Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

Няма инвеститори защото:
    • Няма доверие в мажоритарите
    • Няма доверие в институциите
    • Няма финансовите инструменти, които ги има на големите борси.
    Според мен първото е най-вярно.Една крава ако само я доиш без да я храниш накрая резултата е,че оставаш без нея.След като избягаха
    чужденците, много и от българските ветерани напускат и играят в чужбина.

Коментар

• Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
      На БФБ няма ликвидност ,а защо няма ликвидност -защото няма инвеститори ,а защо няма инвеститори??????
      Няма инвеститори защото:
      • Няма доверие в мажоритарите
      • Няма доверие в институциите
      • Няма финансовите инструменти, които ги има на големите борси.

Коментар

• Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Чудя се от къде да започна и дали изобщо има смисъл, но както се казва нека да е от началото. Тълпите не могат да мислят. Те се водят от най-примитивните човешки емоции и се люшкат от крайност в крайност. Логични доводи за тях не важат но за сметка на това могат емоционално да се хвърлят от една крайност в друга. Ние сме свикнали да си представяме тълпата като група обезумели и оглупяли хора склонни на всякакви крайности, от дивашко дивашко насилие до героизъм. Обаче новият свят е различен. Технологиите създадоха тълпи, които нямат физически контакт и допир по между си. Инвестора си е типична тълпа. Люшка се от крайност в крайност. Изпълнена от всякакви емоции, предразсъдъци и глупост. Помните ли депресията на пазара от пролетта на 2016 г.? А еуфорията от есента на 2016, която бавно гаснеше след мащабното рециклиране на пакети до появата на ромфарм? А сегашната депресия. Утре няма да е същото. Това ми е любимото изречение. Когато и да го кажеш само шест месеца по-късно ще се откажеш прав. Дето се казва може да минеш и за мъдър човек. Айде лека от мен.
        На БФБ няма ликвидност ,а защо няма ликвидност -защото няма инвеститори ,а защо няма инвеститори??????

Коментар

• Чудя се от къде да започна и дали изобщо има смисъл, но както се казва нека да е от началото. Тълпите не могат да мислят. Те се водят от най-примитивните човешки емоции и се люшкат от крайност в крайност. Логични доводи за тях не важат но за сметка на това могат емоционално да се хвърлят от една крайност в друга. Ние сме свикнали да си представяме тълпата като група обезумели и оглупяли хора склонни на всякакви крайности, от дивашко дивашко насилие до героизъм. Обаче новият свят е различен. Технологиите създадоха тълпи, които нямат физически контакт и допир по между си. Инвестора си е типична тълпа. Люшка се от крайност в крайност. Изпълнена от всякакви емоции, предразсъдъци и глупост. Помните ли депресията на пазара от пролетта на 2016 г.? А еуфорията от есента на 2016, която бавно гаснеше след мащабното рециклиране на пакети до появата на ромфарм? А сегашната депресия. Утре няма да е същото. Това ми е любимото изречение. Когато и да го кажеш само шест месеца по-късно ще се откажеш прав. Дето се казва може да минеш и за мъдър човек. Айде лека от мен.

Коментар

• Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

Покли го остави... но цената на ХИМ-а не се спира ............. и все пада...

и от седем месеца е без акции Покли

март, април, май и юни ви пишех, че до ОСА цената ще се крепи на 2,30 ............. в деня на ОСА цената на ХИМ бе 2,29

от ОСА насам ви пиша, че цената ще пада бавно и постепенно .......... с 6-7 ст. на месец .......... до този момент графика се спазва

преди 2 месеца когато ме питаха в тема на ХИМ дали ще съм във форума до Коледата, ви писах, че ще съм тук и допълних, че цената в началото на ноември ще е 2 лв., а по Коледа ще е под 1,90 ............. скоро ще разберем дали това ще е така...

