IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
    Нали се води елитен квартал, поогледах и чайка. Няма нищо общо с квартала от преди 20г,
    къде според теб е най добре за семейство с деца?
    Не мога да кажа. Чайка все още е сравнително зелен квартал, който си заслужава от гледна точка простор и локация, но и там започва застрояване.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      Ако искаш да живееш в относително модерен и европейски град - София с всичките и минуси е доста по-добре (да ме прощават Варненските колеги)
      Лично мнение, но Варна много изостана даже и от Бургас
      Прав си, по-младите роднини с големите заплати са в Сф, а по-старите без особени умения са във Варна. Утре ще ми идват на гости от Сф и ще обсъдя възможностите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение
        Тъй кажи, че си гастар в мюних, това обяснява нещата. Що си не седиш там, нали в бг всичко е кочина и кофтор
        човекът явно е успял с реализацията... ти някакъв проблем с хората, които успяват навън ли имаш? само гастари са ти в устата, но ако не бяха те да наливат пари в имоти... кой щеше да бута пазара нагоре?
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
          Аз търся нещо за живеене, 20+ години Мюнхен ми стигат. Германия няма нищо общо с това което беше преди 20г. Въпросът е дали Варна или може и София.
          Ако искаш да живееш в относително модерен и европейски град - София с всичките и минуси е доста по-добре (да ме прощават Варненските колеги)
          Лично мнение, но Варна много изостана даже и от Бургас

          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Тъй кажи, че си гастар в мюних, това обяснява нещата. Що си не седиш там, нали в бг всичко е кочина и кофтор

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              +1

              Една къща в северна Гърция няма да ти излезе много по-скъпо от такава е актуален район в България, а климата е по-мек и сезонът е 6м - това в случай, че си се залетял да вадиш суха пара да купуваш. По-спокойно е от България и по-малко се краде. В същото време я няма тази псевдо полицейщина с полиция под път и над път, а накрая все някой нарушава правилата и прави бели.

              Аз търся нещо за живеене, 20+ години Мюнхен ми стигат. Германия няма нищо общо с това което беше преди 20г. Въпросът е дали Варна или може и София.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                Там стана кошмарно откъм застрояване. То, като цяло навсякъде стана така.
                Нали се води елитен квартал, поогледах и чайка. Няма нищо общо с квартала от преди 20г,
                къде според теб е най добре за семейство с деца?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

                  Я бегай, като не ти харесва Варна и хората са ти неприятни. Защо изобщо се замисляш? Със сигурност на теб никъде няма да ти хареса, и на луната да се ситуираш.
                  Ето затова не харесвам варнянци!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение

                    До обръщача в бриз до гимназиите.
                    Там стана кошмарно откъм застрояване. То, като цяло навсякъде стана така.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                      Варна е почти руски анклав. Това че руската мафия ака ТИМ властва там е само едната страна на нещата, много варненци са върли русофили, колкото и странно да изглежда, явно не правят връзката защо града им е такава кочина и дори и най-малките бизнеси трябва да се "отчитат".
                      Така че, аз на твое място не бих се чудил, ако ще е на море, на гръцкото е по-добре.
                      +1

                      Една къща в северна Гърция няма да ти излезе много по-скъпо от такава е актуален район в България, а климата е по-мек и сезонът е 6м - това в случай, че си се залетял да вадиш суха пара да купуваш. По-спокойно е от България и по-малко се краде. В същото време я няма тази псевдо полицейщина с полиция под път и над път, а накрая все някой нарушава правилата и прави бели.


                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Къде си гледал?
                        До обръщача в бриз до гимназиите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                          Варна е почти руски анклав. Това че руската мафия ака ТИМ властва там е само едната страна на нещата, много варненци са върли русофили, колкото и странно да изглежда, явно не правят връзката защо града им е такава кочина и дори и най-малките бизнеси трябва да се "отчитат".
                          Така че, аз на твое място не бих се чудил, ако ще е на море, на гръцкото е по-добре.
                          Много е ясно на всички ни, защо градът е кочина. Абсолютно си прав за връзките на трибуквието с мафията. Отчитанията вече не са това което бяха.
                          И за море не става...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                            Цените във Варна въобще не отговарят на качеството на живот в града. ВарнЯнци са си все същите неприятни хора. Няма нито един свестен квартал за живеене, отделно инфраструктурата е в окаяно положение. Добре трябва да помисля дали да не хвърля едно око и на Сф имоти. София или Варна за живеене?
                            Я бегай, като не ти харесва Варна и хората са ти неприятни. Защо изобщо се замисляш? Със сигурност на теб никъде няма да ти хареса, и на луната да се ситуираш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                              Днес ходих на оглед във Варна. Строителят ми извади дори нещо, което го нямаше обявено. Без никакъв пазарлък от моя страна ми предложиха 10% отстъпка. Повишението свърши май.
                              Къде си гледал?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                                Цените във Варна въобще не отговарят на качеството на живот в града. ВарнЯнци са си все същите неприятни хора. Няма нито един свестен квартал за живеене, отделно инфраструктурата е в окаяно положение. Добре трябва да помисля дали да не хвърля едно око и на Сф имоти. София или Варна за живеене?
                                Варна е почти руски анклав. Това че руската мафия ака ТИМ властва там е само едната страна на нещата, много варненци са върли русофили, колкото и странно да изглежда, явно не правят връзката защо града им е такава кочина и дори и най-малките бизнеси трябва да се "отчитат".
                                Така че, аз на твое място не бих се чудил, ако ще е на море, на гръцкото е по-добре.

                                Коментар

                                Working...
                                X