IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

    Малко грешиш приоритетите! "ЩЕ купя хубав тристаен" - е в сферата на пожеланията!

    При използването на бъдеще време винаги е така!

    ПомислИ, как реагира в себе си една дама, на която казваш: ДНЕС ще направим бебето, а СЛЕД ТОВА почвам да правя тристаен!

    Между нас казано - и "Аудито" на се е вързала на подобна "свалка"... Хитрушаааа! от вида: "мама ме е учИла да не пускам на голи обещания!"
    Просто тази с Аудито (споменавам я често, защото беше последната мадама с номерата) искаше да се пласира скъпо и на богато, а не искаше да даде нищо насреща.

    И нямаше да иска да си напусне нейния апартамент и да дойде в моя.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      ти малко отзад напред подкара.
      вие с жената и детето ще сте в двустаен а ти под наем ще даваш тристаен.

      с новата май доста са напреднали нещата.
      Двустайния ми е ОК, новата приятелка много го хареса.

      А евентуалния тристаен е като инвестиция, то все още няма корекция при НИ, а тези тристайни са по 120 000 евро и нагоре.

      И трябва внимателно да се прецени дали и кога да се купи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo



        Искам да стана баща и тогава ще купя хубав тристаен апарт в СФ и за 20 г ще се поизплати от наеми (колкото се изплати, изплати),

        ..... а той не беше толкова дърт, около 40-те години.

        Малко грешиш приоритетите! "ЩЕ купя хубав тристаен" - е в сферата на пожеланията!

        При използването на бъдеще време винаги е така!

        ПомислИ, как реагира в себе си една дама, на която казваш: ДНЕС ще направим бебето, а СЛЕД ТОВА почвам да правя тристаен!

        Между нас казано - и "Аудито" на се е вързала на подобна "свалка"... Хитрушаааа! от вида: "мама ме е учИла да не пускам на голи обещания!"

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo



          Искам да стана баща и тогава ще купя хубав тристаен апарт в СФ и за 20 г ще се поизплати от наеми (колкото се изплати, изплати),

          Относно оня чичак, спалничките бяха ползвани няколко месеца, кухнята не беше ползвана, вероятно е влачил няколко мадами, а той не беше толкова дърт, около 40-те години.

          ти малко отзад напред подкара.
          вие с жената и детето ще сте в двустаен а ти под наем ще даваш тристаен.

          с новата май доста са напреднали нещата.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

            Хубаво е да се дава, ама ако ги слагаш на кантар нещата в една връзка, бързо ще свърши тая работа.
            Брат, ти я мислиш връзката като баланс и отчет за приходите и разходите.
            Никога няма да е точен баланса, това не е счетоводство.

            Много точна аналогия, ама Евго няма как да те послуша, защото счетоводството му е в кръвта: смисъл на съществуването за него!

            От друга страна, "Въртенето на жените" е операция - която не изисква включването на парични потоци и не изисква никакви лични средства!...

            Това е даденост и благодат, която се сипе "свише"...

            Не е само Евго! И аз съм убеден в това! Стига сте ни манипулирали!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Аз съм наясно, че за да е "ОК" едно семейство, мъжът трябва да плаща сметките, да работи здраво и да изкарва пари за образование на децата и всички да са доволни и щастливи.

              А при аптекарката с Аудито имаше такъв момент, че искаше да я черпя в скъпи ресторанти, тя да обръща внимание на сервитьорите и накрая да не ми пусне. И да идем на море като братче и сестриче,
              Щом помниш само Аудито от аптекарката, ми не задник, цици, коса, усмивка или нещо такова, хич не е трябвало да се хващаш.
              (винаги я споменаваш с Аудито, 5 пъти съм забелязал)
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Опа. Ти я описваше кат пълна селянка пък то не излиза баш тъй
                Наистина си беше селянка, сутрин отива на работа пеша, за да пести от билети.

                Не иска да си купува маркови дрехи, защото били скъпи. С майка си пазаруват от Лидъл евтина стока за бебе племеник в чужбина и пращат колети.

                Тя самата ми е пращала снимки как готви яхнии за баща си. Английски не знае и не харесва и не приема американския начин на живот.

                И ми казваше, че започвала да се влюбва в мен и още малко.......и ще вземе решение в моя полза. Но не стана така.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                  Хубаво е да се дава, ама ако ги слагаш на кантар нещата в една връзка, бързо ще свърши тая работа.
                  Брат, ти я мислиш връзката като баланс и отчет за приходите и разходите.
                  Никога няма да е на 0 баланса, това не е счетоводство.
                  Аз съм наясно, че за да е "ОК" едно семейство, мъжът трябва да плаща сметките, да работи здраво и да изкарва пари за образование на децата и всички да са доволни и щастливи.

                  А при аптекарката с Аудито имаше такъв момент, че искаше да я черпя в скъпи ресторанти, тя да обръща внимание на сервитьорите и накрая да не ми пусне. И да идем на море като братче и сестриче,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo

                    Периодът 2015-2020 г. ми е силен по приходи, а 2018г. ми е рекордна от 2000 г. насам.

