Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• https://money.bg/investments/balkan-...eska-zona.html
    Инвеститор влага 14 млн.евро в складова и производствена база Тракия икономическа зона.

Коментар

• Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Кредитите до 1000 лв. се увеличават, колекторите очакват рекордна година

http://financebg.com/%d0%ba%d1%80%d0...5%d0%ba%d1%82/
      Оптимизъм всякакъв забравете.Скоро ще почне дрането на хората.Изчезването на парите от БГ ще доведе до поредната стагнация,фалити и прочие.За капак имаме една псевдо икономика.

Коментар

• Кредитите до 1000 лв. се увеличават, колекторите очакват рекордна година

http://financebg.com/%d0%ba%d1%80%d0...5%d0%ba%d1%82/

Коментар

• Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

Всичките са били в индекса....
          Въпросът беше за 2009-та то тогава крема например вече беше дал фира. (макар че и спомените започнаха да избледняват )

Коментар

• Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

Само за индекса пита човекът. Иначе имаше и "меком" със собственик -бизнесмен на годината (2008).
            Ако питаме Императора, какво стана там, най-вероятно ще каже "Никиту на салам"
            Всичките са били в индекса....

Коментар

• Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Ами Химко също е бил в индекса и закрити акции или с проблеми корп , пътища , мостове ,булстрад , енемона , васв , отцк ,кремиковци , евроинс , топливо , булгартабак, зхбг и фиб...
              Само за индекса пита човекът. Иначе имаше и "меком" със собственик -бизнесмен на годината (2008).
              Ако питаме Императора, какво стана там, най-вероятно ще каже "Никиту на салам"

Коментар

• Енергони също занули ама дали фалира ?

Коментар

• Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

Ще рискувам. Винаги има шанс нещо да занули. Ясно ми е това. Между другото, кои компании от Софикс фалираха 2009-та година и бяха ликвидирани? Търсих из нета ама не намерих подобна статистика/статия. Съвсем искрено питам -- не се заяждам или нещо.
                  Ами Химко също е бил в индекса и закрити акции или с проблеми корп , пътища , мостове ,булстрад , енемона , васв , отцк ,кремиковци , евроинс , топливо , булгартабак, зхбг и фиб...

Коментар

• Някой от ежедневните ъпъри може ли да ни обясни, кога и с какви пари ще стане бруталното рали и защо вече 12г. не става.. съгласен съм със сравнението с Япония- само дето сме , с Тиквата шайката, корупцията, краденето и Лъжите..най- бедната страна в ЕС, най корумпираната и най- топящата се като население.. МОЖЕ ЛИ ОБЯСНЕНИЕТО СЕГА

Коментар

Ще рискувам. Винаги има шанс нещо да занули. Ясно ми е това. Между другото, кои компании от Софикс фалираха 2009-та година и бяха ликвидирани? Търсих из нета ама не намерих подобна статистика/статия. Съвсем искрено питам -- не се заяждам или нещо.
                      сещам се за хдпат(холдинг пътища) и оцк, но не помня коя година фалираха

Коментар

• Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        След 01.06 и хората около Донев ако на купят малко... може пък да обърнем. Явно не ще да пада повече
                        То че не ще - не ще да пада, но не е изключено още малко или да задържи така през лятото.
                        Да се надяваме, че годината на софарама ще се случи, ако не сега, да е догодина до амина ))

Коментар

• Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

Значи искаш да кажеш, че когато от евросъюза отрежат гербавите за еврозоната това няма да се отрази на бфб-то?
                          Добре, ще видим. Това си е твое мнение. Може пък аз да греша.
                          Това вече е отразено, за всеки случай.
                          Така че се успокой.

Коментар

• Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                            Замръзналия, това не е тема за политически пристрастия. Нещо си объркал раздела.
                            Значи искаш да кажеш, че когато от евросъюза отрежат гербавите за еврозоната това няма да се отрази на бфб-то?
                            Добре, ще видим. Това си е твое мнение. Може пък аз да греша.
                            Last edited by Frosty; Вчера, 15:16.
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

Коментар

То не е задължително да фалират, повече от ликвидните тогава поевтиняха над 10 пъти.

Коментар

• Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

А 12 години мечи пазар на бфб как ти се струва, Некой да не си мисли че покачването на бфб е от 2009 е бичи пазар покачването коригира спада от 2008 и то с малко. Ситуацията тук намязва на японския индекс с основната разлика че не сме Япония нито индустриално и технологично нито може да завъртим печатницата.
                                Не съм много съгласен - лудостта, която се случи при върха през 2007 беше поради три основни фактора : екстремни нива на международните пазари, влизането ни в ЕС и неликвидна борса. Този връх през 2007 просто го забравете - за някои, които продадохме през есента на 2007 си остава едно от най-правилните решения в живота...
                                А иначе след 2009 трендът си е възходящ, разбира се.

Коментар

Working...
                                X