IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение
    В момента съм в европейска столица, на бивша соц държава. Извинете, няма нищо общо със София, съжалявам, но едва ли има по-неприятен град, неуредено, неприветливо, мръсно, а можеше да е различно, ако не бяха се изредили 30 години крадци и некадърници.
    що 30 години? А комуноидите 45 г след руското нашествие?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
      На този бенчмарк офертните цени през последните 6 месеца замръзнаха при инфлация около 15% от началото на годината, това означава ли автоматична обезценка с толкова?

      Резултат от Вашето търсене на:
      Вид имот: 2-СТАЕН,
      Местоположение: град София

      Квадратура: от 60 до 65 кв.м, Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

      Средна цена на имотите в извадката: 104396 euro
      Средна цена на кв.м: 1663 euro.
      Това е кавръковата справка и определено се забелязва намаление в цената. Интересното е как ще бъде през есента и зимата

      Резултат от Вашето търсене на:
      Вид имот: 2-СТАЕН,
      Местоположение: град София

      Особености: Тухла
      Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

      Средна цена на имотите в извадката: 124183 euro
      Средна цена на кв.м: 1756 euro.

      Коментар


      • На този бенчмарк офертните цени през последните 6 месеца замръзнаха при инфлация около 15% от началото на годината, това означава ли автоматична обезценка с толкова като се абстрахираме от поскъпването на долара щото тогава става драматично?

        Резултат от Вашето търсене на:
        Вид имот: 2-СТАЕН,
        Местоположение: град София

        Квадратура: от 60 до 65 кв.м, Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

        Средна цена на имотите в извадката: 104396 euro
        Средна цена на кв.м: 1663 euro.
        Last edited by unimog; 29.08.2022, 11:04.

        Коментар


        • В момента съм в европейска столица, на бивша соц държава. Извинете, няма нищо общо със София, съжалявам, но едва ли има по-неприятен град, неуредено, неприветливо, мръсно, а можеше да е различно, ако не бяха се изредили 30 години крадци и некадърници.

          Коментар


          • София, е прекрасен град и не разбирам защо трябва да се хейти по нея. Разбира се има и други хубави градове в БГ, не е само столицата. Навсякъде в света и във всички големи градове има хубави и лоши места за живот ,но не е необходимо да се генерализира заради това.
            Успокойте се и купувайте имоти където искате

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fsck Разгледай мнение
              Само се чудя ако ти трейснат IP-то дали няма да излезе от карлуково или някое подобно заведение
              Уоу, че си модерен. Ако ми го трейснат
              Ако тебе ти направят един тест а психично състояние, какви ли изненади ще изскочат..
              Last edited by Meandmy; 29.08.2022, 10:52.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ВълчоМечков Разгледай мнение

                За болници не знам, НО транспорта в Бургас е 3 класи над софийския. В Пловдив бизнеспарковете продължават да се разрастват, Пловдив и Асеновград вече почти са се слели. За заведения и магазини каквито има в Пловдив, Бургас и Варна, в кочината могат само да си мечтаят. Театрите в Пловдив, Бургас и Варна отдавна са по-хубави от тези в кочината, а и артистите гастролират непрекъснато. Точно в античния театър в Пловдив има представления всекидневно. Не случайно Пловдив е европейска столица на културата, а не кочината. Остава само да разсеят държавните институции и .... ще загине.
                ти отиде веднъж за 30г в Пловдив и разбра всичко и стана специалсит

                читавите заведения, където ги има в изброените от теб градове масово са със софийски капитал, управители и ноухау
                не казвам, че другите градове не се развиват (имам преки наблюдения върху Пловдив и Бургас), но парите текат към София с всичките последващи от това неща. (докторът къде вкара основната част от парите изкарани зад граница и той не е единствен)

                проблемът на всичките ни големи градове е един - лакомия и глупост да се залита към масово строителство тип слънчака и Банско
                никой не мисли какво би се случило с пазара на НИ, когато стане ясно, че е презастроено.

                това важи за всички големи градове, които 'избухват' откъм строежи в момента.
                Last edited by keep_calm; 29.08.2022, 10:52. Причина: Спазвайте добрият тон.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  университети,транспорт,болници,театри,магазини, заведения, бизнес и не на последно място ПАРИ
                  всичко това е концентрирано в столицата и няма друг град в България, в който да има такава концентрация на гореизброените неща даже на 30%

                  е ако седнеш да я сравняваш с другите европейски столици сме зле, но за това си има ред прични и основно е чипът в главите ни...
                  За болници не знам, НО транспорта в Бургас е 3 класи над софийския. В Пловдив бизнеспарковете продължават да се разрастват, Пловдив и Асеновград вече почти са се слели. За заведения и магазини каквито има в Пловдив, Бургас и Варна, в кочината могат само да си мечтаят. Театрите в Пловдив, Бургас и Варна отдавна са по-хубави от тези в кочината, а и артистите гастролират непрекъснато. Точно в античния театър в Пловдив има представления всекидневно. Не случайно Пловдив е европейска столица на културата, а не к...... Остава само да разсеят държавните институции и ..... ще загине.

