IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

    Верно ли? Е не знаех, че бетерчо като гоУем потребител, изкупува токО директно от АЕЦ-о, за без пари, а Джеф Безос като будала плаща х3.
    Еее вземи прочети къв ток ползват копачите, нямам време да те образовам. Темата е имоти, казвай защо да купя! Пара имам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      30% от имотите стоят заключени! Пазарът се наводнява с нови имоти! Демография е зле! Лихвите се покачват! Идва рецесия в Сащ и Европа!
      Защо смяташ, че ще продължават да се покачват? Откъде ще дойдат парите?
      Криптото е комар за тези, които купуват по върховете - те винаги го отнасят. Шансът аз да го отнеса е 0,1%, въпреки всичко аз мога да държа и до 0.
      По-добре заключени имоти отколкото заключени пари, които се изпаряват с 30% годишно. Тухлите не се изпаряват, нито пък ключът омеква. Това е.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        ако си кеширал част и си напред - каквото и да стане си намазал филията.
        помня като се ебавахме (и аз в това число) с форекс мастъра ,когато даваше 1 биткой (тогава 20-30 долара) да му измисли някой лого за нещо си...
        луда работа

        за мен биткойна е квинтесенцията на рискът на пазарите
        когато има лакомия и се поема риск - биткойна лети, когато има паника и стахът вземе надмощие биткойна пада

        ако си намазал харчи си ги с кеф.
        купуването на имот с кинти от биткойн е готино ВЪВ ВСЕКИ ЕДИН МОМЕНТ - защото от високорисков актив минаваш на много по-нискорисков...ако че може да сгъне поне е доста по-инертен от койна. Но са голяма краста койните и трябва да се внимава.

        успех
        Разбира се, че съм кеширал.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
          Вълчо, не бЕгай по тъча! Аз ти отговорих на всичките въпроси. Искам и ти да ми отговориш! Защо точно сега трябва да купя имот за инвестиция?
          Имот за инвестиция се купува:

          1. Когато имаш сметка от цялата галимация.
          2. Когато намериш такъв който отговаря на зададените от теб параметри.
          3. Когато имаш парите или финансирането.

          Не съм казвал, че точно сега трябва да купуваш. Може и след 2029-та.

          Коментар


          • ето сега и бетЕрчо, ми криптото от ануари по 3, борсите дабъл
            а той?! той ,вместо да разпродаде апартаментите и да инвестира в биснеса с копачки и/или да купува бай хойни,
            той взел да скача на зелени сделки по ливадите.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Те парЕ имат за да си купят, но евтин ток - нЕмат!
              Верно ли? Е не знаех, че бетерчо като гоУем потребител, изкупува токО директно от АЕЦ-о, за без пари, а Джеф Безос като будала плаща х3.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                Няма значение кво и къде имат! Копачки нямат, защо? Незнам! И Тесла нямат! Така са решили така са направили, мен тва не ме вълнува. За крипто няма какво да спорим - изобщо не го разбираш, не знаеш как функционира, не си и длъжен. Не искам и да ме убеждаваш или разубеждаваш! Аз чрез криптото съм си умножил богатството, кво ще стане оттук нататък - незнам! Ще поживеем, ще видим.
                ако си кеширал част и си напред - каквото и да стане си намазал филията.
                помня като се ебавахме (и аз в това число) с форекс мастъра ,когато даваше 1 биткой (тогава 20-30 долара) да му измисли някой лого за нещо си...
                луда работа

                за мен биткойна е квинтесенцията на рискът на пазарите
                когато има лакомия и се поема риск - биткойна лети, когато има паника и стахът вземе надмощие биткойна пада

                ако си намазал харчи си ги с кеф.
                купуването на имот с кинти от биткойн е готино ВЪВ ВСЕКИ ЕДИН МОМЕНТ - защото от високорисков актив минаваш на много по-нискорисков...ако че може да сгъне поне е доста по-инертен от койна. Но са голяма краста койните и трябва да се внимава.

