IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Не, Евго и след 25 години ще остане на 45.
    Не съм на 45 г. в момента.

    Конкретно при теб ме дразни лакомията за имоти, не знам кой точно пише от профила,

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

      Както си го написал тъкмо ти и твоето поколение ще застъпите след пенсия на работа хахаха
      Не, Евго и след 25 години ще остане на 45.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Леле колко мъка има ....Дори и земетресенията не знаеш кое, кога и какво е било. Не знаеш за най-силното земетресение у нас от десетилетия....Трябва да си около 20 години макс, че да трябва да търсиш в уикипедия....
        Такъв човек да дава имотни прогнози и мнения е пародия... :-)
        22 май 2012 г. 9 km северно от Перник (виж повече) 42.66° с. ш. 23.01° и. д. 5.8[11][12], 4.7 и 4.2[8]
        Тоз, мистър Любопитко 1977 е бил на баща си в куфарите. И за него 4,1 е силно земетресение. Люш, люш, мъка, мъка.
        Last edited by bulgarian lev; 27.09.2022, 16:31.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          Не,не съм в София,никога не съм живял там и даже и да ми предложат безплатен наем + безплатна кола,НИКОГА няма да се съглася да живея в тая кочина.Съвсем сериозно го казвам

          Колкото за фалшивите ви твърдения за "силно" земетресение в София ,в линка от уикипедия по-долу виждам само някакво 4.1 магнитут 2008.Толкова за качеството ,или пълната липса на такаво, в информацията която поднасяте


          https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%97...80%D0%B8%D1%8F
          Сигурен бях, че не си бил в София, но сигурно си бил до Чикаго и назад. Няма по-озлобени, негативни и душевно изпразнени личности като завърналите се гастари, простили се с илюзиите и внезапно изненадани от справедливите цени на имотите в европейската ни столица.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Леле колко мъка има ....Дори и земетресенията не знаеш кое, кога и какво е било. Не знаеш за най-силното земетресение у нас от десетилетия....Трябва да си около 20 години макс, че да трябва да търсиш в уикипедия....
            Такъв човек да дава имотни прогнози и мнения е пародия... :-)
            ти сякаш не знаеш другите ни анализатори и прогностици
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

              Не,не съм в София,никога не съм живял там и даже и да ми предложат безплатен наем + безплатна кола,НИКОГА няма да се съглася да живея в тая кочина.Съвсем сериозно го казвам

              Колкото за фалшивите ви твърдения за силно земетресение в София ,в линка от уикипедия по долу виждам само някакво 4.1 магнитут 2008.Толкова за качеството ,или пълната липса на такаво, в информацията която поднасяте


              https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%97...80%D0%B8%D1%8F
              Леле колко мъка има ....Дори и земетресенията не знаеш кое, кога и какво е било. Не знаеш за най-силното земетресение у нас от десетилетия....Трябва да си около 20 години макс, че да трябва да търсиш в уикипедия....
              Такъв човек да дава имотни прогнози и мнения е пародия... :-)
              22 май 2012 г. 9 km северно от Перник (виж повече) 42.66° с. ш. 23.01° и. д. 5.8[11][12], 4.7 и 4.2[8]

              Коментар


              • https://www.infostock.bg/infostock/c...vri-i-dekemvri
                С колко ще повиши лихвите ЕЦБ на срещите си през октомври и декември? -ДВОЙНО

                27 Септември 2022 15:00

                Европейската централна банка вероятно ще повиши лихвените проценти със 75 базисни пункта на срещите си през октомври и декември, според Goldman Sachs Group Inc., цитирана от "Блумбърг".

                Икономистите, ръководени от Яри Стен, преди това видяха по-умерено увеличение от 50 базисни пункта на последното заседание на ЕЦБ за годината, но „вярваме, че нарастващата инфлация през четвъртото тримесечие ще затрудни намаляването на темпото на повишаване“, казаха икономистите.

                След това Goldman прогнозира движение от 50 базисни пункта през февруари - двойно повече от предишната прогноза - "тъй като политиката стане по-рестриктивна, инфлацията се стабилизира и става ясно, че еврозоната е в рецесия", казаха икономистите. „По този начин нашата актуализирана прогноза повишава терминалната ставка до 2,75%, насочвайки политиката към ясно ограничителна територия.“

                ЕЦБ вече повиши разходите по заемите със 125 базисни пункта на последните си две срещи - този месец с историческите 75 базисни пункта. Въпросът е как да продължим, тъй като покачването на цените е придружено от все по-големи прогнози за рецесия. Инвеститорите на паричния пазар виждат, че ЕЦБ ще постигне още едно увеличение на лихвите с три четвърти пункта през октомври, като лихвеният процент по депозитите – в момента 0,75% – ще се покачи над 2% до края на годината.

