IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
    Половината варнЯнци миришат на шкембе чорба от гюрлата, ВарнЯнки безвкусно облечени и като си отворят устите, все едно са работили години наред като “ръководител на биологична единица”

    Пословична е ненависта на варненци към софиянци.
    +1
    Сякаш аз пиша.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Човек който ми хФали полуфабрикатите на хепи, не мисля да го слушам.
      Хепи,то станало ресторант на годината в Лондон забележи ,това обаче не променя факта че продават боклуци и полуфабркати там .
      Явно и Лондон не е това ,което е бил вече щом ресторант ,тип малко по различен Макдоналдс е бил отличен и то като ресторант на годината

      Коментар


      • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
        Evgo,

        хората в Сф са доста по-любезни в сравнение с Варна. Шофьорите карат по-възпитано. Иначе обиколих доколкото мога Горубляне, надежда, Кръстова вада, хладилник, стрелбище, Вазов, Лозенец изгрев и изток. Хареса ми около метрото при Джеймс Баучер и Европейски съюз. Така или иначе първо искам да живея под наем, за да се мога да се ориентирам, пък и цените ще поспаднат…
        И аз точно това ми прави впечатление. Селянията в сф е доста по-малко. Хората са по-изтупани, има Ентелигенция, има доста места къде да идеш, за забавленията да не говорим.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение

          350 к бедни пенсионери викаш . Във Варна има богати хора, в сравнение с които ти си като крепостен селянин, има си и руснаци и други чужденци, постоянно живеещи. За съжаление има и бесни селяни, дето много им се иска да са богати и известни пък не са, но то е общ проблем за цялата държава.
          Между другото, Хепи Лондон е ресторант на годината за 2022.
          Който има акъл в главата си, успява.
          Човек който ми хФали полуфабрикатите на хепи, не мисля да го слушам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

            Това кой ти го каза. Във Варна има повече студенти по центъра отколкото в кочината. За съжаление от 4-те големи града Пловдив, Бургас, Варна и кочинатата, свинарника е на последно място. Шахти без капаци, оголени кабели, мръсотия до шия и блъскаща се навалица. Пловдив е ном.1

            Само едно спасява кочината, че държавните институции са там. Разсеят ли ги по страната, кочината загива.
            Къде ги видя студентите? Варна е пенсионерски град. Излез по центъра и ще видиш за кво иде реч. 50% от хората са пенсионери. Иди на Витошка и ще видиш разликата. Живял съм и на двете места, и няма база за сравнение.

            Коментар


            • Половината варнЯнци миришат на шкембе чорба от гюрлата, ВарнЯнки безвкусно облечени и като си отворят устите, все едно са работили години наред като “ръководител на биологична единица”

              Пословична е ненависта на варненци към софиянци.

              Коментар


              • Evgo,

                хората в Сф са доста по-любезни в сравнение с Варна. Шофьорите карат по-възпитано. Иначе обиколих доколкото мога Горубляне, надежда, Кръстова вада, хладилник, стрелбище, Вазов, Лозенец изгрев и изток. Хареса ми около метрото при Джеймс Баучер и Европейски съюз. Така или иначе първо искам да живея под наем, за да се мога да се ориентирам, пък и цените ще поспаднат…

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Вн е беден пенсионерски град, не може да се сравнява изобщо със София.
                  350 к бедни пенсионери викаш . Във Варна има богати хора, в сравнение с които ти си като крепостен селянин, има си и руснаци и други чужденци, постоянно живеещи. За съжаление има и бесни селяни, дето много им се иска да са богати и известни пък не са, но то е общ проблем за цялата държава.
                  Между другото, Хепи Лондон е ресторант на годината за 2022.
                  Който има акъл в главата си, успява.
                  Last edited by Meandmy; 15.09.2022, 15:19.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Вн е беден пенсионерски град, не може да се сравнява изобщо със София.
                    Това кой ти го каза. Във Варна има повече студенти по центъра отколкото в кочината. За съжаление от 4-те големи града Пловдив, Бургас, Варна и кочинатата, свинарника е на последно място. Шахти без капаци, оголени кабели, мръсотия до шия и блъскаща се навалица. Пловдив е ном.1

                    Само едно спасява кочината, че държавните институции са там. Разсеят ли ги по страната, кочината загива.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Не си се разхождал достатъчно - иначе щеше да си стъпил поне веднъж в необезопасена шахта или на някой кабел с напрежение.
                      еее, стига и ти сега
                      колко пъти си падал в шаха или си хващал гол кабел в софия
                      а в гоцето сигурно изобщо не си стъпвал
                      Last edited by ratten; 15.09.2022, 15:49.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                        Иначе Сф ми направи много добро впечатление, особено в централните части. Хората някак си са по-други сравнени с Варна. Спретнати, доста любезни, добре облечени, прически, парфюми, чанти, очила, грижливо всичко подбрано и съчетано. Нарочно ходих доста по заведения и пътувах с метрото и автобусите за да придобия представа какви хора живеят в тези квартали. Имам вече 2-3 фаворита. Ще видим как ще се развият събитията.
                        Не си се разхождал достатъчно - иначе щеше да си стъпил поне веднъж в необезопасена шахта или на някой кабел с напрежение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                          Иначе Сф ми направи много добро впечатление, особено в централните части. Хората някак си са по-други сравнени с Варна. Спретнати, доста любезни, добре облечени, прически, парфюми, чанти, очила, грижливо всичко подбрано и съчетано. Нарочно ходих доста по заведения и пътувах с метрото и автобусите за да придобия представа какви хора живеят в тези квартали. Имам вече 2-3 фаворита. Ще видим как ще се развият събитията.
                          Варна е красив град, обаче заплатите не са много високи. Освен корабите и туризма, няма много поминък.

                          В София хората нито са много любезни, нито са много приветливи. Един нотариус от морето това лято ми каза: "В София може да поздравиш комшията си, а той да не те поздрави. Тук, при нас, това все още не е така."

                          Силистра, ти все пак не си запознат много с пазара и може да се набиеш на лош квартал или скъп имот. Дъри ти беше дала добър съвет наскоро,

                          Според мен, най-добри са парк Заимов и кв. Изток. Но са скъпи.


                          Поздрави

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение
                            Иначе Сф ми направи много добро впечатление, особено в централните части. Хората някак си са по-други сравнени с Варна. Спретнати, доста любезни, добре облечени, прически, парфюми, чанти, очила, грижливо всичко подбрано и съчетано. Нарочно ходих доста по заведения и пътувах с метрото и автобусите за да придобия представа какви хора живеят в тези квартали. Имам вече 2-3 фаворита. Ще видим как ще се развият събитията.
                            Вн е беден пенсионерски град, не може да се сравнява изобщо със София.

                            Коментар


                            • Иначе Сф ми направи много добро впечатление, особено в централните части. Хората някак си са по-други сравнени с Варна. Спретнати, доста любезни, добре облечени, прически, парфюми, чанти, очила, грижливо всичко подбрано и съчетано. Нарочно ходих доста по заведения и пътувах с метрото и автобусите за да придобия представа какви хора живеят в тези квартали. Имам вече 2-3 фаворита. Ще видим как ще се развият събитията.

                              Коментар


                              • Повишението свърши. Следете имотите от високия сегмент. Винаги от там започва тренда, положителен или отрицателен. Ще има ли спад? Да. Колко? Никой не знае.

                                Коментар

                                Working...
                                X