IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Кви са тез смешни наеми бре хора??? Вдигайте ги! Едно сепаренце в нощен клуб е 1000 лв. едно кафенце е 6 лв. водичка 6 лв натурален сок 9 лв. и тн.
    Наемите не са смешни ,сериозния наемодател не гледа размера на наема а периода в който апартамента му ще е зает и няма да седи празен така отдават сериозните хора с имоти ,а който гледа размера и алчнее на финала е все в ремонти и все търси нови наематели.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      "Изгнилите" панелки, ще надживеят внуците ти
      Надявай се....

      https://www.moreto.net/novini.php?n=381475

      Показателен е случаят с панели на блок 208 в столичния квартал „Надежда". Той се разцепи през 1998 г. Две години по-късно обитатели на жилищата, където се появи пукнатината, бяха евакуирани. Компрометираната конструкция обаче все още не е разрушена. Заповед за събаряне отдавна е издадена, но процедурата се бави.
      Last edited by better; 05.12.2022, 21:33.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        четника ги разбира нещата няколко пъти повече от теб.
        не е зле ти да го четеш внимателно.
        Аман от разбирачи с потребителски и ипотечни кредити,инвеститор разбирам Лева ,вади парата плаща и отдава.Това е инвеститор докато ти и Митко да ме извинява сте хора без пари,човек който няма пари стига до кредита.Кредита от време оно е признак че не се справяш,нямаш пари ,искаш да имаш нещо,да си като Лева и други хора с имоти,но нямаш парите ,така че полека с определенията.Като почнеш да купуваш кеш,да купиш готов,построен имот и да имаш парата излез и кажи нещо иначе нищо не казваш.Само приказки ама то акт 15 ,едната маломерка ,пък теглил кредит пък продал баш когато не трябвало ,сега пак на зелено се набил абе ,зарежи то не е за разправяне

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

          Ми в сравнение с изгнилите панелки е ниска.
          "Изгнилите" панелки, ще надживеят внуците ти

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Песи, аз имам два. Единият ще се освобождава Април, момето от UK завършва. 460€ след лекия дискаунт заради Ковида и че тя не седеше почти в Бг. Другият е на 300€ - ателието. Нищо не съм вдигал, ще видя от Април кви са нагласите, почиствам основно и пак наново.
            Кви са тез смешни наеми бре хора??? Вдигайте ги! Едно сепаренце в нощен клуб е 1000 лв. едно кафенце е 6 лв. водичка 6 лв натурален сок 9 лв. и тн.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Изобщо не в ниска ,120 хиляди разбирам ама 200 ?
              Ниска била ,съвсем изгубихте представа за числата май ?
              Като е ниска вземи та купи.
              Ми в сравнение с изгнилите панелки е ниска.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                Прочети надолу. Лятото вдигнах с 50%, а не с 20....и видях.... Сега и да искам не мога да вдигна още извън факта че не е коректно...Има си договор и човека е супер коректен.....Като си тръгне от България след няколко години ще го вдигна с 50% за следващите....
                При Ратко отдаването е малко по-различно от това при мен без да изпадам в лични детайли и той може да си позволи невдигане или с по-малко.... Аз не мога както и повечето други които сменят наемател.
                Песи, аз имам два. Единият ще се освобождава Април, момето от UK завършва. 460€ след лекия дискаунт заради Ковида и че тя не седеше почти в Бг. Другият е на 300€ - ателието. Нищо не съм вдигал, ще видя от Април кви са нагласите, почиствам основно и пак наново.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Митко
                  Пак ще ти кажа ,явно не внимаваш какво пиша и ме четеш внимателно.
                  В Щатите като удари кризата намаляват пържолите ,например Джон вчера е ял 2 броя врати,сега е криза ще хапне 1 брой врата.
                  Идваме в България ,Иван какво ще яде ?
                  Филия с хляб и сол.
                  четника ги разбира нещата няколко пъти повече от теб.
                  не е зле ти да го четеш внимателно.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                    Някой знае ли на този какъв му е случая.
                    https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8ozrmp&f1=2
                    Абе от 3 години не съм гледал май догодина е време да хвърлям по едно очо.
                    https://www.google.com/maps/@42.6924...7i13312!8i6656
                    Ей този е на 2-ри етаж с 2 вида лайняно
                    Термомоста е на щурцовете и колоната и ще станат чупки с каменната вата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Хммм, цената е подозрително ниска...
                      П.С не се научиха да ги слагат тези климтици както трябва.
                      Изобщо не в ниска ,120 хиляди разбирам ама 200 ?
                      Ниска била ,съвсем изгубихте представа за числата май ?
                      Като е ниска вземи та купи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                        Като предизвикат рецесия и съответно безработица, неграта се разбунтуват и започнат да си " взимат" от магазините друга песен ще запее Джеромката
                        Митко
                        Пак ще ти кажа ,явно не внимаваш какво пиша и ме четеш внимателно.
                        В Щатите като удари кризата намаляват пържолите ,например Джон вчера е ял 2 броя врати,сега е криза ще хапне 1 брой врата.
                        Идваме в България ,Иван какво ще яде ?
                        Филия с хляб и сол.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                          Миналата седмица Пауъл очаквано потвърди намеренията на централната банка за забавяне темпа на парично затягане, но предупреди, че борбата срещу инфлацията далеч не е свършила и ключови въпроси остават без отговор, включително колко в крайна сметка трябва да нараснат лихвите и колко дълго трябва да останат те на завишено ниво.

                          Логично е да забавим темпа на повишенията на лихвите с доближаването до рестриктивното равнище, което ще бъде достатъчно за забавяне на инфлацията. Моментът за забавяне на темпа на повишаване на лихвите може да настъпи още на заседанието през декември“, каза Пауъл.

                          Той добави обаче, че този въпрос е „далеч по-маловажен от въпросите за това още колко ще трябва да повишим лихвите, за да овладеем инфлацията, и колко време ще е необходимо да задържим политиката на рестриктивно ниво“.
                          Като предизвикат рецесия и съответно безработица, неграта се разбунтуват и започнат да си " взимат" от магазините друга песен ще запее Джеромката

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Хммм, цената е подозрително ниска...
                            П.С не се научиха да ги слагат тези климтици както трябва.
                            фотографията е изкуство
                            това си е 95 кв тристаен, а не 145
                            пише си
                            и цената си идва 2000Е, но предвид, че се икономисва от ремонт и обзавеждане е значително по-добре от аналогични панели със сходна цена..
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Миналата седмица Пауъл очаквано потвърди намеренията на централната банка за забавяне темпа на парично затягане, но предупреди, че борбата срещу инфлацията далеч не е свършила и ключови въпроси остават без отговор, включително колко в крайна сметка трябва да нараснат лихвите и колко дълго трябва да останат те на завишено ниво.

                              Логично е да забавим темпа на повишенията на лихвите с доближаването до рестриктивното равнище, което ще бъде достатъчно за забавяне на инфлацията. Моментът за забавяне на темпа на повишаване на лихвите може да настъпи още на заседанието през декември“, каза Пауъл.

                              Той добави обаче, че този въпрос е „далеч по-маловажен от въпросите за това още колко ще трябва да повишим лихвите, за да овладеем инфлацията, и колко време ще е необходимо да задържим политиката на рестриктивно ниво“.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                                https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=8oz64h&f1=1

                                Май май взели да намалят. Ако махнем довършването и ще стане 1000€ крадратя в младост 4
                                Хммм, цената е подозрително ниска...
                                П.С не се научиха да ги слагат тези климтици както трябва.

                                Коментар

                                Working...
                                X