IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • [QUOTE=ratten;n4167829]оппаа... Швейцарската централна банка изненада с първо намаляване на лихвите

    Това е първият подобен ход на централната банка от 9 години

    ама, защо не чакат федя да им каже, кога да свалят?
    ама, как така?[/QUOTE]

    SNB chief Thomas Jordan suggested, at Davos, that the franc's recent appreciation was posing challenges for exporters, and this move is likely designed to weaken the currency.

    https://www.investing.com/news/econo...arkets-3347350

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

      Ами то преди 20 години достъпа до международните пазари беше труден.А на БФБ акции, не благодаря.
      тогава няма да критикуваш лордчето
      а ще се обръщаш към него така;
      батко инвестотор, може ли да изкажа скромното си и непоискано мнение по еди-кой си въпрос

      юлката и той
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

        Днес съм в много хубаво настроение, борсата пак е с много нагоре,


        затова ти даваме шанс да ни докажеш, че за теб 180 хилядарки са "доста скромна" сума...

        Извади от джоба си, или от касата 180 бона, снимай ги с телефона си , и качи снимката във форума.

        И за да не ни изментиш с фалшива снимка - напиши на един лист с химикал потребителското ти име, който да е видим на снимката.

        Ако си мъж, какво са за теб 180 хиляди - джобните ти пари ! ХАЙДЕ ДЕ!
        ДОКАЖИ, ЧЕ Е ТАКА !
        Не е нужно нищо да снима.Само искам да си даде булстата на фирмата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          ама радев, ти само от 5 год ли си акционер??
          аз мислех, че си от старата школа
          Ами то преди 20 години достъпа до международните пазари беше труден.А на БФБ акции, не благодаря.

          Коментар


          • оппаа... Швейцарската централна банка изненада с първо намаляване на лихвите

            Това е първият подобен ход на централната банка от 9 години

            ама, защо не чакат федя да им каже, кога да свалят?
            ама, как така?
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

              В момента разполагам с доста повече в кеш, при положение че основната ми експозиция е в бизнес и лични активи.

              Вероятно няма да ми повярваш, но за мен е без значение
              Нагледал съм се на български пишман бизнесмени.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                В момента разполагам с доста повече в кеш, при положение че основната ми експозиция е в бизнес и лични активи.

                Вероятно няма да ми повярваш, но за мен е без значение
                Днес съм в много хубаво настроение, борсата пак е с много нагоре,


                затова ти даваме шанс да ни докажеш, че за теб 180 хилядарки са "доста скромна" сума...

                Извади от джоба си, или от касата 180 бона, снимай ги с телефона си , и качи снимката във форума.

                И за да не ни изментиш с фалшива снимка - напиши на един лист с химикал потребителското ти име, който да е видим на снимката.

                Ако си мъж, какво са за теб 180 хиляди - джобните ти пари ! ХАЙДЕ ДЕ!
                ДОКАЖИ, ЧЕ Е ТАКА !
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение
                  Ама не е тухлен.И не можеш да смяташ.От ЗЗ имам повече доход но за 19 години.Акциите са купени само преди 5 години.Ако го смятаме годишно от акциите е повече
                  Ти не разбра ли, че повишителите не са по сметките?

                  Изчисленията ги напрягат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                    Ама не е тухлен.И не можеш да смяташ.От ЗЗ имам повече доход но за 19 години.Акциите са купени само преди 5 години.Ако го смятаме годишно от акциите е повече
                    ама радев, ти само от 5 год ли си акционер??
                    аз мислех, че си от старата школа
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                      Благодаря за отговора, не е малко, но в момента толкова струва скромен тристаен апартамент.

                      И какво излиза, всъщност най-успешната ти инвестиция е в недвижим имот
                      Тристаен не ми трябва. Имам къде да живея.Купих си гарсониерка 2012 година за скромната сума от 40К лева.С транзакционните разходи и ремонта ми стъпи 54К

                      Коментар


                      • Click image for larger version

Name:	55.JPG
Views:	1
Size:	48.9 КБ
ID:	4167822


                        https://bg.fuelo.net/fuel/type/diesel/3years?lang=bg

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                          Благодаря за отговора, не е малко, но в момента толкова струва скромен тристаен апартамент.

                          И какво излиза, всъщност най-успешната ти инвестиция е в недвижим имот
                          Ама не е тухлен.И не можеш да смяташ.От ЗЗ имам повече доход но за 19 години.Акциите са купени само преди 5 години.Ако го смятаме годишно от акциите е повече

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                            ---------------

                            Бай Николайчо, ти нещо май не можеш да смяташ. Сумата е била скромна... някога си.

                            35 000 евра + 160% са 91 000 евра или 178 000 лева(сто седемдесет и осем хилядарки)

                            Тухладжии с празни джобове, които нито могат да извадят при необходимост, нито са виждали толкова кеш в наличност,
                            и на които първата им работа е да бягат през глава към банката да просят доживотни кредитчета, че да могат да си купят малко тухли,
                            тръгнали да ни обясняват, как 180 хилядарки били доста скромна сума.
                            СМЯХ В ЗАЛАТА !

                            Айде моля ви се, нямаме нужда от такива инвестиционни пишман-ментори !
                            В момента разполагам с доста повече в кеш, при положение че основната ми експозиция е в бизнес и лични активи.

                            Вероятно няма да ми повярваш, но за мен е без значение

                            Коментар


                            • МВФ препоръчва още вдигане и на други данъци – например тези върху имуществото, както и връщане на намалените ставки на ДДС, например за ресторантьорите, до стандартното ниво от 20%. Въпреки че през есента на миналата година имаше подобно предложение, то не мина през парламента заради силен лобистки натиск.

                              https://www.mediapool.bg/mvf-bulgari...ews357290.html

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                                Никъде не съм казал че това са всичките ми активи.2005 година купих 80дка земеделска земя за 19 200 лв.Сега ми предлагат 240 000лв ,ама не продавам.Ако имах 350К пак бих ги сложил.С ремонти и наематели не мога да се занимавам.Ценя си времето и нервите.Към 420К лева в ликвидни активи малко ли е за българските стандарти?
                                Благодаря за отговора, не е малко, но в момента толкова струва скромен тристаен апартамент.

                                И какво излиза, всъщност най-успешната ти инвестиция е в недвижим имот

                                Коментар

                                Working...
                                X