IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

    Брей как добре действал тоз Париж на кръвообръщението
    Ей го къде и Мадрид - трябва да е същото. Понякога ми пищят ушите - чувам как кръвта циркулира обемно и настойчиво.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      То, ако отсвържеш процесите от кръста надолу, какво ще остане от човека? Изглежда човекът има две туптящи сърца - едното е от кръста нагоре, другото е от кръста надолу. И двете е трудно да контролираш. При чисти съдове думкат, та не можеш да ги укротиш - не можеш да закопчаеш ни ризата, ни панталона. Можеш да хванеш гората и да потънеш в някакъв вселенски покой. Но работа ли е това?
      Брей как добре действал тоз Париж на кръвообръщението

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        ее, че аз и сега го хваля
        и го закачам, де
        защото се връзва
        А забелязваш, че се опитва да ме залива с помия с всеки свой пост. Не се конфронтира пряко с теб.

        Мъж, който един отказ достойно не може да приеме, пиши го бегал.

        Само, че горкият не е случил на адресат.




        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Ин и Ян се борят.
          Няма Ян.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

            Много Скорпионско. Природа. Пък навремето те похвалихме всинца.

            Да ти е хрумвало, че хората си приказват заради радостта от общуването с хумор? Не всичко е свързано с процеси от кръста надолу.
            То, ако отсвържеш процесите от кръста надолу, какво ще остане от човека? Изглежда човекът има две туптящи сърца - едното е от кръста нагоре, другото е от кръста надолу. И двете е трудно да контролираш. При чисти съдове думкат, та не можеш да ги укротиш - не можеш да закопчаеш ни ризата, ни панталона. Можеш да хванеш гората и да потънеш в някакъв вселенски покой. Но работа ли е това?
            Last edited by pinoccio; 18.04.2024, 16:18.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

              Тука едно пиле излиза от шкафа откакто съм във форума. И за да си гей се иска мъжество.

              Каква жена, каква репродукция, какви пет лева?
              Ин и Ян се борят.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                Много Скорпионско. Природа. Пък навремето те похвалихме всинца.

                Да ти е хрумвало, че хората си приказват заради радостта от общуването с хумор? Не всичко е свързано с процеси от кръста надолу.
                ее, че аз и сега го хваля
                и го закачам, де
                защото се връзва
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение



                  Бай Мишо, ще задоволя твоето любопитство, защото очевидно ще продължаваш да "си спомняш" нещо, което вече не е актуално.

                  Не съм се стягал за круиз с "тукашнИТЕ булкИ". Поканих една дама, която, след няколко часов размисъл ми отговори, че има мъж до себе си.

                  За мен това е достатъчно. Никакво намерение нямам да влизам като трети в нечия връзка, нито пък ще "се боря" за жена (булка, дама - или каквото там)...

                  Бай Мишо, щом следиш с интерес събитията, имай предвид, че вече си се класирал там. От отношението на дамата към теб се виждат нейните аванси. Тръгвай смело напред - зная, че нямаш притеснения. Заради вашето дългогодишно познанство тя може да ти "опрости" круиза (редно е!)

                  Живот и здраве!
                  Много Скорпионско. Природа. Пък навремето те похвалихме всинца.

                  Да ти е хрумвало, че хората си приказват заради радостта от общуването с хумор? Не всичко е свързано с процеси от кръста надолу.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    бай мико, ако не се лъжа и ти се стягаше за круиз с тукашните булки


                    Бай Мишо, ще задоволя твоето любопитство, защото очевидно ще продължаваш да "си спомняш" нещо, което вече не е актуално.

                    Не съм се стягал за круиз с "тукашнИТЕ булкИ". Поканих една дама, която, след няколко часов размисъл ми отговори, че има мъж до себе си.

                    За мен това е достатъчно. Никакво намерение нямам да влизам като трети в нечия връзка, нито пък ще "се боря" за жена (булка, дама - или каквото там)...

                    Бай Мишо, щом следиш с интерес събитията, имай предвид, че вече си се класирал там. От отношението на дамата към теб се виждат нейните аванси. Тръгвай смело напред - зная, че нямаш притеснения. Заради вашето дългогодишно познанство тя може да ти "опрости" круиза (редно е!)

                    Живот и здраве!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Да.
                      Тука едно пиле излиза от шкафа откакто съм във форума. И за да си гей се иска мъжество.

                      Каква жена, каква репродукция, какви пет лева?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение


                        Чувал ли си за фразата “да излезеш от шкафа?
                        Да.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Щом ползва сайт за запознанства с мъже и ходи на круиз с подобни като него,значи си е гей. Един нормален мъж ако ще цял живот да не е правил секс с жена,пак няма да го привличат мъже ,камо ли да се чука с мъже.

                          Чувал ли си за фразата “да излезеш от шкафа?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Как пък все за гей мъже говориш бре Евгич?! Тва найстина почва да ме отвращава в теб , не гей момента , а тънкото насочване на форума да обсъжда твоята сексуалност и глупавите ти примери. Толкова ли няма кой да ти го слага и да спреш да флудиш форума с тази простотия , при това в темата "да говорим за жени.какво искат жените".
                            ПП Разбери ,че пасивните мъже НЕ СА ЖЕНИ!
                            Ние и за жените коментираме много.

                            Наскоро попаднах на жена, от модерния тип, с татус, с пиърсинг, не е проста, дете има. И е стройна и хубава.

                            Обаче е уникално неподредена, разхвърля много, не си мие банята и постоянно мисли за реформи у дома, като елементарните неща не ги прави - да разчиства и да си подреди нещата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Според мен е опитвал с жена на младини. Намекна ми го веднъж по време на чат.

                              Бил е прилежен студент, разказва, че при тях нямало разпасани момичета от далечни краища и такива, които чатели и спяли с чужденци. Гледали да си учат.

                              Обаче ползва виагра и други стимуланти, защото не винаги нещата стават на момента, Изглежда мъжкарски, поддържан мъж.

                              И малко преекспонира за имотното си състояние и кариерата си, обича да се хвали.



                              Как пък все за гей мъже говориш бре Евгич?! Тва найстина почва да ме отвращава в теб , не гей момента , а тънкото насочване на форума да обсъжда твоята сексуалност и глупавите ти примери. Толкова ли няма кой да ти го слага и да спреш да флудиш форума с тази простотия , при това в темата "да говорим за жени.какво искат жените".
                              ПП Разбери ,че пасивните мъже НЕ СА ЖЕНИ!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Щом ползва сайт за запознанства с мъже и ходи на круиз с подобни като него,значи си е гей. Един нормален мъж ако ще цял живот да не е правил секс с жена,пак няма да го привличат мъже ,камо ли да се чука с мъже.
                                Според мен е опитвал с жена на младини. Намекна ми го веднъж по време на чат.

                                Бил е прилежен студент, разказва, че при тях нямало разпасани момичета от далечни краища и такива, които чатели и спяли с чужденци. Гледали да си учат.

                                Обаче ползва виагра и други стимуланти, защото не винаги нещата стават на момента, Изглежда мъжкарски, поддържан мъж.

                                И малко преекспонира за имотното си състояние и кариерата си, обича да се хвали.




                                Коментар

                                Working...
                                X