IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

    Я бегай, като не ти харесва Варна и хората са ти неприятни. Защо изобщо се замисляш? Със сигурност на теб никъде няма да ти хареса, и на луната да се ситуираш.
    Ето затова не харесвам варнянци!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение

      До обръщача в бриз до гимназиите.
      Там стана кошмарно откъм застрояване. То, като цяло навсякъде стана така.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

        Варна е почти руски анклав. Това че руската мафия ака ТИМ властва там е само едната страна на нещата, много варненци са върли русофили, колкото и странно да изглежда, явно не правят връзката защо града им е такава кочина и дори и най-малките бизнеси трябва да се "отчитат".
        Така че, аз на твое място не бих се чудил, ако ще е на море, на гръцкото е по-добре.
        +1

        Една къща в северна Гърция няма да ти излезе много по-скъпо от такава е актуален район в България, а климата е по-мек и сезонът е 6м - това в случай, че си се залетял да вадиш суха пара да купуваш. По-спокойно е от България и по-малко се краде. В същото време я няма тази псевдо полицейщина с полиция под път и над път, а накрая все някой нарушава правилата и прави бели.


        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Къде си гледал?
          До обръщача в бриз до гимназиите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

            Варна е почти руски анклав. Това че руската мафия ака ТИМ властва там е само едната страна на нещата, много варненци са върли русофили, колкото и странно да изглежда, явно не правят връзката защо града им е такава кочина и дори и най-малките бизнеси трябва да се "отчитат".
            Така че, аз на твое място не бих се чудил, ако ще е на море, на гръцкото е по-добре.
            Много е ясно на всички ни, защо градът е кочина. Абсолютно си прав за връзките на трибуквието с мафията. Отчитанията вече не са това което бяха.
            И за море не става...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
              Цените във Варна въобще не отговарят на качеството на живот в града. ВарнЯнци са си все същите неприятни хора. Няма нито един свестен квартал за живеене, отделно инфраструктурата е в окаяно положение. Добре трябва да помисля дали да не хвърля едно око и на Сф имоти. София или Варна за живеене?
              Я бегай, като не ти харесва Варна и хората са ти неприятни. Защо изобщо се замисляш? Със сигурност на теб никъде няма да ти хареса, и на луната да се ситуираш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                Днес ходих на оглед във Варна. Строителят ми извади дори нещо, което го нямаше обявено. Без никакъв пазарлък от моя страна ми предложиха 10% отстъпка. Повишението свърши май.
                Къде си гледал?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                  Цените във Варна въобще не отговарят на качеството на живот в града. ВарнЯнци са си все същите неприятни хора. Няма нито един свестен квартал за живеене, отделно инфраструктурата е в окаяно положение. Добре трябва да помисля дали да не хвърля едно око и на Сф имоти. София или Варна за живеене?
                  Варна е почти руски анклав. Това че руската мафия ака ТИМ властва там е само едната страна на нещата, много варненци са върли русофили, колкото и странно да изглежда, явно не правят връзката защо града им е такава кочина и дори и най-малките бизнеси трябва да се "отчитат".
                  Така че, аз на твое място не бих се чудил, ако ще е на море, на гръцкото е по-добре.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                    Някоя друга регистрация нямаш ли още да го напишеш и от нея?
                    Хаххаха!
                    Тази първата я открих съвсем случайно след форумите промени. Имам един мейл служещ за регистрации по сайтове и един официален за пред хора
                    Та опитвам да вляза за да напиша това за мазата/за пръв път виждам в обява, че се продава маза отделно/, влизам и пиша, рефрешвам сайта и виждам, че ме праща в началото. Връщам се на последна страница и не си виждам писанията, поглеждам дали съм в профила и виждам този win7.
                    Излизам и си влизам в основният. Пиша отново. И сега резултата два еднакви поста от два различни ника.
                    Съсипаха го този форум

                    Коментар


                    • Цените във Варна въобще не отговарят на качеството на живот в града. ВарнЯнци са си все същите неприятни хора. Няма нито един свестен квартал за живеене, отделно инфраструктурата е в окаяно положение. Добре трябва да помисля дали да не хвърля едно око и на Сф имоти. София или Варна за живеене?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        Ела в София с мен по огледи, за да започвам от минус 10%, че ми е трудно и процент да договоря :-)
                        Аз без отстъпка не купувам. Преди време исках да купя една Жипка къде 45к, като поисках 500-1000€ отстъпка. Продавача ме уверяваше как цената била така ниско калкулирана, че дори и 50€ не можел да ми свали. Имах желание да я купя, но от принцип се отказах. После колата седя няколко месеца и я бяха намалили почти с 3000€.
                        Доста от строителите са продавачи, търговците са малко.

                        Коментар


                        • В Мюнхен през второто тримесечие цените на къщите са намалели с 3,6%, докато на апартаментите не се е променила.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                            Днес ходих на оглед във Варна. Строителят ми извади дори нещо, което го нямаше обявено. Без никакъв пазарлък от моя страна ми предложиха 10% отстъпка. Повишението свърши май.
                            Ела в София с мен по огледи, за да започвам от минус 10%, че ми е трудно и процент да договоря :-)

                            Коментар


                            • Днес ходих на оглед във Варна. Строителят ми извади дори нещо, което го нямаше обявено. Без никакъв пазарлък от моя страна ми предложиха 10% отстъпка. Повишението свърши май.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                                Ровя си в един от имотните сайтове и какво да видя, вече продаваме и мазета

                                Сграда: Новопостроена шестетажна тухлена сграда, оборудвана с асансьор за удобство на живущите.

                                Разпределение: Имотът се състои от входно антре, баня-тоалет, дневен тракт с кухненски бокс, спалня и тераса. С възможност за закупуване на парко-място на цена от 10 500 Евро и маза за 2 500 Евро.
                                Някоя друга регистрация нямаш ли още да го напишеш и от нея?

                                Коментар

                                Working...
                                X