Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Опа ! Крафта минус 20% и вече е в ентри зоната. Само трябва да се убедя, че пред компанията има някакво бъдеще

Коментар

• NASDAQ at 200 day moving average
      SPX tends to overshoot the 200-day average.
      Emerging Market ETF, EEM US, at the 200-day moving average.
      Shanghai Composite at the 200-day average
      MSCI world index right at the 200-day moving average.
      It seems the world is at the 200-day moving average.
      .

Коментар

• Вероятно ралито приключи индексите на страни и на долу за два месеца, без ново дъно.

Коментар

• ИНТЕРЕСНО Е ЧЕ ВИНАГИ КАТО СЕ РАЗПЕЕТЕ И ГРАФИКАТА ОБРЪЩА. И СЕГА ЩЕ Е ТАКА ДО КРАЯ НА ФЕВРУАРИ . ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

Коментар

• плямпачи пипи и миши . пак ви заделиха по някой леф вашите ханукярски шефове и пак почнахте да се захласвате по 3000 като преди . И ПРЕДНИЯ ПЪТ ПОЗНАХТЕ ЗА 3000 БРАВО НА ВАС ПРОФЕСИОНАЛИСТИ СТЕ

ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯХЯ ПЪЪЪЪЪЪЪЪЪЛНИ АМАТЬОРЧЕТА

НАСКО СИ ИЗТЕСТВА ЗА ВТОРИ ПЪТ БОМБАТА И ДО КРАЯ НА 2019 ЩЕ ФАЛИРАМ МАЛКИТЕ ВИ ХАНУКЯРСКИ ПИШЕЩи МАШИНКИ . ЗА ЕДНА СЕКУНДА И ЩЕ ОБЪРНА ХАНУКЯРСКИЯ ВИ СВЯТ ДО КРАЯ НА ФЕВРУАРИ . КОГАТО СЕ ЗАДЕЙСТВА ОБЕМЪТ МАЙКА МИЛИАРДИ ЩЕ ПИЩЯТ .

Коментар

• Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
              Върхът може да се тества и да направим ново връхче на около 3000. Но аз не се наемам с прогнози в този момент

Само не мисля, че дъното при рецесията (когато дойде) ще е много дълбоко. Лично аз не очаквам финансов колапс, нито мисля, че акциите са в балон. Може да се приеме, че цените са леко завишени. Но като цяло мисля, че ще има обикновен мечи пазар с 20-30% надолу и то може да е 2020, а може и след това
              Аз като цяло съм по склонен да мисля че ще е по дълбоко.
              Тръмп напоследък сам си копае гроба с глупостите дето върши ( и това което не върши, а само плямпа) и шансовете му за преизбиране другата година вече не ми се струват особено големи.
              Магарешката партия вече тотално е превзета от утопични комуноиди и екоталибани. А пазара доста мрази и се плаши (основателно) от такива.
              Само гледай като поосъзнае към края на годината и началото на другата че има шанс за Бърни и компания и как ще дисконтира поне едно 15-20%.
              Като се прибавят и споменатите от теб цифри за края на цикъла и евентуална рецесия....и минимума на което ще идем може да е и 35-40% надоле.

Ама преди това да стискаме палци за хубав мелтъп ала класико
              И задължителни стопове.

Да видим дали Тръмпа ще докара растеж от 4% на БНП за 2019... Обзалагам се, че не
              Един път да сме на едно мнение с тебе, напоследък се случва рядко

Коментар

• Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

Разбираемо ти е злорадството, ма това са си нормални флуктуации...да не забравяме и че Q1 по начало си е по слабо, хеле пък и най голямото "затопляне" в щатите от десетилетия.
                То това да не ти е великия Обама с 2 години сейлс рецесия.

Sank...не ми изглежда особено удачно употребен тук .
                Да видим дали Тръмпа ще докара растеж от 4% на БНП за 2019... Обзалагам се, че не

Коментар

• Върхът може да се тества и да направим ново връхче на около 3000. Но аз не се наемам с прогнози в този момент

Само не мисля, че дъното при рецесията (когато дойде) ще е много дълбоко. Лично аз не очаквам финансов колапс, нито мисля, че акциите са в балон. Може да се приеме, че цените са леко завишени. Но като цяло мисля, че ще има обикновен мечи пазар с 20-30% надолу и то може да е 2020, а може и след това

Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

Вече не изключвам да се тества дори върхът на СП 500, анализирал съм всички спадове на около 20% и това което се случва след това. Общо взето сегашното рали няма аналог обикновено се тества дъното от 50% retrace и в краен 61.8%. Има два случая на V- shape но те са при различни фази на цикълът и отнемат дълго време да се развият.

В момента пазарът расте без значение какви са данните. Продължавам да очаквам тестване на дъното и по дълбоко дъно от Декември.

Коментар

• Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

Вече не изключвам да се тества дори върхът на СП 500, анализирал съм всички спадове на около 20% и това което се случва след това. Общо взето сегашното рали няма аналог обикновено се тества дъното от 50% retrace и в краен 61.8%. Има два случая на V- shape но те са при различни фази на цикълът и отнемат дълго време да се развият.

В момента пазарът расте без значение какви са данните. Продължавам да очаквам тестване на дъното и по дълбоко дъно от Декември.
                    Всички продават, а индексите си растат, вече и 3те са си над ма200. Катери се стената....
                    Върха има добър шанс да капитулира, особено ако оранжевия и дръпнатия парафират нещо около баба Марта.
                    Дано да има някой добър мелтъп като за последно та да кешираме сгодно.

Коментар

Да видим... индустриалното производство също е намаляло през януари...

(Политиката на Тръмп явно дава резултати макар и не тези, които той очаква )

https://www.marketwatch.com/story/us...ary-2019-02-15

Разбираемо ти е злорадството, ма това са си нормални флуктуации...да не забравяме и че Q1 по начало си е по слабо, хеле пък и най голямото "затопляне" в щатите от десетилетия.
                      То това да не ти е великия Обама с 2 години сейлс рецесия.

Sank...не ми изглежда особено удачно употребен тук .

Industrial production sank 0.6% in January, the first drop in eight months

Коментар

Да видим... индустриалното производство също е намаляло през януари...

Коментар

• Да видим... индустриалното производство също е намаляло през януари...

Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                          Продажбите на дребно в САЩ са силно надолу явно забавянето е голямо.

Коментар

• Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                            Продажбите на дребно в САЩ са силно надолу явно забавянето е голямо.
                            vs Китай

Изнocът зa янyapи в Kитaй ce e пpeдcтaвил пo-дoбpe oт oчaĸвaнoтo въпpeĸи oбтeгнaтитe тъpгoвcĸи oтнoшeния cъc CAЩ. Taзи нoвинa идвa cлeд ĸaтo пpeз дeĸeмвpи eĸcпopтът и импopтът ce cpинaxa нeoчaĸвaнo. https://money.bg/economics/kitay-izn...a-yanuari.html

Коментар

• Продажбите на дребно в САЩ са силно надолу явно забавянето е голямо.

Коментар

• Безработицата се покачва в US. Исторически това е един от предвестниците за началото на рецесия. Интересното е че други индикатори, които също са типични за края на бичия пазар в момента ги няма – ливъридж, масова еуфория и пр.

Click image for larger version

Name:	Unrate (Medium).jpg
Views:	1
Size:	37.6 КБ
ID:	3442493

Коментар

Working...
                                X