                Очакванията за още едно повишение нараснаха на фона на нови ястребови коментари от служители на ЕЦБ и само дни преди последните данни за инфлацията в еврозоната да бъдат публикувани в петък. Увеличението на цените в региона вероятно удари нов рекорд миналия месец, малко под 10%, подхранвайки очакванията за агресивно затягане.

                „Трудно е да се спори срещу повишение от 75 б.п. на срещата през октомври“, каза Антоан Гаво, стратег на Citigroup. Икономистите на банката предвиждат повишаване на общата инфлация от 9,1% през август до 9,8% през септември.

                В българия ипотечните отиват на 6% минимум

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Не е точно така, има так.нар. "американска мечта", да се устроиш в голяма къща с ипотека, 2 гаража, 2 коли, съпруга и няколко деца, 1-2 кучета, едно щастливо американско семейство.

                  И бачкат като луди, докато са в активна възраст.
                  американската мечта умря още миналия век.
                  останаха само филмите
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    точно тоя специалист ако случайно припари в столицата прескача трамвайните релси, да не го хване тока.
                    Ганъо ,аз да не съм див селянин като теб ве мушморок
                    Дълги години съм живял зад океана.Мислиш ли ,че някакви грозни трамвайни релси от ранния комунизъм ще ме впечатлят,така както теб гледам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение

                      Вие сигурно сте в София от скоро, но да знаете че преди 10ина години имаше силно земетресение с епицентър много близо до центъра на града.

                      Толкова за качеството на информацията, която поднасяте.
                      точно тоя специалист ако случайно припари в столицата прескача трамвайните релси, да не го хване тока.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MrCurious Разгледай мнение
                        Вие сигурно сте в София от скоро, но да знаете че преди 10ина години имаше силно земетресение с епицентър много близо до центъра на града.
                        Толкова за качеството на информацията, която поднасяте.
                        Не,не съм в София,никога не съм живял там и даже и да ми предложат безплатен наем + безплатна кола,НИКОГА няма да се съглася да живея в тая кочина.Съвсем сериозно го казвам

                        Колкото за фалшивите ви твърдения за "силно" земетресение в София ,в линка от уикипедия по-долу виждам само някакво 4.1 магнитут 2008.Толкова за качеството ,или пълната липса на такаво, в информацията която поднасяте


                        https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%97...80%D0%B8%D1%8F
                        Last edited by petrg5s; 27.09.2022, 16:00.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Скъпотия.... за 95-98% от хората :-)
                          Да притежаваш имот в милионен град ще става главна тема в мотивационните сериали :-)
                          Много ми харесват Хамериканските филми. Там много често героят от някой умрял щат се мести в големите градове и си ПЛАША НАЕМА кат поп....Все едно добро утро. Няма или много рдко има филми където героят успява да си купи собствено жилище.
                          Закърмват се хората на покорност и наемоплащане по всички канали :-)
                          Не е точно така, има так.нар. "американска мечта", да се устроиш в голяма къща с ипотека, 2 гаража, 2 коли, съпруга и няколко деца, 1-2 кучета, едно щастливо американско семейство.

                          И бачкат като луди, докато са в активна възраст.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Какво ги очаква, я раздуй.
                            Скъпотия.... за 95-98% от хората :-)
                            Да притежаваш имот в милионен град ще става главна тема в мотивационните сериали :-)
                            Много ми харесват Хамериканските филми. Там много често героят от някой умрял щат се мести в големите градове и си ПЛАША НАЕМА кат поп....Все едно добро утро. Няма или много рядко има филми където героят успява да си купи собствено жилище.
                            Закърмват се хората на покорност и наемоплащане по всички канали :-)
                            Last edited by pesimist4o na kvadrat; 27.09.2022, 15:44.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Задал си въпрос отговор за цените на имотите...Какво ги очаква и защо :-))))
                              Какво ги очаква, я раздуй.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                                И вулкана на Витоша са забравили.
                                Всичките Южни райони под лавата ! :-)
                                Без ливадите, моля.

                                Коментар

                                Working...
                                X