                    2005-2009 г. също ми беше силен по приходи, което съвпада с икономическите бизнес цикли.

                    Сигурно и при теб е така, но ти не споделяш много?

                    Фронтофиската е онази от еснафското семейство, която ме баламосваше, че ще дойде в СФ и слушаше майка си и баща си, да си стои при тях.
                    евго, бе във вилната зона на албена ли живеят тия еснафи или в оброчище?

                    купувай апартамент/и. обзаведи си един, като оня чичак, дето разправяше и там си кани кандидатките.
                    ама като влязат още от вратата да им става ясно по каква работа са дошли.
                    Last edited by ratten; 13.10.2020, 10:23.
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo

                      Не и при мен.

                      Аз не съм настроен да си харча парите като футболистите по плеймейтки.

                      При положение, че имаме хубава връзка, единя месец ще й купя парфюм, а другия палто (от заплатата ми).

                      А ти харчиш ли много по жени, братле?
                      Хубаво е да се дава, ама ако ги слагаш на кантар нещата в една връзка, бързо ще свърши тая работа.
                      Брат, ти я мислиш връзката като баланс и отчет за приходите и разходите.
                      Никога няма да е точен баланса, това не е счетоводство.
                      Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                      ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

                        Евгоооо, Евго, Евго,

                        Не е ли по-добре първо да се опиташ да завъртиш една жена? Така като те чета се досещам за следната сентенция: “Когато жена с опит срещне мъж с пари, при раздялата, жената си тръгва с парите, а мъжа с опит”.

                        Процесът на придобиване на професионализъм (в която и да е област) - е строго индивидуален!

                        Най-елементарното съждение в този случай: "да върти много жени" е свързано в конкретния случай с определени средства, независимо от разнопосочните съвети, които Евго получава тук. За негово голямо съжаление, той е ориентиран в посоката на "леко и дори - малко повече стиснат мъж"..., а също му липсват и "качествата" - каквито влагаме като смисъл в подобно понятие "въртене на много жени"! Това си остава една абстракция за млад чичак на 40+ години, който се вслушва в съветите на 60+ годишни лелки на плажа!

                        Абсолютен разнобой! Дори би ми било интересно, как Евго признава на плажа на една 60+ годишна "лелка", че има голям мерак да "върти много жени"... Дамата ще пиркуляса от подобно неуважение към човешките ценности, а самият Евго няма да има повече никаква възможност да черпи с шепи от мъдростта на тая толкова опитна дама на 60+ !
                        ​​​​​​

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo

                          Периодът 2015-2020 г. ми е силен по приходи, а 2018г. ми е рекордна от 2000 г. насам.

                          2005-2009 г. също ми беше силен по приходи, което съвпада с икономическите бизнес цикли.

                          Сигурно и при теб е така, но ти не споделяш много?

                          Фронтофиската е онази от еснафското семейство, която ме баламосваше, че ще дойде в СФ и слушаше майка си и баща си, да си стои при тях.
                          Опа. Ти я описваше кат пълна селянка пък то не излиза баш тъй

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Не се занимавам с възрастни жени, но ние сме комшии и се засичаме на плажа редовно. И от дума на дума, жените споделиха тези неща.

                            Освен това, една от тях ме беше запознала с местна фронтофиска от една банка (вече е на 32 г.), но нищо не стана, аз съм разказвал случая.
                            май не си казвал за фронт офискатта
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Евго - зная, че си млад чичак! 40 годишен! Що дириш на плажа - че да те омайват дори “местни 60+ годишни дами"? Мисля, че си много по-млад чичак за подобна аудитория!

                              Екзистенциалното те влече! Лошо няма: мъдростта е навсякъде около нас! Ама в твоя (деликатен) случай - добре е - преимуществено да си ориентиран в обратната посока на числовата ос: НЕ към 60+ , а към 40 - (минус) - годишните!

                              Виж ги тия - 60+... Как обръщат смисъла на думите: наричат "мърсуване" твоят стремеж да се посветиш на чувствата на една нежна дама, която жадува твоето внимание!

                              Ама, моля ти се - недей да подхождаш толкова грубо - и като истински чичак - да не можеш да усетиш въжделенията на младите дами!

                              Не се занимавам с възрастни жени, но ние сме комшии и се засичаме на плажа редовно. И от дума на дума, жените споделиха тези неща.

                              Освен това, една от тях ме беше запознала с местна фронтофиска от една банка (вече е на 32 г.), но нищо не стана, аз съм разказвал случая.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo

                                Не и при мен.

                                Аз не съм настроен да си харча парите като футболистите по плеймейтки.

                                При положение, че имаме хубава връзка, единя месец ще й купя парфюм, а другия палто (от заплатата ми).

                                А ти харчиш ли много по жени, братле?
                                но ако искаш да въртиш по няколко, парфюма и пАлтото трябва да ги умножиш по 3 или 4.
                                заложил ли си го в бюджета
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X