IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

    Ууу, че гнусно.... Не ме учудва, като става въпрос за тебе.
    Ко става, сринахте ли цените. Някой може ли да обясни ЗАЩО няма спад в цените и кога ще настъпи, искам малка къща на брега на морето, за без пари.
    Как да няма спад? Доларът е с 20% по евтин от мин год. Цените в евро няма как да спаднат толкова бързо. Изчакайте да вдигнат лихвите, да дойдат високите сметки, да затворят някои предпрития. Спад след 2-3-4 год. Дъно след 5-6.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

      Ууу, че гнусно.... Не ме учудва, като става въпрос за тебе.
      Ко става, сринахте ли цените. Някой може ли да обясни ЗАЩО няма спад в цените и кога ще настъпи, искам малка къща на брега на морето, за без пари.
      На цената на двустайка в Гоцето - нова къща с двор и довършителни. Буквално без пари е, прав си:

      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...pay&f1=1&fe7=1

      На морето цените са си и винаги ще бъдат тънки, просто защото никой не е луд да купува имот на място, където фекалните води и питейните текат по една и съща тръба, хахахаха. Това, че ти си бедняк без пукната пара си е твой проблем.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Бившата ми жена беше комшийка с Виолина Маринова,щерката на Виолина се разведе когато моята беше бременна.
        Не беше лошо момиче да ти кажа,а майка и цял живот управляваше ДСК,на бившата баща и беше директор на клон и се пенсионира като одитор там.
        Тези хора (Маринова и бившият ти тъст) са били банкери, с хубава заплата и дълга кариера. И за това са се включили в една и съща кооперация, предполагам преди 20-25 г. Няма лошо.

        А това, че щерката се е развела, показва, че младите не правят компромиси и са готови да си тръгнат и за най-малкото нещо.

        Наистина ли се каниш да купуваш апарт, Ники?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          С наследниците на номенклатурата поддържаме много добри отношения и си вършим взаимни услуги - безценни контакти са това.
          Ууу, че гнусно.... Не ме учудва, като става въпрос за тебе.
          Ко става, сринахте ли цените. Някой може ли да обясни ЗАЩО няма спад в цените и кога ще настъпи, искам малка къща на брега на морето, за без пари.
          Last edited by RUBLA; 24.08.2022, 10:24. Причина: Спазвайте добрия тон!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Виж сега ,умните хора знаят какво е казал Буров,които е банкер емблема от историята на България.
            Всеки човек може да стане успешен и богат само по 3 начина :
            1.С акъл 2.С гешефт(далавера)
            3.Чрез брак(женитба).
            Никой от трите не е грешен.
            #3 се провали, избяга в испанската провинция
            #1 пак не става, даже и софтуни не прескочи
            Остава надеждата за #2, въпреки че А1 те осъдиха.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение

              Аз търся нещо за живеене, 20+ години Мюнхен ми стигат. Германия няма нищо общо с това което беше преди 20г. Въпросът е дали Варна или може и София.
              По твое мнение какво в Германия не е каквото беше преди 20 години или става дума за Мюнхен?

              Коментар


              • Вчера еврото постигна ново 20-годишно дъно спрямо долара. В момента все още се търгува при курс от 0,99 долара за евро.
                Ето на какво се дължи това и какво можем да очакваме от валутите в непосредствено бъдеще.
                И да не забравяме, че всички хартиени пари винаги рухват до присъщата си стойност: 0.

                https://tavex.bg/evroto-se-srina-otn...Y_3YCSKiTvjfig
                Last edited by better; 24.08.2022, 01:13.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                  Значи се прави компромис с някои неща.
                  Сега в това дето живея 2-3 от нещата , които съм изброил не са перфектни, в предното други 2-3 не бяха....Жената предпочита предното...., но няма връщане назад....
                  Твоят район има 2 неприемливи за мен неща. Както си посочил старо е следователно с поддръжката е драма и живота ми ще минава в убеждаване на съседите да дадат по 10 лева за нова блажна боя за стълбището, че мухъла пълзи нагоре....:-) и съседите или наследниците им. Не искам да имам нищо общо с комунисти и наследниците им.... На просто селско момче кат мен мястото му не е в елит) от преди 50 години....:-) Иначе Вазов е добре запазен засега от презастрояване.
                  То и в новите сгради ще дойде тоя момент а по скръндзав човек от имащия , няма !

