IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Ама, разбира се-всички мои приятели са цървули, само ти и твоите познати сте най-квалитетните хора на света.Злобата ще те изяде.
    Единият е на много висок пост в представителството в София на една от най-големите автомобилни компании в света, заплатата му е шестцифрена и му се натискат много жени.Има си приятелка с 25 години по-млада и то много красива, ама няма никакво намерение да се обвързва.
    Ами не е злоба. Жив и здрав да е този с големите доходи - там обяснението е друго.

    Под изтупан брашнян чувал имам пред вид не само финансите на даден мъж. След развода мъжът става циник в повечето случаи - ето и този твоя търси валидация с жени на 25. Това ти е достатъчно като информация. Сам анализирай, но на дълбоко, а не само по повърхността да се плъзгаш.
    Last edited by Arana; 05.10.2022, 16:58.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Я не бързат, я няма какво да предложат. Кой иска изтупан брашнян чувал?
      Тези познати на Миродес са били женени, имали са връзка, повечето имат деца и искат да си живеят щастливо като ергени.

      Отделно, като не са млади и нямат пари, не могат да намерят читава млада жена в този меркантилен свят.

      Last edited by Evgo; 05.10.2022, 17:17.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Я не бързат, я няма какво да предложат. Кой иска изтупан брашнян чувал?
        Ама, разбира се-всички мои приятели са цървули, само ти и твоите познати сте най-квалитетните хора на света.Злобата ще те изяде.
        Единият е на много висок пост в представителството в София на една от най-големите автомобилни компании в света, заплатата му е шестцифрена и му се натискат много жени.Има си приятелка с 25 години по-млада и то много красива, ама няма никакво намерение да се обвързва.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          И двете ми дъщери са големи красавици.Така че няма как майка им да е някое бостанско плашило.
          Не мога да разбера пишките ли не ви стават на някои хора във форума или просто сте си злобни по природа, та всеки разговор го насочвате към лични обиди.
          И на моята съпруга й са достатъчно високи критериите, защото изглеждам много добре физически, интелигентен съм,ерудиран,образован,с престижна професия, с чувство за хумор, със собствена къща,имам самочувствие и съм добър в секса.Какви по-високи критерии за мъж да има?
          Ако всичко това е вярно, откъде иде нуждата да се афишира? И защо считаш чуждото мнение непременно за обида и злоба?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Има една поговорка"Красивата жена е чужда жена".В смисъл, че никога няма да е само с един мъж,щото мъжете постоянно ще й правят комплименти и ще й се натискат. Естествено това не означава, че мъжете трябва да избират крокодили,но по-скоро привлекателна жена,без да е някоя супер красавица.
            И ако някоя жена не е изцяло отдадена на мен и семейството ми за какво ми е?Ако е за чукане е пълно със стари моми,разведени или незадоволени от мъжете си жени за секс.Бракът като цяло докарва повече негативи за мъжете, та ако се решат да сложат брачните окови,то трябва да е заради жена, която е изцяло отдадена на тях ,семейството и децата. Щото имам доста познати разведени и вдовци, които не бързат отново да си обвързват. Въпреки,че има жени,с които правят секс.Така че напълно възможно е един мъж да си живее сам,без да е голям проблем.
            Я не бързат, я няма какво да предложат. Кой иска изтупан брашнян чувал?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
              Не мога да разбера какви са тея предразсъдъци - щом е красива, значи няма да е само твоя...щом е богат, значи е боклук? Освен, че нещата опират до характер и отношение, има и променливата - самочувствие в уравнението. При тези които не са красавици(и не особено умни), често има дефицити, и когато нещо не е наред, хойкат напред-назад с иеята да се самодоказват, че стават. Това им е валидацията.