                успех
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Вълчо, не бЕгай по тъча! Аз ти отговорих на всичките въпроси. Искам и ти да ми отговориш! Защо точно сега трябва да купя имот за инвестиция?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                    Ами така си е. Те нямат спец хардуер (ASIC) който е нужен за копанье. Нямат и пари да си купят, а бетерчо има.
                    Те парЕ имат за да си купят, но евтин ток - нЕмат!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      може и наистина да си нов в темата
                      намери твоя граЦки - полаксчо и го питай за празните сгради и евтините имоти по 500е по варна
                      преди няколко години беше... и обсъдете, защо вместо да паднат те утроиха.
                      бетЕрчо, аз не съм задълбочен анализатор. със сигурност от тях идват най-напоителните и обосновани мнения защо и как ще пданат цените.
                      пишат ги, докато поглеждат календара, за да не закъсняват с наема. наистина не съм виждал по-добре аргументирани мнения от тяхните. и противно на всякаква логика са абсолютно погрешни.
                      аз съм интуитивен инвеститор, видя хубаво чертежче, моментално вдигам пулса.
                      е като си интуитивен инвеститор, тогава що ме питаш дали съм правил РОИ сметки за магазина? Да не мислиш, че за гаражите съм правил такива сметки навремето?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        може и наистина да си нов в темата
                        намери твоя граЦки - полаксчо и го питай за празните сгради и евтините имоти по 500е по варна
                        преди няколко години беше... и обсъдете, защо вместо да паднат те утроиха.
                        бетЕрчо, аз не съм задълбочен анализатор. със сигурност от тях идват най-напоителните и обосновани мнения защо и как ще пданат цените.
                        пишат ги, докато поглеждат календара, за да не закъсняват с наема. наистина не съм виждал по-добре аргументирани мнения от тяхните. и противно на всякаква логика са абсолютно погрешни.
                        аз съм интуитивен инвеститор, видя хубаво чертежче, моментално вдигам пулса.
                        Пак говориш в минало време! Знам много добре какво стана, нали ти казах, че и аз купих 2020 г.! Кажи ми защо да купя днес?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          защото не могат да се конкурират с бетЕрчо?
                          Ами така си е. Те нямат спец хардуер (ASIC) който е нужен за копанье. Нямат и пари да си купят, а бетерчо има.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                            бетерчо, аз съм общак в строителството, но въпреки това понзнайвам нещичко от ИТ инфраструктура. Провери в Гугъл и разбери дали нямат изчислителни центрове на вода. Поинтересувай се първо пък после ги учи на хардуер. На всяка пирамида си има организатор, както е и при криптото. Това, че не знаеш кой е означава, че ще си от страната на булката. Аз няма да те уча или разубеждавам.
                            Няма значение кво и къде имат! Копачки нямат, защо? Незнам! И Тесла нямат! Така са решили така са направили, мен тва не ме вълнува. За крипто няма какво да спорим - изобщо не го разбираш, не знаеш как функционира, не си и длъжен. Не искам и да ме убеждаваш или разубеждаваш! Аз чрез криптото съм си умножил богатството, кво ще стане оттук нататък - незнам! Ще поживеем, ще видим.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ВълчоМечков

                              Аз подозирам, че бетерчо е самия Джеф Безос. Като му гледам колко е неграмотен на български, явно ползва преводача на Гугъл.
                              ползва, я. ама варненско-пловдивския вариант, с чуждиците.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                30% от имотите стоят заключени! Пазарът се наводнява с нови имоти! Демография е зле! Лихвите се покачват! Идва рецесия в Сащ и Европа!
                                Защо смяташ, че ще продължават да се покачват? Откъде ще дойдат парите?
                                Криптото е комар за тези, които купуват по върховете - те винаги го отнасят. Шансът аз да го отнеса е 0,1%, въпреки всичко аз мога да държа и до 0.
                                може и наистина да си нов в темата
                                намери твоя граЦки - полаксчо и го питай за празните сгради и евтините имоти по 500е по варна
                                преди няколко години беше... и обсъдете, защо вместо да паднат те утроиха.
                                бетЕрчо, аз не съм задълбочен анализатор. със сигурност от тях идват най-напоителните и обосновани мнения защо и как ще пданат цените.
                                пишат ги, докато поглеждат календара, за да не закъсняват с наема. наистина не съм виждал по-добре аргументирани мнения от тяхните. и противно на всякаква логика са абсолютно погрешни.
                                аз съм интуитивен инвеститор, видя хубаво чертежче, моментално вдигам пулса.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X