IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не само , че няма , ами и на другите акъл дава и все се хвали, че с години е на печалба.. Този , ако изобщо има акции съм сигурен , че са много малко , а по цял ден спами и лъже Гледам му постовете от една седмица- с нищо не допринася за форума, ама много забележки към другите и спам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      С теб не желая да комуникирам.
      Що тъка голям мерак имаше да ми видиш сделките и кво стана после млъкна и забрави за сделките нали хайде лупкай демото

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
        Ами тогава що ме кара аз да пускам сделки ,тъка излиза че си просто трол и нямаш пукната сделка или си на демо ,иначе не виждам причина да парадираш ,че имаш много сделки а не си пуснал нито една или си на демо или те срам от сделките ти това е
        С теб не желая да комуникирам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
          Доказана сделка?! Пред кого??? Пред форума ли?! Това няма да стане! Аз имам много сделки за които съм си платил комисионните и таксите, но нищо не ме задължава да ги пускам във форума.
          Ами тогава що ме кара аз да пускам сделки ,тъка излиза че си просто трол и нямаш пукната сделка или си на демо ,иначе не виждам причина да парадираш ,че имаш много сделки а не си пуснал нито една или си на демо или те срам от сделките ти това е

          Коментар


          • Доказана сделка?! Пред кого??? Пред форума ли?! Това няма да стане! Аз имам много сделки за които съм си платил комисионните и таксите, но нищо не ме задължава да ги пускам във форума.

            Коментар


            • Смешния трол с малкия порфейл пак реши да се хвали.Сигурно има хора с десетки пъти повече акции от него, ама той по цял ден спами.Забележете дал ли е на форума някаква оценка за пазара или акциите- само хвалби и спам..И няма нито една доказана сделка за последните месеци..Той все ги лупка и бие..и прави даже забележки на другите , като важничи

              Коментар


              • А моя портфейл пък не спира да расте въпреки мечо-тролските писаници от няколко години Или казано по друг начин - въобще не ми пречи какво пишат троловете

                Коментар


                • На мен си ми вървят рентите и дивидентите и с тези новини, но не ги пускай често , че болните ъпъри ще полудеят..

                  В държавата на черешите и тиквите засега е така

                  Коментар


                  • Чуждите инвестиции в България спадат с близо 15% към юли

                    http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...m-iuli-224711/
                    Кирето най ги "харесва" тези новини!

                    Коментар


                    • Изчакай да изкарат и последната кандитура за президент , тогава ще е шоуто . Може да намина и да видя кой накъде се е завъртял.

                      Коментар


                      • А как липсва бурната търговия с пакети акции на Албена инвест холдинг .....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
                          Слава богу , новината е добра . Поне не се увеличавате.
                          Ама политическите тролове във форума се увеличават ,това не те ли дразни.... или за теб е хубава новина че още един работник в системата на тиквите...

                          Коментар


                          • Слава богу , новината е добра . Поне не се увеличавате.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение
                              Ти кажи във службата някой изнесъл ли се е , напуснал ли е , намалявате ли като цяло или се увиличавате .
                              аз съм отпускар до края на месеца, но няма промени ....
                              щото троловете във форума се увеличават....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                А аз прочетох друга новина , затварят 127 училища в страната ,търсят се 1500 учители , няма близо 1500 мед.сестри и лекари в смесените райони
                                Истината е че всичко се изнесе на запад а тук са останалите над 45 г плюс нагоре....
                                Местатат в университетите са с 15 К повече от завършващите ....
                                Първолаците са 61 К в страната с 30 % по малко от преди 26 г.....все хубави факти....
                                Ти кажи във службата някой изнесъл ли се е , напуснал ли е , намалявате ли като цяло или се увиличавате .

                                Коментар

                                Working...
                                X