Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Или Виза Инк на SIX Swiss Exchange... 872 акции изтъргувани за деня...

На NYSE среднодневно се търгуват 7.5 млн акции на Виза
    V:SWX
    Actions
    • PRICE (CHF)141.00
    • TODAY'S CHANGE -1.00 / -0.70%
    • SHARES TRADED 872.00
    • 1 YEAR CHANGE--
    • BETA1.0730
    Data delayed at least 15 minutes, as of Aug 20 2018 14:31 BST.

Коментар

• И дори да е shares traded 50 като при Найк в Берлин, това пак е смехория...

NKE:BER
      Actions
      • PRICE (EUR) 71.70
      • TODAY'S CHANGE 1.53 / 2.18%
      • SHARES TRADED 50.00
      • 1 YEAR CHANGE 52.88%
      • BETA 0.6842
      Data delayed at least 15 minutes, as of Aug 20 2018 18:19 BST.

Коментар

• Мене лично това shares traded 0 ме плаши... При това говорим за голяма компания като IBM...

IBM:BER
        Actions
        • PRICE (EUR) 127.83
        • TODAY'S CHANGE 0.10 / 0.08%
        • SHARES TRADED 0.00
        • 1 YEAR CHANGE 6.70%
        • BETA0.8635
        Data delayed at least 15 minutes, as of Aug 20 2018 07:08 BST.

IBM: DUS
        Actions
        • PRICE (EUR)127.82
        • TODAY'S CHANGE 0.21 / 0.16%
        • SHARES TRADED 0.00
        • 1 YEAR CHANGE 6.69%
        • BETA0.8635
        Data delayed at least 15 minutes, as of Aug 20 2018 16:05 BST.

Коментар

• Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
          Здравейте! Има ли колеги които търгуват американски компании на европейски борси? Предполагам, че ликвидността няма да е същата като в щатите. Идеята ми е да спестя 10% данък печалба. Заслужава ли си ?
          С компании не съм се занимавал, но при етфите в Европа е скука. Често можеш да им преброиш сделките за деня на пръстите на ръцете

​​​​​​Освен това е добре да се прецени на коя борса в каква валута е актива - валутен риск.

Коментар

• Но в случая по-скоро трябва да се вслушваме в предупреждението на Дейвид Стокман... Белият дом така както е пощръклял е опасен... не само за демокрацията, а и за пазарите

David Stockman: ‘Unhinged White House’ to cause stock market crash

Stockman, who served as the Office of Management and Budget director in the Reagan administration, puts a large part of the blame on Washington's decision to place tariffs on China and the ballooning budget deficit.

"This economy isn't strong, and it can't take the punishment that's coming out of an unhinged White House and a Washington policy environment where they all have their heads in the sand," Stockman said Thursday on CNBC's "Futures Now."
            Last edited by Money; Вчера, 19:15.

Коментар

• Ярдени не вярва, че има търговска война. Явно смята, че това е поредният блъф на диджея...

"Perhaps it's time to stop using the adjective 'escalating' to describe the trade war," said Ed Yardeni, president and chief investment strategist at Yardeni Research. "What if this all leads to less protectionism once the fog of war clears? This possibility sure helps explain why the US stock market has performed so well so far this year."

Коментар

• Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                Пиши за скапаните. Там за 2 часа пак ли взимаш $52? Ако е така, не е никак зле. $25 на час и си докарваш съвсем супер прилични пари

ама ако вземеш да напишеш някоя която да не е на достатъчно ниво и я отказват, досега три или четири са ми ги отказвали за публикация. и така за два часа е $0
                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

Коментар

• Пиши за скапаните. Там за 2 часа пак ли взимаш $52? Ако е така, не е никак зле. $25 на час и си докарваш съвсем супер прилични пари

Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

абе и аз гледам епъл имат 1.4 милиона последователи, викам си 3-4% да ми кликнат това са 40,000 views или над 500 долара ама засега са само 3838, много слаба работа. материалите ми за Камеко имат повече от това, а там са само 27,000 последователи

плащат по 13 долара за всеки 1,000 views, за скапаните компании имаш гарантирани 4000 views или 52.80 долара. има и по-високо ниво материали дето директно получаваш голяма твърда сума но само веднъж съм хващал 150 долара с такъв
                  https://seekingalpha.com/article/412...?source=_title

един от по-тъпите ми анализи дето ми отне 2 часа да го напиша и няма и 300 views. други неща които са ми отнемали над 10 часа и събират над 2,000 views вземат само 52.80. тъпи редактори

Коментар

• Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

Предполагам, че не става дума за милиони долари, още по-малко за десетки милиони...
                    Правилно

Коментар

• Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

зависи каква пара имаш
                      Предполагам, че не става дума за милиони долари, още по-малко за десетки милиони...

Коментар

• Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                        Здравейте! Има ли колеги които търгуват американски компании на европейски борси? Предполагам, че ликвидността няма да е същата като в щатите. Идеята ми е да спестя 10% данък печалба. Заслужава ли си ?
                        зависи каква пара имаш
                        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

Коментар

• Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение

Супер да то може би има смисъл да се пише за големи компании по-скоро Иначе си виж личните съобщения
                          абе и аз гледам епъл имат 1.4 милиона последователи, викам си 3-4% да ми кликнат това са 40,000 views или над 500 долара ама засега са само 3838, много слаба работа. материалите ми за Камеко имат повече от това, а там са само 27,000 последователи

Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение

seekingalpha мисля, че плащат нещо за тези публикации.

Що пък само за големи (то за Епъл има прлекалено много, а други сравнително големи /които са в СиП/ няма почти нищо). Мисля, че е по-важно инфото да е полезно от инвестиционна гледна точка
                          плащат по 13 долара за всеки 1,000 views, за скапаните компании имаш гарантирани 4000 views или 52.80 долара. има и по-високо ниво материали дето директно получаваш голяма твърда сума но само веднъж съм хващал 150 долара с такъв
                          https://seekingalpha.com/article/412...?source=_title

един от по-тъпите ми анализи дето ми отне 2 часа да го напиша и няма и 300 views. други неща които са ми отнемали над 10 часа и събират над 2,000 views вземат само 52.80. тъпи редактори

Коментар

• Здравейте! Има ли колеги които търгуват американски компании на европейски борси? Предполагам, че ликвидността няма да е същата като в щатите. Идеята ми е да спестя 10% данък печалба. Заслужава ли си ?

Коментар

• Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение

Супер да то може би има смисъл да се пише за големи компании по-скоро Иначе си виж личните съобщения
                              seekingalpha мисля, че плащат нещо за тези публикации.

Що пък само за големи (то за Епъл има прлекалено много, а други сравнително големи /които са в СиП/ няма почти нищо). Мисля, че е по-важно инфото да е полезно от инвестиционна гледна точка

Коментар

• Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                                Новият ми материал за Apple
                                Apple: What Is The Impact From The iPhone Boycott And Possible Tariffs In Turkey?

https://seekingalpha.com/article/420...tariffs-turkey

Коментар

Working...
                                X