                  Коментар


                  • pesimist4o na kvadrat

                    Кът сме заговорили за Понци, тва не е ли Понци? При тва задължително наложено, няма не искам?


                    https://prnt.sc/hvWVTZrpSsms

                    П.с как качвате снимки в тоя новия форум, на мен ми ги отхвърля даже супер смалените!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                      Виж сега ,умните хора знаят какво е казал Буров,които е банкер емблема от историята на България.
                      Всеки човек може да стане успешен и богат само по 3 начина :
                      1.С акъл 2.С гешефт(далавера)
                      3.Чрез брак(женитба).
                      Никой от трите не е грешен.
                      Точно там идват ценностите. Първо не можеш да дадеш определение на богат. Дори и да можеш, единствено 1 не е грешен.
                      На теб по кой от трите ти се получи?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                        Хич не бърка, хора с нормални ценности не искат да имат нищо общо с такива отрепки. Тоест ти и кавръка залитате по тези неща.
                        Виж сега ,умните хора знаят какво е казал Буров,които е банкер емблема от историята на България.
                        Всеки човек може да стане успешен и богат само по 3 начина :
                        1.С акъл 2.С гешефт(далавера)
                        3.Чрез брак(женитба).
                        Никой от трите не е грешен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          За елита бъркаш и то много. Тези хора са на върха на държавата, не разни 30 годишни пикльовци-ипотекари и чалгари, дошли от майната си в София, каквито живеят по Вади и Ливади. С наследниците на номенклатурата поддържаме много добри отношения и си вършим взаимни услуги - безценни контакти са това.
                          Хич не бърка, хора с нормални ценности не искат да имат нищо общо с такива отрепки. Тоест ти и кавръка залитате по тези неща.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            За елита бъркаш и то много. Тези хора са на върха на държавата, не разни 30 годишни пикльовци-ипотекари и чалгари, дошли от майната си в София, каквито живеят по Вади и Ливади. С наследниците на номенклатурата поддържаме много добри отношения и си вършим взаимни услуги - безценни контакти са това.
                            Бившата ми жена беше комшийка с Виолина Маринова,щерката на Виолина се разведе когато моята беше бременна.
                            Не беше лошо момиче да ти кажа,а майка и цял живот управляваше ДСК,на бившата баща и беше директор на клон и се пенсионира като одитор там.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Значи се прави компромис с някои неща.
                              Сега в това дето живея 2-3 от нещата , които съм изброил не са перфектни, в предното други 2-3 не бяха....Жената предпочита предното...., но няма връщане назад....
                              Твоят район има 2 неприемливи за мен неща. Както си посочил старо е следователно с поддръжката е драма и живота ми ще минава в убеждаване на съседите да дадат по 10 лева за нова блажна боя за стълбището, че мухъла пълзи нагоре....:-) и съседите или наследниците им. Не искам да имам нищо общо с комунисти и наследниците им.... На просто селско момче кат мен мястото му не е в елит) от преди 50 години....:-) Иначе Вазов е добре запазен засега от презастрояване.
                              За елита бъркаш и то много. Тези хора са на върха на държавата, не разни 30 годишни пикльовци-ипотекари и чалгари, дошли от майната си в София, каквито живеят по Вади и Ливади. С наследниците на номенклатурата поддържаме много добри отношения и си вършим взаимни услуги - безценни контакти са това.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                                Ето го, вече е завършено:

                                https://www.dineviestates.bg/complex...idence-dinevi/
                                Това обаче е до Семинарията, не е до ЦУМ. Доста неприятно и шумно местенце, баш на булеварда, отдолу трамваи, рейсове...Пък и не е непосредствено до парка, имаш голям булевард да пресичаш и Ловния Парк там е едно сметище, посока центъра е баир....Иначе за сградата - може би е от малкото нови, които стават.

                                Коментар

                                Working...
                                X