IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

    Да му мисли каръка с напальоните
    всъщност спадът на златото е именно това, което е добре за кавръчето (предвид на кешовата му наличност)
    че имал няколко наполеона не се губи, но спад в цената на златото говори само за едно - парите поскъпват.
    поскъпнат ли парите - страдат акции, имоти и други активи.

    нагласите в последните няколко години бяха, че ЦБ ще печатат до откат и до днешната ситуация няма да се стигне ( ФЕД И ЕЦБ да се надцакват с лихвените повишения) - е стигна се.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
      Юлка ко тана с тоя алтън бре?
      Да му мисли каръка с напальоните

      Коментар


      • Юлка ко тана с тоя алтън бре?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Повече няма да бъркам ника ти,

          Варна има море, ако блокът ти е близо до плажа и с гледка към морето, е супер. Нашата вила гледа към морето и сутрин и вечер се усеща бриза доста.


          Аз помня София от преди 32 г, и беше по-хубава. С по-малко коли, като от някой стар филм, като "Топло", "Баш майстора" или "2 диоптъра далекогледство".
          Знаеш ли аз когато живеех в Сф като малък за кратко и ходех пеш от Бирюзов (сега Дондуков) до Зоопарка - на територията на Княжевската градина беше, баш срещу стадион В. Левски и Министерство на спорта от другата страна. Казваше се бул. Маршал Толбухин, сега В. Левски.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Хепи е било ресторант? Ма верно ли?
            Най обичам кръчми с мръсни покривки и едрогърди рошави келнерки.

            Това беше чара и на Сф преди - кръчмите с кисели краставички пръскащи се по шевовете около Христо Ботев, дето беше цирка.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Повече няма да бъркам ника ти,

              Варна има море, ако блокът ти е близо до плажа и с гледка към морето, е супер. Нашата вила гледа към морето и сутрин и вечер се усеща бриза доста.


              Аз помня София от преди 32 г, и беше по-хубава. С по-малко коли, като от някой стар филм, като "Топло", "Баш майстора" или "2 диоптъра далекогледство".
              Пусни си клипа на Лили Иванова - съседката ми...със ,,Събота, събота вечер" - ще видиш център София с гърбавите бусчета. "Ех, спомени, спомени..." би казал Ястребовски от ,,Опасен чар". И аз не съм бил роден тогава.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
                Летище за малки самолети ще бъде изградено до Банско - Investor.bg

                Аз ще съм първия закупил билет за полета Банско-Балчик. С 45 минутен полет с кафе в ръка ще се наслаждавам на гледката на задръстената магистрала Тракия.
                То па Балчик мн хубу сякаш, сиган до сигана, и ураганни ветрове.

                Коментар


                • Летище за малки самолети ще бъде изградено до Банско - Investor.bg

                  Аз ще съм първия закупил билет за полета Банско-Балчик. С 45 минутен полет с кафе в ръка ще се наслаждавам на гледката на задръстената магистрала Тракия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                    Оооо, това вече не е хапка за тяхната уста. Късно, много късно
                    Не е късно. В Горно Надолнище все още има неурегулирани пасбища на 200м близост до ток и на 400м до водопровод.
                    Last edited by ВълчоМечков; 15.09.2022, 19:46.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                      Е, то е ясно, че го знаеш. Подсказах на олимпийците какво да купуват, защото гледам са се юрнали по панелки и ЕПК-та, а това са пари на вятъра.
                      Оооо, това вече не е хапка за тяхната уста. Късно, много късно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        Парцелите ще стават все по-скъпи, аз това го знам
                        Е, то е ясно, че го знаеш. Подсказах на олимпийците какво да купуват, защото гледам са се юрнали по панелки и ЕПК-та, а това са пари на вятъра.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
                          Краят на възхода на цените на апартаментите. Цените на земята отлетяха в космоса.

                          Къща за 4000 лв, строи се за 2 часа и издържа цели 300 години, най-големият хит в момента (zdravno.eu)

                          Честито на Дюри!
                          Парцелите ще стават все по-скъпи, аз това го знам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
                            Сега ще зачекна един необсъждан въпрос. В имотните портали се предлагат само сгради и земя, но в моята глава ми се върти думата въздух.
                            Идеята ми е да купя въздуха над някоя къща или кооперация с разрешение за дострояване. Въпроса ми е: Къде мога да намеря подобно предлагане?
                            Вече никъде не можеш да намериш нещо подобно, това ставаше през 80-те и 90-те год. на миналия век. Началото на новия век ми предлагаха да купя въздух в Созопол, Стария град на цената на парцел и им се изсмях. Евентуално може да пробваш да купиш таваните на някоя кооперация с разрешение за вдигане на етаж, но е много рисковано защото трябва да се предвидят много неща за да ти дадат разрешително от администрацията.
                            Идеята е хубава, но за жалост според мен си закъснял, успех все пак !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение
                              Сега ще зачекна един необсъждан въпрос. В имотните портали се предлагат само сгради и земя, но в моята глава ми се върти думата въздух.
                              Идеята ми е да купя въздуха над някоя къща или кооперация с разрешение за дострояване. Въпроса ми е: Къде мога да намеря подобно предлагане?
                              в банско - да ти дам ли точния адрес
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Краят на възхода на цените на апартаментите. Цените на земята отлетяха в космоса.

                                Къща за 4000 лв, строи се за 2 часа и издържа цели 300 години, най-големият хит в момента (zdravno.eu)

                                Честито на Дюри!

                                Коментар

                                Working...
                                X