IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

    Не пиша само за това което търся, а изобщо за инвестиция на морето.
    Дъри на теб кои са ти любимите места по южното? Имам предвди освен Созопол.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      В такива несигурни времена избирам сигурното и супертежко място, ако ме разбираш. Като започна Ковида и ми светна кво се случва и предстои и затова се ометох набързо и се прибрах в Бг. Спрях добрата пара, разбираш ли, не се увлякох. Това е изключително важно. Да умееш да се контролираш. Но продължавам да инвестирам в обучение. При нас спирка няма, знаеш. Съветвам те в мътни времена да не правиш избор.
      Верно заради Ковида си се прибрал в Пуевен, БГ? БГ, дето е втората след Перу по смъртни случаи на глава от населението в Ковид статистиката?
      Баси колко си як И предвидлив.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        В такива несигурни времена избирам сигурното и супертежко място, ако ме разбираш. Като започна Ковида и ми светна кво се случва и предстои и затова се ометох набързо и се прибрах в Бг. Спрях добрата пара, разбираш ли, не се увлякох. Това е изключително важно. Да умееш да се контролираш. Но продължавам да инвестирам в обучение. При нас спирка няма, знаеш. Съветвам те в мътни времена да не правиш избор.
        Нямам избор Левчо. Това е животът. Някои хора трябва да носят тежкото бреме на решенията и избора. Ти поне си с хуманна професия - помагаш на хора, независимо къде си. Нашето е един голям фалш, опитваме се да се борим против природните закони, да доказваме нещо на някой си, да създаваме ненужни неща, без които човечеството е преживяло хиляди години... Рано или късно природата си го връща с лихвите.

        Коментар


        • Добрият учител си остава ученик цял живот, Джонка!
          Цитирам моя изключително добра колежка и приятел, професор, ама не от еднодневките.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Там само по работа и когато се наложи. Дружеството сме го регистрирали, чакаме сега едни дребни промени в законодателството. На първо време Германия, после ще видим. Зависи от икономическата ситуация и къде ще съм необходим, засеха инвестиционните намерения са замразени, че май сме в световна война и не се знае.
            В такива несигурни времена избирам сигурното и супертежко място, ако ме разбираш. Като започна Ковида и ми светна кво се случва и предстои и затова се ометох набързо и се прибрах в Бг. Спрях добрата пара, разбираш ли, не се увлякох. Това е изключително важно. Да умееш да се контролираш. Но продължавам да инвестирам в обучение. При нас спирка няма, знаеш. Съветвам те в мътни времена да не правиш избор.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

              Пожелавам ти успех, там за където си се запътил. Дано намериш щастието си независимо къде по света, а едва след това ще видиш и колко красива е България
              България че е красива е безспорен факт. Само има едно гадно племе двукраки разбойници, които си хвърлят боклуците и изсичат горите. Ако ги нямаше тях...Или поне да бяха от пруски произход...Бисмарк най-добре го е казал, няма какво да повтарям.

              Мерси за пожеланията.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                Ами аз и не твърдя, че съм щастлив. Не и откакто направих грубата грешка да си пропилея 5 години от живота и да се боря срещу вятърни мелници в това подобие на държава. Е, приключих. Оправяйте се. 30 Юни ми е крайният срок да си оправя последните бакии и се изнасям.
                Ай лек ти път. Където и да отидеш, все тая. За това, че не си успял нещо да направиш, не си преценил ситуацията и възможностите си, си виновен само ти. Аман от такива, дето другите и държавата им е крива и само кълнат и погребват.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Саут Африка ли пак?
                  Там само по работа и когато се наложи. Дружеството сме го регистрирали, чакаме сега едни дребни промени в законодателството. На първо време Германия, после ще видим. Зависи от икономическата ситуация и къде ще съм необходим, засеха инвестиционните намерения са замразени, че май сме в световна война и не се знае.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Ами аз и не твърдя, че съм щастлив. Не и откакто направих грубата грешка да си пропилея 5 години от живота и да се боря срещу вятърни мелници в това подобие на държава. Е, приключих. Оправяйте се. 30 Юни ми е крайният срок да си оправя последните бакии и се изнасям.
                    Саут Африка ли пак?
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Ами аз и не твърдя, че съм щастлив. Не и откакто направих грубата грешка да си пропилея 5 години от живота и да се боря срещу вятърни мелници в това подобие на държава. Е, приключих. Оправяйте се. 30 Юни ми е крайният срок да си оправя последните бакии и се изнасям.
                      Пожелавам ти успех, там за където си се запътил. Дано намериш щастието си независимо къде по света, а едва след това ще видиш и колко красива е България