преди 2-3 месеца ви писах, че цената при ХИМ ще се върне там от където всичко започна ........... грабнаха я на 1,66 и я закараха на 2,60 ........... следващата година ще разберем какво ще стане

преди 2-3 месеца дадох оптимистична и песимистична прогноза за ХИМ ........... съответно 1,50 и 1,15 - така, че сега нищо ново не пиша ........ само леко повдигам завесата кое ме кара да мисля това...

ако си мислиш, че драсканиците на Покли във форума са по-силни от парите с които се крепи ХИМ-а ........... ще те разочаровам и ще ти кажа, че жестоко грешиш

мда .......... нещата си се случват без значение кой какво пише и какво си мисли ........... от други неща се определя цената и единствено парата има значение на борсата
            Ти па си най-големия буратино във форума- да те знаят поне хората и да не ти се лъжат на шикалкавенето
            Не е препоръка

Коментар

• Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

Бизнес цикъла е акции,имоти,суровини и после криза.Не е скочило,златото,петрола,металите.Храните скочиха с малко.Парите на спекулантите
              натам се насочват и ако удари кризата отиде коня у ряката.
              златото ще скочи след като паднат акциите

петрола тръгна от $35 за да стигне до сегашните $80 ........... как оценяш, че не е скочило не знам

храните скочиха

за металите не е задължително да са се набалончили за да влезем в нова криза ............. повишената с 50% дългова криза (спрямо рекордната 2008г.) с повишаващи се лихви е напълно достатъчно за следващото мяууууу
              fuск the bеаr - give me the bееr

Коментар

• Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

Покли е така откакто продаде и не се спира,
                Покли го остави... но цената на ХИМ-а не се спира ............. и все пада...

Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                от седем кладенеца вода носи
                и от седем месеца е без акции Покли

Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                и цената на Флагмана я докарва все по-ниска и по-ниска.
                март, април, май и юни ви пишех, че до ОСА цената ще се крепи на 2,30 ............. в деня на ОСА цената на ХИМ бе 2,29

от ОСА насам ви пиша, че цената ще пада бавно и постепенно .......... с 6-7 ст. на месец .......... до този момент графика се спазва

преди 2 месеца когато ме питаха в тема на ХИМ дали ще съм във форума до Коледата, ви писах, че ще съм тук и допълних, че цената в началото на ноември ще е 2 лв., а по Коледа ще е под 1,90 ............. скоро ще разберем дали това ще е така...

преди 2-3 месеца ви писах, че цената при ХИМ ще се върне там от където всичко започна ........... грабнаха я на 1,66 и я закараха на 2,60 ........... следващата година ще разберем какво ще стане

преди 2-3 месеца дадох оптимистична и песимистична прогноза за ХИМ ........... съответно 1,50 и 1,15 - така, че сега нищо ново не пиша ........ само леко повдигам завесата кое ме кара да мисля това...

ако си мислиш, че драсканиците на Покли във форума са по-силни от парите с които се крепи ХИМ-а ........... ще те разочаровам и ще ти кажа, че жестоко грешиш

мда .......... нещата си се случват без значение кой какво пише и какво си мисли ........... от други неща се определя цената и единствено парата има значение на борсата

Коментар

очакваш след началото на кризата да скочат цените на суровините ли?

оригинален си, но не мислиш ли, че когато е започнала една криза цените на повечето суровини вървят след .............. кризата и падат
                  Бизнес цикъла е акции,имоти,суровини и после криза.Не е скочило,златото,петрола,металите.Храните скочиха с малко.Парите на спекулантите
                  натам се насочват и ако удари кризата отиде коня у ряката.

Коментар

Когато имаш сложени 450000 бр на бида на Флагмана ти какво очакваш?Аз ако съм сривльо ще напълня
                    гащите.
                    Покли е така откакто продаде и не се спира, като от седем кладенеца вода носи и цената на Флагмана я докарва все по-ниска и по-ниска.