              И стига с това притежание...жените не са добитък, нито пък мъжете сме овчари. Когато мъж е с дадена жена, означава, че е негов ред. Колко ще е дълъг мандатът, зависи от старанието и търпението на двете страни. Неслучайно доста срещи протичат като интервю, с цел да се разбере какъв е потенциалния кандидат. Което считам за изключително грешно. На приказки всеки може да се докара алфа-мъжкар. Попадайки в ситуация обаче, нещата да стоят по коренно различен начин. Затова с един приятел обичаме да се бъзикаме, че думите на мъжа са еквивалентното оръжие на грима на жената


              Абсолютно. После си пращат снимките на мерседеса

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Защо си мислиш,че първата работа на жената е да изневери, когато мъжът го няма?За да изневери една жена тя или трябва да не е задоволена сексуално, или да са в обтегнати отношения с мъжа й и така да иска да му отмъсти.Жените се привързват и по-трудно изневеряват от мъжете.
                И ако някоя жена е безработна, тя малко или много ще е зависима от теб.И ще си прави сметка за поведението. А и щом решиш да заживееш с някоя жена и сметнеш,че става за съпруга първата ти работа е да я забремениш .Вече си и над 40 години така че няма закога да чакаш.Като забременее и роди жената последното нещо,за което ще мисли е изневяра.Не знам дали си наясно,но жената може да забременее само в деня на овулацията и 2 дни преди това. Така че изчислете кога й е овулацията (има тестове в аптеките)и точно в тия три дни правете секс по няколко пъти на ден през няколко часа, за да е гарантирано забременяването.
                Тук се съгласявам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение

                  Самотата е световен проблем..Ако се разведеш, то наистина е добре да създадеш ново семейство и деца..Секса не е проблем, но самотата е..
                  Още не го е осъзнал. Теории ни развива, слава Богу няма и да се разведе доколкото виждам.

                  Секс, секс, ама накрая някой трябва да те погледне когато си стар и болен и някой трябва да ти затвори очите - за този следващ етап много мисъл няма, щото все още царства илюзията за вечния мачо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Така и ще направя.

                    От друга страна, не е хубаво да се разтуря едно семейство.

                    Така че може да си хойкаш като женен.
                    Доде не те спипат …

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      ОК

                      То в днешно време рядко има любов, особено след 40 г.
                      Мдам, несъмнено някой ти е набил още едно клише в главата. Нормалните хора могат да се обичат докато смъртта ги раздели.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        ОК

                        То в днешно време рядко има любов, особено след 40 г.
                        Бе Брато !!! Любовта е да обичаш а не да те обичат ! Та ако ти рЕдко обичаш ,ми поправи се !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Никъде не е тръгнал , това са думите на човек не преживял една или няколко по дълги връзки ,за брак въобще дума няма да отварям. Всичко е лалане за спорта !
                          ПП Без лоши чувства Евгич , ама се излагаш ! Повече действие , от приказки няма никаква нужда !
                          ОК

                          То в днешно време рядко има любов, особено след 40 г.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                            Що, при теб ако не стане с момата по някое време в брака и смяташ да хойкаш ли?
                            Баси съветите, честно.
                            И ти си тръгнал да се жениш....
                            Никъде не е тръгнал , това са думите на човек не преживял една или няколко по дълги връзки ,за брак въобще дума няма да отварям. Всичко е лалане за спорта !
                            ПП Без лоши чувства Евгич , ама се излагаш ! Повече действие , от приказки няма никаква нужда !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              От друга страна, не е хубаво да се разтуря едно семейство.

                              Така че може да си хойкаш като женен.
                              Що, при теб ако не стане с момата по някое време в брака и смяташ да хойкаш ли?
                              Баси съветите, честно.
                              И ти си тръгнал да се жениш....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Пробвайте с инвитро, тя не е толкова стара, според мен.

                                Мен искат да ме сватосват с жени на 40 г. или над 42 г., но аз не искам с такива.
                                Е как да не е,като януари прави 45 години?На тая възраст има риск да се роди дете с увреждания, с износването ,а и ще й е много тежко да гледа бебе на тия години. На тия години е нормално да се гледат внуци, а не деца.
                                И ти правилно не искаш да се жениш за жена над 40 години.

                                Коментар

                                Working...
                                X