IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


    Съветите на мъжете от темата бяха полези, дори и на Репрезентативния, който беше разбрал на 90% какъв е случая ми.

    Явно е умен и добър психолог.

    Никой с нищо не е помогнал , а ти си караш по старият начин и със същите приказки . Просто некои ,,кокошки,, са станали по ,,сговорчиви,, покрай ковид истерията, рецесията , безработицата и са си направили преоценка на приоритетите.
    Все пак успех.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

      Пак обиди жените и ще го отнесеш слушай ги, брат, не мое 100% от лявото ухо през дясното... ако не искаш друг да сваля прашките, дето си купил
      Момчетата бяха споделили някой тънки моменти на базата на опита си и подходиха с разбиране.

      Докато жените говорят общо и коментарите им не са с практическа насоченост, имам чувството, че живеят като във филм на Даниел Стийл, или немски романтичен филм от края на 80-те години, а за някой като в "Секса и града".

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


        Съветите на мъжете от темата бяха полези, дори и на Репрезентативния, който беше разбрал на 90% какъв е случая ми.

        Явно е умен и добър психолог.
        Пак обиди жените и ще го отнесеш слушай ги, брат, поне малко.... не може всичко от лявото ухо през дясното... ако не искаш друг да сваля прашките, дето си купил
        Last edited by Kildirim_Bei; 26.10.2020, 15:25.
        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Според някои източници, Ерос е демон, а не бог. И не е нито смъртен, нито безсмъртен.
          Той цъфти и живее, докато не намери това, което търси. А после умира

          П.С. Впрочем, работата на демоните е да запълват празнините във вселената


          Да си беше казал, че за това се бориш. Щеше да предпазиш наивниците от напъни да ти помагат.

          Съветите на мъжете от темата бяха полези, дори и на Репрезентативния, който беше разбрал на 90% какъв е случая ми.

          Явно е умен и добър психолог.

          Коментар


          • Рядко във форумите съм виждал толкова откровен човек като Евго. И издържа на всички коментари, доста от които откровено недоброжелателни или подигравателни. Евго, успех ти желая човек, вярвай в себе си! Забрави за едно време кво е било и кво ти разказват, учи се постоянно, времената се менят, но истинските хора остават истински. Още веднъж, успех!
            И по-малко сметки... Тия, дето правят най-много сметки по тънката част, живота най ги шамаросва накрая....
            Last edited by Kildirim_Bei; 27.10.2020, 04:52.
            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

            Коментар


            • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение
              Аналогия можем да направим с колата. в началото като я купиш, е пазиш и излизаш с нея, за да се покажеш, докато не започнеш да ходиш със същата кола до село, за да я товариш с щайги със зимнина на обратно
              Според някои източници, Ерос е демон, а не бог. И не е нито смъртен, нито безсмъртен.
              Той цъфти и живее, докато не намери това, което търси. А после умира

              П.С. Впрочем, работата на демоните е да запълват празнините във вселената

              Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
              "Men have a special mission: to conquer one woman and move to the next"
              Да си беше казал, че за това се бориш. Щеше да предпазиш наивниците от напъни да ти помагат.
              Last edited by Ender; 26.10.2020, 14:59.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Последната мадама си ме харесва и има интерес към мен.

                Аз също ще я приема при 2 условия, тя ги знае.

                Има и някой проблеми, но не са за форума.

                Естествено, че знам каква е разликата между бик и вол. Но използвах вол, защото той влачи хомота, както го влачи женения мъж.

                Аз ви бях писал как 4 мадами от София и една от морето, една след друга ми бяха правила поредица от номера преди да се появи това момиче.

                Та покрай тия 5 кокошки са ми били проблемите, но това е вече минало. Готин пич съм и бъдещето е пред мен,
                Щом има условия няма любов.Ти изобщо не знаеш какво е любов.При тебе всичко е сметка.Ще свърши зле и това да знаеш.Всеки майстор си има майстор да го знаеш..По добре и напиши предбрачен договор
                1.Чистене всяка седмица
                2 Пране всеки ден
                3 Готвене минимум три пъти на седмица
                4 Раждане на две деца момче и момиче
                5 Пазаруване в събота
                6 В събота на вилата
                7 Давам 1000 лева всеки месец
                8 Ако те изгоня получаваш 10000 лева и малкия апартамент
                9 Ако напуснеш гориш
                10 Секс един път седмично
                11 Никакви въпроси ако закъснея
                12 Заплата минимум две хиляди лева и всичко даваш на мене
                13 Не говориш когато не те питам.
                14 В неделя следобяд може да виждащ майка си за шплпвин час и то ако е приготвила поне една торба за нас.В къщи да не идва
                Last edited by national power; 26.10.2020, 14:57.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение

                  Пичага, според мен не си много за сериозна връзка, любовчия ми се виждаш, сиреч-шарат ти очите(4-5-ет от провинцията, от столицата и няква друга под условие). Вол или бик? Аналогия можем да направим с колата. в началото като я купиш, е пазиш и излизаш с нея, за да се покажеш, докато не започнеш да ходиш със същата кола до село, за да я товариш с щайги със зимнина на обратно
                  "Men have a special mission: to conquer one woman and move to the next"

                  Ако не можеш да си го преведеш, изпозлвай "гугъл транслейт".

