IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сега ще зачекна един необсъждан въпрос. В имотните портали се предлагат само сгради и земя, но в моята глава ми се върти думата въздух.
    Идеята ми е да купя въздуха над някоя къща или кооперация с разрешение за дострояване. Въпроса ми е: Къде мога да намеря подобно предлагане?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Повече няма да бъркам ника ти,

      Варна има море, ако блокът ти е близо до плажа и с гледка към морето, е супер. Нашата вила гледа към морето и сутрин и вечер се усеща бриза доста.


      Аз помня София от преди 32 г, и беше по-хубава. С по-малко коли, като от някой стар филм, като "Топло", "Баш майстора" или "2 диоптъра далекогледство".
      Беше. И аз я харесвах. Минало-бешело. Сега е кочина. В Пловдив не ми харесваше, сега е ном.1. Времената се менят. Едно време казвах, че кракът ми няма да стъпи на северното черноморие. Сега заживях и там и в Банско и си ми харесва и си ми е хубаво. Обаче взеха да ми се прокрадват мисли за един апарт в центъра на Пловдив.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        Явно са мен става въпрос, ама Евго, моля те научи ми заглавието/Полки е друг/
        За общата ни позната ти казах, че бъркаш. Правиш си заключчение без да имаш база, то от всичките ти писания става ясно, че това ти е недостатък, правиш заключение за всяка жена без да я познаваш достатъчно. Когато те отреже става куха, повърхностна и останалите епитети, които използваш.
        От две седмици съм в София. Минусите всеки ги вижда, но и "+" и възможностите са ясни. По центъра предимно чужденци от всякакви възрасти, докато във Варна предимно студенти от медицинския. Централната част на Варна е по-голяма кочина от Софийската централна част. За транспорта и логистиката квартали-център няма какво да се каже. Малко мисъл и планировка в строителството на новите квартали и София ще стане една прилична европейска столица. Варна загуби всичко с безразборното си строителство, бездарния кмет и трибуквената мафиотска структура.
        Повече няма да бъркам ника ти,

        Варна има море, ако блокът ти е близо до плажа и с гледка към морето, е супер. Нашата вила гледа към морето и сутрин и вечер се усеща бриза доста.


        Аз помня София от преди 32 г, и беше по-хубава. С по-малко коли, като от някой стар филм, като "Топло", "Баш майстора" или "2 диоптъра далекогледство".

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376

          Аз пък като те чета теб се сещам за шоуменски прошляк, които говори на "чуек", "прийетел" и подобни. Взел едни 800 лева (дето тук хората ги изкарваме за половин ден) от наем на някаква съборетина и вече "големият бизнесмен", само че като иде в някой цивилизован град и хората се плашат като видят такъв простак и се чудят от луната ли е паднал. Имам нечестта да познавам лично няколко шуменци - изключително нагла и проста пасмина.
          То по злобния му изказ си личи какъв е. Постоянно описва себе си в 3 то лице. Злобен, завистлиФ и комплексиран човек.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Meandmy

            Ма ти си върха на гъзарията бе. Само в ресторанти с Мишлен звезди се храниш, нали
            Представям си какви боклуци ядеш...

            Има едно място, плажен бар More на Дружба.
            Всички жени са с грозно направени джуки и евтини пластмасови цици, а тъпкачите им седят разкрачени в поза бояджийска стълба и гледат страшно. Тези хора каквито и пари да имат, изглеждат ужасно просташки и смешно, нищо, че са се видяли с някой лев...
            Не знам защо, като ти чета простотиите, се сещам за там.
            В голяма заблуда си селчо. Ям на Вила маре, Джанам, Ла мер, Марше, Чинка и Кук. Тез море рапонги и хепи са за вас селяците да се тагвате за да се покажете пред шоуменските селяци кви "богаташи" сте и как само във Варна хапвате. Като гледам ква простотия и злоба лъха от теб си мисля, че описваш себе си.

            Няколко пъти ти казах да не ми пишеш, но пак нахалстваш. Нахален тип си.
            Last edited by better; 15.09.2022, 16:56.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение

              Редно е да пишеш за сегашното положение в Германистан, а не за това какво си спомняш отпреди 20г. В кой град или село си между другото?
              В Конщанц на Бодензее - временно. Преди съм живял в района на Хайделберг, до Франкфурт на Майн (Бад Хомбург), както и в Швейцария известно време. Германистан си е много добре, вървят назад ествествено, но БГ върви с още по-бързи темпове назад и се отдалечаваме, вместо да ги приближаваме.

              Почти достигнахме цените им, като в Лидъл дори сме с 20%-30% отгоре. Естествено, при еднаквите цени, качеството на стоки и услуги е с фрапантни разлики, при доходите да не говорим.

