Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Оптимизмът, както обикновено, умря. И ще се върне, когато билетите за пиесата Халтурко се върнат на изходна позиция - дотогава оптимизъм - йок, щото се разпродава всичко, за да се купуват билети за Халтурко. И ревът след това ще е великански!

Заслужаваш едно реперче от мен;- 12,30+61,8%=19,90 за догодина по това време, ти все пак си доста начетено момче и заслужаваш това внимание!

Коментар

• Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

Напротив, аз не харесвам мненията на бай Груйоо, защото по много теми не е прав, НО той поне мисли.
      Докато такива като Тонката, Батя, вече отдавана са спряли да го правят и единственото което могат вече е да следват сляпо дддд, трейдъра и брокитата си..
      Една патка мислила, мислила....

Коментар

• Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
        Вие двамата май сте един човек, в което няма нищо лошо, разбира се.
        Напротив, аз не харесвам мненията на бай Груйоо, защото по много теми не е прав, НО той поне мисли.
        Докато такива като Тонката, Батя, вече отдавана са спряли да го правят и единственото което могат вече е да следват сляпо дддд, трейдъра и брокитата си..

Коментар

• Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
          Вие двамата май сте един човек, в което няма нищо лошо, разбира се.
          Намериха се, мое се вземат

Коментар

• Вие двамата май сте един човек, в което няма нищо лошо, разбира се.

Коментар

• Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Оптимизмът, както обикновено, умря. И ще се върне, когато билетите за пиесата Халтурко се върнат на изходна позиция - дотогава оптимизъм - йок, щото се разпродава всичко, за да се купуват билети за Халтурко. И ревът след това ще е великански!
              Това казвам и аз. Къси, дълги по нищо не върви, ОСВЕН АКО НЯМА КАФЕНЦЕ, ОБАЖДАНЕ, я от броки, я от дддд или бандата там.
              Това убива всичко. Продава се и се купува само на база вътрешна инфо.

Коментар

• Оптимизмът, както обикновено, умря. И ще се върне, когато билетите за пиесата Халтурко се върнат на изходна позиция - дотогава оптимизъм - йок, щото се разпродава всичко, за да се купуват билети за Халтурко. И ревът след това ще е великански!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

Коментар

• Да трупясаш мечка, когат се мъчи да ходи по въже - ммм безценно

Коментар

• Първоначално изпратено от Rosko84 Разгледай мнение
                    Германци или Арменски Поп. всички графики и данни показват, че от средата на 2018-та се опитваме да изкопаем дъното на дъното Въпреки това аз съм оптимист (със или без Тиквата начело на Държавата). Като цяло основната ми позиция (над 50%) ми е ХИМ на средна 1,70 и докато не върне на тези нива, не продавам и една акция И както казват отвъд голямото море "Be patience and HODL"
                    Be patience.

Коментар

• Германци или Арменски Поп. всички графики и данни показват, че от средата на 2018-та се опитваме да изкопаем дъното на дъното Въпреки това аз съм оптимист (със или без Тиквата начело на Държавата). Като цяло основната ми позиция (над 50%) ми е ХИМ на средна 1,70 и докато не върне на тези нива, не продавам и една акция И както казват отвъд голямото море "Be patience and HODL"

Коментар

• Първоначално изпратено от цар Калоян Великолепни Разгледай мнение

Личи си
                        То се усеща във въздуха дори.

Коментар

• Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

След 4-5г. бой,кеч ебън едва ли
                          Личи си

Коментар

Да ми го накриви като дойде, Наред ли си ?
                            След 4-5г. бой,кеч ебън едва ли

Коментар

• Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

Може и арменският поп да дойде.
                              Да ми го накриви като дойде, Наред ли си ?

Коментар

Ей бунаци, Още сме в дъното.
                                Какво се чудите? Да дойдат германците ли?
                                Може и арменският поп да дойде.

Коментар

Working...
                                X