                  Преди 20г имахме стар дядо в провинцията (и съм го гледал), аз съм първи внук и бях любимец на бабите и дядовците ми.

                  Обичах да ходя на село да го виждам, да му помагам и да си донеса нещо. Тогава бях към 20г. и дори съм си пренасял по автобуса цяло агне и пресни картофи, Малко тежеше, но го пренесох. И други неща също съм си пренасял. След като почина, ми стана ясно, че дистанционно не може нищо да се произвежда.

                  Поздрави

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Последната мадама си ме харесва и има интерес към мен.

                    Аз също ще я приема при 2 условия, тя ги знае.

                    Има и някой проблеми, но не са за форума.

                    Естествено, че знам каква е разликата между бик и вол. Но използвах вол, защото той влачи хомота, както го влачи женения мъж.

                    Аз ви бях писал как 4 мадами от София и една от морето, една след друга ми бяха правила поредица от номера преди да се появи това момиче.

                    Та покрай тия 5 кокошки са ми били проблемите, но това е вече минало. Готин пич съм и бъдещето е пред мен,
                    Пичага, според мен не си много за сериозна връзка, любовчия ми се виждаш, сиреч-шарат ти очите(4-5-ет от провинцията, от столицата и няква друга под условие). Вол или бик? Аналогия можем да направим с колата. в началото като я купиш, е пазиш и излизаш с нея, за да се покажеш, докато не започнеш да ходиш със същата кола до село, за да я товариш с щайги със зимнина на обратно

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Последната мадама си ме харесва и има интерес към мен.

                      Аз също ще я приема при 2 условия, тя ги знае.

                      Има и някой проблеми, но не са за форума.

                      Естествено, че знам каква е разликата между бик и вол. Но използвах вол, защото той влачи хомота, както го влачи женения мъж.

                      Аз ви бях писал как 4 мадами от София и една от морето, една след друга ми бяха правила поредица от номера преди да се появи това момиче.

                      Та покрай тия 5 кокошки са ми били проблемите, но това е вече минало. Готин пич съм и бъдещето е пред мен,
                      Стискам ти палци , момичето да обича бартери

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin

                        Ти като ги пишеш тия работки, нали се сещаш че точно теб е описал неволно нашичкия?
                        Абсурд! Аз въобще не подлежа на описание. Пък и все ми се струва, че моят срок на годност ще изтече бая след 40-те лазарника. Дамите у родата се отличават с дълга фертилност - имат навика да раждат здрави и прави деца след 45 и дори след 50 години. За радост и гордост на мъжете си
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                          Кажи какво стана сега с последната мадама?
                          Последната мадама си ме харесва и има интерес към мен.

                          Аз също ще я приема при 2 условия, тя ги знае.

                          Има и някой проблеми, но не са за форума.

                          Естествено, че знам каква е разликата между бик и вол. Но използвах вол, защото той влачи хомота, както го влачи женения мъж.

                          Аз ви бях писал как 4 мадами от София и една от морето, една след друга ми бяха правила поредица от номера преди да се появи това момиче.

                          Та покрай тия 5 кокошки са ми били проблемите, но това е вече минало. Готин пич съм и бъдещето е пред мен,

                          Коментар


                          • Оставете го Evgo на мира малко, има и жени с абсолютно същите проблеми като него. Явно някакви нереалистични претенции и очаквания прецакват нещата и при двата пола.
                            Има едно заведение в махалата, дето обичам да си сядам, нищо особено, но музиката, персонала и един отбор постоянни клиенти са свестни. Та има една мадама, дето идва сравнително често там. Винаги е сама, интелигентна, става приказка с нея. Симпатично момиче, има си всичко като Евго, ама все нещо й криво. Е, преди 4-5 години беше по-симпатична, отколкото сега, когато отива на 35. Няква трагична връзка 6-7 години (+развален годеж) й е разказала играта, и сега е корава като камък в некви изисквания. Евго е 1:1 с тази. Не знам дали и той не е дал жертва на неква такава сравнително дългосрочна история.
                            Казват, че щастливите хора са тия, дето бързо забравят.
                            Last edited by Kildirim_Bei; 26.10.2020, 14:24.
                            Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                            ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                              Момчето не знае на кой бряг е, ти искаш да да прави разлика м/у добитъчетата....
                              Между другото и аз се дразня за "срока на годност"......Звучи тъпо....

                              Наздраве !
                              Това със "срока на годност", му е простено . Щом не прави разлика в нюансите между добитъците , няма как да знае , че от дамата зависи кога и дали изтича той /срокът/ и превръща расовия бик във вол
                              Наздраве !
                              Last edited by Lelq; 26.10.2020, 12:21.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Всяка уважаваща себе си жена, би предпочела да си вземе бик вместо вол. Има една тънка разлика между двата добитъка, с която ти вероятно не си запознат.

                                Тъй като съм възпитана в дух на разбирателство и търпимост, ще се въздържа от коментар относно написаното от теб в тази тема. Само мимоходом ще спомена, че след като ти гледаш на жената до теб като стока - със срок на годност и начин на употреба, явно заслужаващ положението, в което се намираш.
                                Наздраве, лелин!

                                Момчето не знае на кой бряг е, ти искаш да да прави разлика м/у добитъчетата....
                                Между другото и аз се дразня за "срока на годност"......Звучи тъпо....

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X