я оставяй да преспива редовно у вас Да не свиква че си там за да даваш. Партньорките искат да тикат заедно с теб, ама в днешното презадоволено време са рядкост, така че носи си новите дрехи и се не бой.

Неосъществени амбиции в областта на анатомията.....

Все пак - и дами четат тук! Ангели, един вид!

Коментар

Working...
                                X