Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

После си направих труда да направя нещо подобно, но за година, и ги подредих. Резултатът е интересен. Ниската ликвидност = спад, но след нея винаги идва ръст, а вече няма накъде да падаме, и ликвидността няма накъде повече да пада.
    Това няма нищо общо с пазар а е по-скоро концерт по желание на шепа търгаши.

Коментар

• Докато угоеният тъпир Боко тиквата "громеше комунистите", БСП-ту и Корнела, докато опрощаваше дългове на мюфтийства, подаряваше тецове на Доган и се занимаваше с имотните далавери на номенклатурчиците от герп, докато оправяше и Западните Балгани, комшиите успяха да му измъкнат инвеститорите под носа.
      "Файненшъл таймс": Сърбия е първа в света по директни чуждестранни инвестиции

Сърбия е на първо място в света по отношение на директните чуждестранни инвестиции според авторитетното британско издание "Файненшъл таймс", пише македонският вестник „Вечер“.

„Решението на "Файненшъл таймс" да обяви Сърбия за световен първенец в привличането на директни чуждестранни инвестиции за втори път в последните три години е резултат от проведените реформи и потвърждение, че Сърбия днес е съвсем друга страна от онази, при властта на сегашната опозиция до 2012 година“, заяви сръбският премиер Ана Бърнабич пред ТАНЮГ.

Според класацията за 2019 година, публикувана от ФТ, Сърбия е на върха с индекс от 11,92 точки, което е с 1,33 точки повече от миналата година.

През 2018 година Сърбия е привлякла около 107 проекта за СДИ грийнфилд инвестиции през 2018 година, което е с 26 повече от 2017-та, а това е увеличение с близо една трета.

„Сърбия с рейтинг от 11,92 привлича близо 12 пъти чуждестранни директни инвестиции, отколкото може да се очаква от икономика с нейната големина“, се казва в текста.

https://www.24chasa.bg/novini/article/7605310
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

Коментар

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Така и не успях да пусна тема, в която да обсъждаме и дискутираме проблеми и предложения за тази нова услуга...

И ти ли Бруте....а дълги години бе непоклатим оптимист за бфбту, даже помня как преди 5летка и кусур ни набивахте ( не приказвам за теб) канчето на прехвърлилите се навън изменници и родоотстъпници

Коментар

• Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

Хихихи! Очевадна истина за тия които я виждат.За вярващите в дядо Коледа остава горещия картоф
          Нали Тръмп щял да остави добрия старец, да раздаде като за последно таз коледа китайска стока, та из американските ширини да сте щастливи, вожде

Коментар

• Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

Ясно се вижда ,че парите напускат БФБ
            Хихихи! Очевадна истина за тия които я виждат.За вярващите в дядо Коледа остава горещия картоф

Коментар

• Така и не успях да пусна тема, в която да обсъждаме и дискутираме проблеми и предложения за тази нова услуга...
              Аз съм с план Стандарт и все още чакам - надявам се от 01.09. да има доостъп и за нас...

Търговията с акции без комисиона става по-достъпна благодарение на млади подривни компании
              Last edited by tony1975; 16.08.2019, 14:00.

Коментар

• Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Но, Млад пазар - неориентиран, а докато остарее тр, много още периоди с ъпове да дава.
                Млади са криптосите дето за 3 години направиха 2 тренда до 20000 (битокойна).БФБ-то е на 20 и досега трябваше да е се разходило минимум поне 5 пъти от 0 до 2000.Но шепата чужденци които беха влезли до 2007 г. бързо разбраха кофтите условия при които ставаме членове на есЪ и затова панически се изнесоха, разказвайки след това и на другарчетата си да не идват тука!Това е фундамента на срива от 2000 надолу,а не Кризата от 2008 както твърдяха масмедиите и политиците....

Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

Коментар

• Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

пак ще има учудени, изненадани и надупени...
                  Напълно съм съгласен с теб
                  Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

Коментар

После си направих труда да направя нещо подобно, но за година, и ги подредих. Резултатът е интересен. Ниската ликвидност = спад, но след нея винаги идва ръст, а вече няма накъде да падаме, и ликвидността няма накъде повече да пада.
                    има логика, но и пазарът е изменчив механизъм от разнородни фактори- матрялни, конюнктурни, психо, и какви ли още не, - винаги може да сервира по някое изключние на правилото.
                    Но, Млад пазар - неориентиран, а докато остарее тр, много още периоди с ъпове да дава.

Коментар

вече няма накъде да падаме, и ликвидността няма накъде повече да пада.
                      пак ще има учудени, изненадани и надупени...
                      fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

• Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

малко над степен на двойката пада, ако задържи така - след 7-8 г. - финито
                        не е препоръка, най-накрая аре малко ъп, стига с този упадък

Коментар

Тази сутрин си поиграх и сравних оборота 15 Март-16 Август тази година срещу същия период през 2017.
                          2019 - 98 306 772.39
                          2018 - 242 398 898.62
                          2017 - 442 235 988.43
                          малко над степен на двойката пада, ако задържи така - след 7-8 г. - финито
                          не е препоръка, най-накрая аре малко ъп, стига с този упадък

Коментар

Тази сутрин си поиграх и сравних оборота 15 Март-16 Август тази година срещу същия период през 2017.
                            2019 - 98 306 772.39
                            2018 - 242 398 898.62
                            2017 - 442 235 988.43
                            Ясно се вижда ,че парите напускат БФБ

Коментар

• Тази сутрин си поиграх и сравних оборота 15 Март-16 Август тази година срещу същия период през 2017.
                              2019 - 98 306 772.39
                              2018 - 242 398 898.62
                              2017 - 442 235 988.43

Коментар

• Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

Ташунка рано е да я закриваме ! От месеци се вижда, че няма сили за нагоре, но и спада мисля ще е ограничен. Освен, ако съвсем не се ос.рат нещата при Тромпета
                                Точно от това се опасявам.Там признаци за рецесия се появиха от миналата година още.

Коментар

Working...
                                X