                  пп. Я кажи кога за последно некупилия е ходил на театър? :-)) Той от билетчета за грАдски транспорт пести, ти на театър го пращаш.
                  Last edited by keep_calm; 29.08.2022, 10:56. Причина: Спазвайте добрият тон.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение
                    Предимството на опиканата София за мен е едно и това са болниците. Абсолютно не мога да се сетя друго. Добре, че е останала някоя друга сграда в центъра с по-европейски вид. Всичко останало е леш и мизерия, мигранти, луди, прахоляци и противен трафик.
                    университети,транспорт,болници,театри,магазини, заведения, бизнес и не на последно място ПАРИ
                    всичко това е концентрирано в столицата и няма друг град в България, в който да има такава концентрация на гореизброените неща даже на 30%

                    е ако седнеш да я сравняваш с другите европейски столици сме зле, но за това си има ред прични и основно е чипът в главите ни...

                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение
                      Не знам кой е купата, ко е вълчо и кой кума лиса. Или не допускате, че няколко човека могат да са на сходно мнение, или яко ви тресе лудостта.
                      Кой е купата, няма значение, важното е истината за Софийската кочина: (копирано от фейсбук)
                      Click image for larger version

Name:	Screenshot 2022-08-29 094250.jpg
Views:	1
Size:	37.5 КБ
ID:	3960181

                      Last edited by ВълчоМечков; 29.08.2022, 09:46.

                      Коментар


                      • Само се чудя ако ти трейснат IP-то дали няма да излезе от карлуково или някое подобно заведение

                        Коментар


                        • Не знам кой е купата, ко е вълчо и кой кума лиса. Или не допускате, че няколко човека могат да са на сходно мнение, или яко ви тресе лудостта.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Meandmy Разгледай мнение
                            Предимството на опиканата София за мен е едно и това са болниците. Абсолютно не мога да се сетя друго. Добре, че е останала някоя друга сграда в центъра с по-европейски вид. Всичко останало е леш и мизерия, мигранти, луди, плахоляци и противен трафик.
                            Аз наскоро се разходих из Пловдив, след като не бях стъпват там около 30 години. Останах очарован от преобразения център и стария град. Децата много го харесаха. София си е жива кочина в сравнение с Пловдив, Бургас или Варна. ..... засега се държи само и единствено благодарение на държавните институции. Ако управляващите имаха предвидливостта и мъдростта да разсеят институциите из цялата страна, сега ...... щеше да е само една ..... и нищо повече.
                            Last edited by keep_calm; 29.08.2022, 10:55. Причина: Спазвайте добрият тон.

                            Коментар


                            • Предимството на опиканата София за мен е едно и това са болниците. Абсолютно не мога да се сетя друго. Добре, че е останала някоя друга сграда в центъра с по-европейски вид. Всичко останало е леш и мизерия, мигранти, луди, прахоляци и противен трафик.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                                Каврък, много злоба бе човек? Тотално си изплискал легенда. Така няма да купиш...
                                Как видя селенията, като сам казваш във Варна си идвал два пъти и то преди години?
                                Не е добре да дрънкаш на ангро, то последно време често го правиш.
                                Аз не съм роден Варна, но работя тук и си плащам данъците тук и това ми дава право да изразявам мнение, ти обаче правиш преразказ по картинка и олекваш жестоко.
                                Направи си труда да си качиш задника на влака, ела разгледай, добиии впечатления от първа ръка и тогава си напиши мнението. Другото са празни приказки дължащи се на някакви комплекси.....
                                Злобата и завистта на некупилите е страшна. Това е особено добре изразено при некупилите и причислените към 60-те% квартиранти и обитаващи стаи при родителите си. Жалка комплексарщина откъдето и да го погледнеш. Това обаче не пречи на имотите да си поскъпват и да стават все по-недостъпни.

                                ^^^^^2029^^^^^

                                Това е положението.

                                ====2029====

                                за разходка с влак се иска билет купен с пари, ама контрольорите във влаковете не са като тези на градския транспорт в София. Пътник без билет бива глобен и изхвърлен от влака.


                                Click image for larger version

Name:	Screenshot 2022-07-26 232412.jpg
Views:	15
Size:	42.3 КБ
ID:	3960168
                                Last edited by ВълчоМечков; 29.08.2022, 08:10.

                                Коментар

                                Working...
                                X