Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
    ravnovesie, недей така, дори и журналиста който е направил монтажа излезе и обясни че той го е направил и излъчи оригиналното видео. Според мен доста дебелашка шега предвид и без това обтегнатите отношения с Гърция.
    Равновесния е много умен тип, но силата определено не са му манипулация на масите. Силата му е в обективния анализ, а при субективния, започва да носи от девет дола вода и да говори за вероятност да се случи дадено събитие. То има вероятност и земетресение да стане утре, но колко човека го залагат в прогнозите си
    Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

Коментар

• Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
      ravnovesie, недей така, дори и журналиста който е направил монтажа излезе и обясни че той го е направил и излъчи оригиналното видео. Според мен доста дебелашка шега предвид и без това обтегнатите отношения с Гърция.
      Идеята беше да покажа, че личното мнение на Варуфакис е, че Гърция трябва да фалира.

Коментар

• Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Още малко за позицията на Варуфакис, ако някой е пропуснал новия скандал, фингър гейт

http://www.dailymail.co.uk/news/arti...-doctored.html

Коментар

• Още малко за позицията на Варуфакис, ако някой е пропуснал новия скандал, фингър гейт

http://www.dailymail.co.uk/news/arti...-doctored.html

Коментар

• Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
            И да се махне Гърция от еврото заемите и ще се опростят ли,ще се стабилизира ли?Някак си не виждам логика да се маха.
            Не, всичко ще стане много зле там. Няма логика, но това не пречи да се случи. А времето им изтича.

Коментар

• Dax-а ще върне малко сега...

Коментар

Тя Гърция не иска да се маха от еврото, но на там вървят нещата. Към момента шанса за това изглежда доста висок.
                И да се махне Гърция от еврото заемите и ще се опростят ли,ще се стабилизира ли?Някак си не виждам логика да се маха.

Коментар

• Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
                  Уфф бяха се стегнал дали всички не са станали оптимисти, което означава че е станало време за разпродаване.
                  чакай да тестваме обема на 516 . тогава може по солидна разпродажба .то така да продаваш и купуваш по форума кой какво казал ич не е убавиня

иначе добре ДАКСА ПАДА СОФКА КАТЕРИ

Коментар

• Тя Гърция не иска да се маха от еврото, но на там вървят нещата. Към момента шанса за това изглежда доста висок.

Коментар

Аз вече съм намалил всичко което искам

С все по-нарастващ шанс за излизане на Гърция от еврозоната и с България всъщност най-заплашена от това, поради 20% дял на гръцки банки, не ми се иска да си играя с огъня
                      Гърция ако искаше вече да се е върнала към драхмата, тя не иска, защото после няма да има кой да и дава кинти следващите 2-3 години, а след това ще са станали като страна от третия свят. Гръцките политици, както всички други са много добри лъжци и измамници, но не е глупаци.

Коментар

С все по-нарастващ шанс за излизане на Гърция от еврозоната и с България всъщност най-заплашена от това, поради 20% дял на гръцки банки, не ми се иска да си играя с огъня
                        Успех

Коментар

• Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Демек пикаеш срещу вятъра

Коментар

Продажби То всяка сделка има две страни
                            Демек пикаеш срещу вятъра

Коментар

Уфф бяха се стегнал дали всички не са станали оптимисти, което означава че е станало време за разпродаване.

Коментар

• Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
                                Защо никоя мечка не пише днес? Това малко ме притеснява

Коментар

Working...
                                X