Коментар

• Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

Ми нека видим ! Аз мисля, че цена от 1,14лв можем да видим само при глобална криза, тогава дори и дивидента няма да има значение. Няма ли криза навън тази цена може само да я сънуваш !
                      нали съм ти написал, че нещата са комплексни ............. пиша ти и че вероятността е малка, но съществува ............ пиша ти, че това е песимистичната ми прогноза

не виждам защо се ядосваш в случая ............ че дори и казваш какво ще сънувам

Коментар

те нещата се наслагват, а ако случайно пропуснат да дадат дивидент ще е само "върха на сладоледа" който ще доведе до спад от порядъка на около 20-25% ............ т.е. предполагам, че цената преди това вече ще е отишла на 1,50-1,60 , а недаването на дивидент само ще допълни движението

факторите са комплексни ...... престои да видим
                        Ми нека видим ! Аз мисля, че цена от 1,14лв можем да видим само при глобална криза, тогава дори и дивидента няма да има значение. Няма ли криза навън тази цена може само да я сънуваш !

Коментар

• Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

Това с недаването на дивидента мисля, че ще ти обърка сметките за цената от 1,14лв
                          те нещата се наслагват, а ако случайно пропуснат да дадат дивидент ще е само "върха на сладоледа" който ще доведе до спад от порядъка на около 20-25% ............ т.е. предполагам, че цената преди това вече ще е отишла на 1,50-1,60 , а недаването на дивидент само ще допълни движението

факторите са комплексни ...... престои да видим

Коментар

Преди да скочили цените на суровините, глобалната криза едва ли ще настъпи в пълният си обем.
                            очакваш след началото на кризата да скочат цените на суровините ли?

оригинален си, но не мислиш ли, че когато е започнала една криза цените на повечето суровини вървят след .............. кризата и падат

Коментар

страха на мажо е голям ........ две мнения няма ............ набутаха се доста с доста парИ и ще им пАри дълго време ........... ще трябва и да духат

щом си видял, че съм сложил снимка и съм подчертал тези стотици хиляди бройки значи си разбрал, че гащите не съм ги напълнил, нищо, че ме определяш за сривльо ............... не ми пука за цената в момента ....... тайминга е важен - не ми се седи в акции при бурята която се задава от запад ........ американците ще разкажат играта на целият свят за пореден път, а европа ще го отнесе най-мощно този път - просто не са готови за криза и нямат място за маньоври ........... болката този път ще е много силна и в крайна сметка тя (болката) може да доведе до разпадане на ЕС, а еврото да отиде в историята...

а какво очаквам за флагмана съм го написал в темата за флагмана ................ не дадат ли дивидент и разочароват ли настоящите оптимисти , цената на акцията ще се върне на нивата от началото на 2009 г.
                              Това с недаването на дивидента мисля, че ще ти обърка сметките за цената от 1,14лв

Коментар

страха на мажо е голям ........ две мнения няма ............ набутаха се доста с доста парИ и ще им пАри дълго време ........... ще трябва и да духат

щом си видял, че съм сложил снимка и съм подчертал тези стотици хиляди бройки значи си разбрал, че гащите не съм ги напълнил, нищо, че ме определяш за сривльо ............... не ми пука за цената в момента ....... тайминга е важен - не ми се седи в акции при бурята която се задава от запад ........ американците ще разкажат играта на целият свят за пореден път, а европа ще го отнесе най-мощно този път - просто не са готови за криза и нямат място за маньоври ........... болката този път ще е много силна и в крайна сметка тя (болката) може да доведе до разпадане на ЕС, а еврото да отиде в историята...

а какво очаквам за флагмана съм го написал в темата за флагмана ................ не дадат ли дивидент и разочароват ли настоящите оптимисти , цената на акцията ще се върне на нивата от началото на 2009 г.
                                Преди да скочили цените на суровините, глобалната криза едва ли ще настъпи в пълният си обем.

Коментар

Working...
                                X