IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

    Вероятно обаче за кратко )
    )
    Да не го казваме така скептично, за да не "урочасаме" пиленцата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      ОК

      Нали ви написах по-долу, че нещата не са перфектни.

      Но те никога не са.
      Перфектен е само дядо Боже . Човек търси съвършенството чрез пътя към него и постоянното развитие. Това, което преди пет години ти се е струвало “перфектно” днес, от гледна точка на натрупния опит може да ти се струва недостатъчно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Евго, пак се главозамайваш. И внимавай с анахронизма някой “да те гледа в очите”. Нищо не работи без равни партньорски отношения. Га ти почерня задника, га стана калайджия. Глей сега да не се оплескаш и тука, че много сини бръмбари бръмчат в съзнанието ти.

        Успех и умната.
        ОК

        Нали ви написах по-долу, че нещата не са перфектни.

        Но те никога не са.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Мен ми се иска, да въртя няколко жени едновременно, като големите играчи.
          Евго, пак се главозамайваш. И внимавай с анахронизма някой “да те гледа в очите”. Нищо не работи без равни партньорски отношения. Га ти почерня задника, га стана калайджия. Глей сега да не се оплескаш и тука, че много сини бръмбари бръмчат в съзнанието ти.

          Успех и умната.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Мен ми се иска, да въртя няколко жени едновременно, като големите играчи.
            По вероятно е теб да въртят Не прави непочтени неща щото ще си намериш майстора и ще получиш голям шамар

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Мен ми се иска, да въртя няколко жени едновременно, като големите играчи.
              Ти първо се научи да въртиш една. После висшия пилотаж
              Иначе, успех ти желая с новата кака
              Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
              ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Мен ми се иска, да въртя няколко жени едновременно, като големите играчи.
                Значи правилно си се насочил да ги събираш една по една, накуп ми се струва по-трудно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                  Вероятно обаче за кратко )
                  Мен ми се иска, да въртя няколко жени едновременно, като големите играчи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                    Вероятно обаче за кратко )
                    Не бъди песимист.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      Сега ще си отдъхнем колективно .
                      Вероятно обаче за кратко )

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                        Добро утро на всички,

                        да ви споделя нещо.

                        Все пак успях да си хвана гадже, защото уикенда имах гостенка, една 35-годишна сладурана. След като 5 мадами преди нея ми бяха правили серия от номера, за които съм ви разказвал. Тя хареса апартамента ми и как го поддържам. И беше доста впечатлена.

                        И успях, благодарение на съветите на момчетата от форума, между които Миродес, Асо Пика, Груьо, Бертрам, Купата и Репрезентативния (бяха разбрали за какво става дума и ми казаха важни неща).

                        Нещата не са перфектни, но съм доволен. И ме гледа кротичко като султан и е послушна.


                        Хубав ден,
                        Сега ще си отдъхнем колективно .

                        Коментар



                        • Добро утро на всички,

                          да ви споделя нещо.

                          Все пак успях да си хвана гадже, защото уикенда имах гостенка, една 35-годишна сладурана. След като 5 мадами преди нея ми бяха правили серия от номера, за които съм ви разказвал. Тя хареса апартамента ми и как го поддържам. И беше доста впечатлена.

                          И успях, благодарение на съветите на момчетата от форума, между които Миродес, Асо Пика, Груьо, Бертрам, Купата и Репрезентативния (бяха разбрали за какво става дума и ми казаха важни неща).

                          Нещата не са перфектни, но съм доволен. И ме гледа кротичко като султан и е послушна.


                          Хубав ден,

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Днеска почваме от рано как ли ще завършим?Хубав ден ти желая
                            Пеше, както навремето е написал един писател / не помня кой/, все някъде из земните географии е подходящия час за вечерния аперитив. Ич не ми е рано, начи

                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Опссс! Докато перфектната домакиня има едни задължения (наистина е супер!) - реших да видя до къде сте стигнали... Няма да преча на дискусията!

                              Даммм... Набързо ще споделя, че е перфектна..., ама това съм го казал вече! Повече от перфектна е: отръки й идва... (без да се старае!) ... : )

                              Исках да кажа, че се познаваме (то е ясно - че откъде пък...) - от чужбина, разбира се! Отиваш някъде по света и откриваш... какво?... логично е: българка! (не е тая, за която съм споменавал - от Цюрих...) ...

                              И вече се оформя единодушното мнение, че пак ще се ходи там, но не поединично!

                              Наздраве от мен, че ще затварям!
                              Last edited by безимeн; 11.10.2020, 12:49.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Леле, Пеше! Моля ти се, върви до химическото чистене и прибери чувството си за хумор.
                                Наздраве!
                                Днеска почваме от рано как ли ще завършим?Хубав ден ти желая

                                Коментар

                                Working...
                                X