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                        Да де, ти също цитираш сайта, само когато ти изнася обаче. Когато не ти изнася, нещо ти е бъгаво. С нумбеото - същата работа. Като те питам къде в София има бира за 3 лева в заведение си траеш. Но иначе сме с по-добра покупвателна от Рим, нали?
                        Еми средният наем не е 389 както показва графиката, ко да напрая ся.
                        Last edited by pesimist4o na kvadrat; 29.03.2022, 23:29.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                          Джони, стига си се гърчил ти, че ми става жал за теб. Виждаш ли колко съм добричка и не искам да те виждам така. Знаеш ли защо е така ? Защото щастлив човек не може да пише това което написа ти !!!
                          Ами аз и не твърдя, че съм щастлив. Не и откакто направих грубата грешка да си пропилея 5 години от живота и да се боря срещу вятърни мелници в това подобие на държава. Е, приключих. Оправяйте се. 30 Юни ми е крайният срок да си оправя последните бакии и се изнасям.
                          Last edited by ejonny2376; 29.03.2022, 23:16.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Хваналите се на въдицата плащат, понеже не им се занимава с местене. Ако сега се изнесат, освен ремонтчето (почти неизбежно) ще трябва на 5 Евро да си стиснете ръцете с новите, ако изобщо намериш.

                            ПС: Къде точно в Хиподрума ти е апартът? Старите тухлени блокчета южно от парк Хиподрума ме кефят - супер тихо и зелено, без ново строителство, според мен по нищо не отстъпват на Вазов и Лозенец. За този район говоря:

                            https://www.google.com/maps/@42.6812...7i16384!8i8192
                            На Булаир съм. Мястото е перфектно. На 150 м от метростанцията. На 5 евро ще имам опашка до Стрелбище отсреща.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

                              Ти почна и да погребваш ли бе, бедняко. Ама, никой не ви е виновен, че сте мързеливи, глупави и бедни. Никой...
                              Мда, всеки, който не споделя общоприетото брокерско мнение е бедняк, мързелив и глупав. Не ви изнася. Нямате аргументи. Кръгла брокерска нула.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                Мъка Джони , мъка.... ко шъ прая сега.....
                                Не съм виновен че сайта им е бъгав.....:-)
                                Иначе събираш 25 цифри и делиш . Разбира се следя на квадратен метър, а не абсолютната стойност.... то и от 25 обяви половината повторка и половината в Ливадите а не в Гоцето и половината фалшиви обяви каква статистика може да се направи е друг въпрос
                                Резултат от Вашето търсене на:
                                Вид имот: 3-СТАЕН,
                                Местоположение: град София
                                Под райони: ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ,
                                Да не се показват обяви, докладвани за проблем, Без оферти на АГЕНЦИИ ОТ ЧЕРНИЯ МИ СПИСЪК,

                                Средна цена на имотите в извадката: 550 euro
                                Средна цена на кв.м: 5.55 euro.


                                ПП Касиерките в Лидъл са желани наематели.... Хора със сигурни и стабилни доходи свикнали на работа. Засега обаче не съм имал късмет да попадна на такава. Идва ми 1 път една мениджърка в Била преди време, но имаше по- добри наематели от нея прецених....:-)
                                Да де, ти също цитираш сайта, само когато ти изнася обаче. Когато не ти изнася, нещо ти е бъгаво. С нумбеото - същата работа. Като те питам къде в София има бира за 3 лева в заведение си траеш. Но иначе сме с по-добра покупвателна от Рим, нали?

                                Коментар

                                Working...
                                X