              Най-доброто място в София е действително между Баучер и парка, по възможност между Козяк и парка, около "Хепито" или къщетата между Елин Връх и Кошарите.
              Last edited by ejonny2376; 15.09.2022, 17:11.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                Явно са мен става въпрос, ама Евго, моля те научи ми заглавието/Полки е друг/
                За общата ни позната ти казах, че бъркаш. Правиш си заключчение без да имаш база, то от всичките ти писания става ясно, че това ти е недостатък, правиш заключение за всяка жена без да я познаваш достатъчно. Когато те отреже става куха, повърхностна и останалите епитети, които използваш.
                От две седмици съм в София. Минусите всеки ги вижда, но и "+" и възможностите са ясни. По центъра предимно чужденци от всякакви възрасти, докато във Варна предимно студенти от медицинския. Централната част на Варна е по-голяма кочина от Софийската Централна част. За транспорта и лого стоката квартали-център няма какво да се каже. Малко мисъл и планировка в строителството на новите квартали и София ще стане една прилична европейска столица. Варна загуби всичко с безразборно то си строителство, бездарния кмет и трибуквената мафиот ска структура.
                Ном1 е Пловдив, 2 Бургас, 3. Варна 4.кочината (в класацията не слагам по-малките областни градове и по-малки китни и спокойни градчета).

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Сигурно е така.

                  Ние с Полки имаме обща позната от Варна. Мома, ама се пердаши понякога с местните пичове, 40+. Иначе си има животинка и е госпожица.

                  За мен е куха и повърхностна, типична кифла от вчера, за него е готина.
                  Явно са мен става въпрос, ама Евго, моля те научи ми заглавието/Полки е друг/
                  За общата ни позната ти казах, че бъркаш. Правиш си заключчение без да имаш база, то от всичките ти писания става ясно, че това ти е недостатък, правиш заключение за всяка жена без да я познаваш достатъчно. Когато те отреже става куха, повърхностна и останалите епитети, които използваш.
                  От две седмици съм в София. Минусите всеки ги вижда, но и "+" и възможностите са ясни. По центъра предимно чужденци от всякакви възрасти, докато във Варна предимно студенти от медицинския. Централната част на Варна е по-голяма кочина от Софийската централна част. За транспорта и логистиката квартали-център няма какво да се каже. Малко мисъл и планировка в строителството на новите квартали и София ще стане една прилична европейска столица. Варна загуби всичко с безразборното си строителство, бездарния кмет и трибуквената мафиотска структура.
                  Last edited by polax; 15.09.2022, 16:43.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

                    Човек, който краде домати от Кауфланд няма никакво право да коментира Хепи, или каквото и да е, свързано с храна.
                    Човек, който е такъв бесен селянин, че дава по 10 лв. да му паркират колата, за да го забележат, също.
                    Хората имали акъл, направили бизнес. Не може да се каже същото за вас.
                    Не ги е откраднал. Взел ги е назаем без разрешение за неопределено време. Пък и разбира от домати.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Хепи,то станало ресторант на годината в Лондон забележи ,това обаче не променя факта че продават боклуци и полуфабркати там .
                      Явно и Лондон не е това ,което е бил вече щом ресторант ,тип малко по различен Макдоналдс е бил отличен и то като ресторант на годината
                      Човек, който краде домати от Кауфланд няма никакво право да коментира Хепи, или каквото и да е, свързано с храна.
                      Човек, който е такъв бесен селянин, че дава по 10 лв. да му паркират колата, за да го забележат, също.
                      Хората имали акъл, направили бизнес. Не може да се каже същото за вас.

                      Коментар


                      • Студентите във Вн продължават да намаляват

                        https://www.chernomore.bg/a/2-varna/...tite-vav-varna

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                          Evgo,

                          хората в Сф са доста по-любезни в сравнение с Варна. Шофьорите карат по-възпитано. Иначе обиколих доколкото мога Горубляне, надежда, Кръстова вада, хладилник, стрелбище, Вазов, Лозенец изгрев и изток. Хареса ми около метрото при Джеймс Баучер и Европейски съюз. Така или иначе първо искам да живея под наем, за да се мога да се ориентирам, пък и цените ще поспаднат…
                          Сигурно е така.

                          Ние с Полки имаме обща позната от Варна. Мома, ама се пердаши понякога с местните пичове, 40+. Иначе си има животинка и е госпожица.

                          За мен е куха и повърхностна, типична кифла от вчера, за него е готина.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                            Това кой ти го каза. Във Варна има повече студенти по центъра отколкото в кочината. За съжаление от 4-те големи града Пловдив, Бургас, Варна и кочинатата, свинарника е на последно място. Шахти без капаци, оголени кабели, мръсотия до шия и блъскаща се навалица. Пловдив е ном.1

                            Само едно спасява кочината, че държавните институции са там. Разсеят ли ги по страната, кочината загива.
                            джонка, ти да му хакна пеофила на купчо
                            аз по-голем кенеф от ебанско не знам, даже мислех тим билдинга да го правя там по настояване на ботчо, но
                            по-добре да ги водя в луковит при индусите
                            Last edited by ratten; 15.09.2022, 15:57.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Не си се разхождал достатъчно - иначе щеше да си стъпил поне веднъж в необезопасена шахта или на някой кабел с напрежение.
                              Редно е да пишеш за сегашното положение в Германистан, а не за това какво си спомняш отпреди 20г. В кой град или село си между другото?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Хепи,то станало ресторант на годината в Лондон забележи ,това обаче не променя факта че продават боклуци и полуфабркати там .
                                Явно и Лондон не е това ,което е бил вече щом ресторант ,тип малко по различен Макдоналдс е бил отличен и то като ресторант на годината
                                Хепи е било ресторант? Ма верно ли?

                                Коментар

                                Working...
                                X