IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ED Разгледай мнение

    Гледам и MYL е от печелившите тикери
    Аве, Художника, мислех те за една идея по-малко тъп. Я прегледай няколко само страници назад за колко продадох и кога продадох MYL. И понеже очевидно имаш някакви нездрави фиксации, на които за жалост не мога да отвърна реципрочно, пусни си и яхото да сравниш по минути. После си отвори избушеното зачервено портмоне да поплачеш, за да ти олекне. Досега даже ти преглеждах постовете, че все се надявах на нещо смислено. Ако и да целиш "нарисуваните" греди с невероятно постоянство. Спирам да чакам. Излезе, че Годо по-скоро ще дойде, а ти минаваш у лево на игнор. Разбирам, че днешните загуби са те назлобили, ама вземи се фиксни с некой по grindr, че да олабиш жилата. Не те знам в какъв шансон се вкарваш ти и още един двама клоуна тука, дето си повтаряте като заклинание "не печели, не печели". Все едно така ще си дигнеш собствената мизерна доходност. Ако те радва, ще спиш по-леко и най-накрая ще почне да ти става чурката, приеми, че съм си ипотекирал и изгубил къщата в Мало Бучино. Баси, манафите на Македония са по-мъже.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      Пускам ги за бъзик и пак познавам, а трейдер един тука бил направил пачки от дълги позиции в компании с графики като тези... Не че теоретично не е възможно ама

      Хайде да не съм лош и да не покзвам със стрелкички на кои нива е взимал

      [ATTACH=CONFIG]n3654197[/ATTACH]
      [ATTACH=CONFIG]n3654198[/ATTACH]

      Гледам и MYL е от печелившите тикери

      Коментар


      • Хората имат силна вяра в Apple и не е чудно с този кеш, продукти и клиентска лоялност. Текущо изглеждат надценени, но дългосрочно с тях не може да се сгреши.

        Това настрана, златото и среброто последните дни изненадаха много, бичи съм настроен, особено за среброто, но се изпусна възможност за добра спекула.

        Tesla и денят на батерията бяха пълен провал, не обявиха новото чудо, а Nikola се развива според очакванията на Ташунко, той отдавна усети, че Тревор е измамник.
        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
          не е реално кво се случва. И златото се срина. Взех малко ябълки да го не мисля тоя кеш и от тук натам само ще съм наблюдател.
          Греда. Баш от най-надутите акции. Кой знае, може пък да имаш късмет.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
            Пускам ги за бъзик и пак познавам, а трейдер един тука бил направил пачки от дълги позиции в компании с графики като тези... Не че теоретично не е възможно ама

            Хайде да не съм лош и да не покзвам със стрелкички на кои нива е взимал

            [ATTACH=CONFIG]n3654197[/ATTACH]
            [ATTACH=CONFIG]n3654198[/ATTACH]




            Звучиш като мечка ,пък и с тея графики и кат технически анализатор.

            Коментар



            • Пускам ги за бъзик и пак познавам, а трейдер един тука бил направил пачки от дълги позиции в компании с графики като тези... Не че теоретично не е възможно ама

              Хайде да не съм лош и да не покзвам със стрелкички на кои нива е взимал

              Click image for larger version

Name:	PPC.jpg
Views:	1
Size:	13.7 КБ
ID:	3654197

              Click image for larger version

Name:	WFC.jpg
Views:	1
Size:	14.9 КБ
ID:	3654198





              Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

              Верно интересни компании листваш с точен тайминг за вход.

              Коментар


              • не е реално кво се случва. И златото се срина. Взех малко ябълки да го не мисля тоя кеш и от тук натам само ще съм наблюдател.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение

                  Tesla-та я чакам под 350 долара (може и да не я дочакам), а Nicola - не я следя тази акция
                  Пък аз мисля да изчакам да видя дали Старият Дау ще се удържи на бастуна, ако се сурне пак на 24000... Много одъртя дъртия фрол и се поояде, а вече 90г. минаха от инцидента през 1929-та....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                    Начи да и дам шанс. Иначе и ябълката дебна както и SPG са добра сделка (при положение, че няма lockdown).
                    Страх ме е че Carnival продължават да продават кораби. Това ми прилича на прелюдия за фалит
                    Taka... очевидно се върви към натягане на "втората вълна". Струва ми се, че ковидиотите са готови да съсипят САЩ и Европа, но да не допуснат "изненада" ноември месец. Отива се на вариант "след нас и потоп". Бих изчакал с покупка на неща пряко зависими от тази страшна и изключително смертельна болест. Ташунко засега е най-прав. Тези с широките ЕТФ-ите направо не ща да ги мисля.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                      "Трейдърите" пак си чешат езиците, но пропускат да напряват +3% с ILMN

                      Ако не съм аз кой ще дава идеи за успешен дей трейдинг тука
                      Верно интересни компании листваш с точен тайминг за вход.

                      Коментар


                      • Много се засили в червено пазара , признавам, че очаквах малко червено (до - 0.5%)

                        Коментар


                        • jori , не се коси. REIT-овете повечето са толкова завъртени, че не можеш да им хванеш спатиите. Важното е да покриват добре дивидента. STAG е от по-простите и горе долу можеш да разбереш какво и защо държат. Голям плюс е, че имат имоти в много щати и са де факто извън обсега на негърските бунтове. Последното е много важно, защото жилищните като EQR са на страшна далавера. Mного риск обаче; както от бунтовете, така и от разни социални мерки. Ако те влекат изчисления -> на portfoliovisualizer.com има всякакви онлайн. Кеф ти Монте Карло, кеф ти Монте Кристо. Аз не ги разбирам - гледам предмет на дейсност дали ме кефи, дългът колко е, дивидентът що годе сигурен ли е. Като цяло продължавам да твърдя, че добрите REIT-ове са много перспективни - както откъм капиталова, така и диви. Иначе парата, както обикновено, е в ипотеките. Дали дълго, дали късо, важното е да уцелиш. Ще пусна пак те тоз тикър - REML

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение

                            Tesla-та я чакам под 350 долара (може и да не я дочакам), а Nicola - не я следя тази акция
                            Начи да и дам шанс. Иначе и ябълката дебна както и SPG са добра сделка (при положение, че няма lockdown).
                            Страх ме е че Carnival продължават да продават кораби. Това ми прилича на прелюдия за фалит

                            Коментар


                            • Мене лично и 70% не ме устройват за този период. За хора пред пенсия или с нисък толеранс към риска и/или по-къс времеви хоризонт става разбира се. Хората от темата за имотите може да го харесат

                              Но тези велики идеи идват от дей "трейдъра" дето уж щеше да ни показва в реално време как се правят по 7% на месец

                              Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение

                              Money Какво имаш против REIT? Сметката ти за 30% не включва дивидентите. С тях total return e над 70% от 22 дек 2014 до сега. Според мен ако STAG си плаща редовно афишираните дивиденти, си е добър инструмент за който го устройват 4%+.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                                Nikola е на промоция. Да купувам ли? И за Tesla се чудя дали да допълня. Ко ш кажити ?
                                Tesla-та я чакам под 350 долара (може и да не я дочакам), а Nicola - не я следя тази акция

                                Коментар

                                Working...
                                X