IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В "квалификациите ми към съфорумец" нямаше нищо обидно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

      Мдам развеждам ги после разни такива опищяват орталъка.
      е кво толкова ще му вземе. 180лв за месечна издръжка. Естествено без брак или с предбрачен договор ако е много напориста бръмчалката.
      Как така ще се оставиш една 20-25г пикла да ти съсипе живота.

      Що така рано рано го спираш мирко да осъществи мечтата си за младо гадже.
      Ама да знаеш мирко, жриците излизат по евтино и повече начесват крастата
      Last edited by bota156; Вчера, 19:55.
      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

        На 23 ми се получи доста бързо. И след година и малко пак. Че и на 33 уж се пазехме и пак.
        Браво!

        Мисля да не пиша тези дни защото са празници и заради постоянните дразги.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Е що да не е момичето на 25 години?Имам един приятел на 50 години с гадже на 25.Той е разведен и има дете от предишната си жена,като приятелката му иска да имат деца, но той се дърпа.Ето в случая Евго иска деца и ако срещне подобна жена що да не създадат семейство и деца?
          Мдам развеждам ги после разни такива опищяват орталъка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Неувереност е да не си сложиш профилна снимка.Или поне в гръб като моята. Та да имат представа хората с кого разговарят.
            Ето ти ме определи като трътлест и плешив като ми видя снимката.Не бих казал, че съм трътлест,но щом така смяташ ок.Не се срамувам от това как изглеждам.А пък най-малко имам вина заради ръста си и плешивостта си.
            Тебе не съм те коментирала - теб ти е същата снимката. Кво се бъзна?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Да ти кажа, че семейни мъже с малки деца, споделят, че не могат да търпят жените си.

              Става дума в битов план - че жените нищо не пипат (не шетат), че има много грижи по децата и мъжете не издържат при тези условия.

              И сигурно е трудно да се стиковаш с някой, когато си на 40+, а тя на 30+.


              Така че трябва жертви и компромиси.
              Наивен си ми ей. Това всички го приказват в двойката. И мъже и жени. Времето на жената слугиня отминава. Харесва ти не ти харесва това е положението. Но двойки се формират и деца се раждат.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Толкова лични неща не казвам, но съм виждал розички на живо,
                Друго те питат и явно отговорът е отрицателен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Иска, но не от такива като теб!
                  Е да жена съм

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Абе има и несъвместими хора. Един приятел беше с една 7 години. Ходиха и по лекари, не ще и не ще.
                    Сега има 5 деца от 3 жени (2-те деца са само от една вечер), а тя 2 от един италианец
                    Кръвта от време на време трябва да се разрежда. Лорд - Лорд - иконом - градинар - Лорд

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                      Ок, ти явно ги познаваш по добре. Значи остава Евго да изхвърли мислите че всяка иска да му вземе парите и апартамента и да се впусне смело. Че то времето лети. Утре на 50 вдругиден пенсионер.
                      По принцип говоря за неговият тип.Вече от него си зависи.Ако чака някоя сама да дойде няма да стане.Иска се активност от страна на мъжа.
                      Last edited by mirodes; Вчера, 18:53.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Огромен е шанса.С апартамент в София и вила на морето, финансово подсигурен,висок и поддържан физически няма да му е никакъв проблем да си хване подобно гадже.Достатъчно е да отиде в някоя дискотека в Студентски град и ще му се налепят доста подобни.
                        Доста по трудно ще е от колкото го мислиш. Евго има проблем с изразяването и комуникацията, това ясно личи от начина му на писане и коментарите. На визия може и да го докарва, но като си отвори устата..... Това му е начина на мислене и така се изразява.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Огромен е шанса.С апартамент в София и вила на морето, финансово подсигурен,висок и поддържан физически няма да му е никакъв проблем да си хване подобно гадже.Достатъчно е да отиде в някоя дискотека в Студентски град и ще му се налепят доста подобни.
                          Ок, ти явно ги познаваш по добре. Значи остава Евго да изхвърли мислите че всяка иска да му вземе парите и апартамента и да се впусне смело. Че то времето лети. Утре на 50 вдругиден пенсионер.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                            Всичко е възможно, въпросът е какъв е шанса да хване някоя на 25.
                            Огромен е шанса.С апартамент в София и вила на морето, финансово подсигурен,висок и поддържан физически няма да му е никакъв проблем да си хване подобно гадже.Достатъчно е да отиде в някоя дискотека в Студентски град и ще му се налепят доста подобни.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Е що да не е момичето на 25 години?Имам един приятел на 50 години с гадже на 25.Той е разведен и има дете от предишната си жена,като приятелката му иска да имат деца, но той се дърпа.Ето в случая Евго иска деца и ако срещне подобна жена що да не създадат семейство и деца?
                              Всичко е възможно, въпросът е какъв е шанса да хване някоя на 25.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                                Изследванията са едно, реалността друго. Вече не си на 25, момичето също няма да е. Никаква гаранция няма за зачеване, за което опитите може да започнат след години ухажване, после години докато стане, евентуално първото, ако няма проблеми с бременността, ти си вече към 50, а момичето вече (оптимистично) е на около 40, щото ако е на повече, цялата схема рухва още в началото. А второ/трето кога? И дори и поне едно да се пръкне, на 65 ще се бориш с тийнейджър/и, мислиш ли че ще се справиш? Гледаш някакви кинозвезди, ама имаш ли парите за детегледачки и колко ще са ти деца тогава?
                                Е що да не е момичето на 25 години?Имам един приятел на 50 години с гадже на 25.Той е разведен и има дете от предишната си жена,като приятелката му иска да имат деца, но той се дърпа.Ето в случая Евго иска деца и ако срещне подобна жена що да не създадат семейство и деца?

                                Коментар

                                Working...
                                X