IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • pesimist4o na kvadrat

    Кът сме заговорили за Понци, тва не е ли Понци? При тва задължително наложено, няма не искам?


    https://prnt.sc/hvWVTZrpSsms

    П.с как качвате снимки в тоя новия форум, на мен ми ги отхвърля даже супер смалените!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Виж сега ,умните хора знаят какво е казал Буров,които е банкер емблема от историята на България.
      Всеки човек може да стане успешен и богат само по 3 начина :
      1.С акъл 2.С гешефт(далавера)
      3.Чрез брак(женитба).
      Никой от трите не е грешен.
      Точно там идват ценностите. Първо не можеш да дадеш определение на богат. Дори и да можеш, единствено 1 не е грешен.
      На теб по кой от трите ти се получи?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

        Хич не бърка, хора с нормални ценности не искат да имат нищо общо с такива отрепки. Тоест ти и кавръка залитате по тези неща.
        Виж сега ,умните хора знаят какво е казал Буров,които е банкер емблема от историята на България.
        Всеки човек може да стане успешен и богат само по 3 начина :
        1.С акъл 2.С гешефт(далавера)
        3.Чрез брак(женитба).
        Никой от трите не е грешен.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          За елита бъркаш и то много. Тези хора са на върха на държавата, не разни 30 годишни пикльовци-ипотекари и чалгари, дошли от майната си в София, каквито живеят по Вади и Ливади. С наследниците на номенклатурата поддържаме много добри отношения и си вършим взаимни услуги - безценни контакти са това.
          Хич не бърка, хора с нормални ценности не искат да имат нищо общо с такива отрепки. Тоест ти и кавръка залитате по тези неща.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            За елита бъркаш и то много. Тези хора са на върха на държавата, не разни 30 годишни пикльовци-ипотекари и чалгари, дошли от майната си в София, каквито живеят по Вади и Ливади. С наследниците на номенклатурата поддържаме много добри отношения и си вършим взаимни услуги - безценни контакти са това.
            Бившата ми жена беше комшийка с Виолина Маринова,щерката на Виолина се разведе когато моята беше бременна.
            Не беше лошо момиче да ти кажа,а майка и цял живот управляваше ДСК,на бившата баща и беше директор на клон и се пенсионира като одитор там.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Значи се прави компромис с някои неща.
              Сега в това дето живея 2-3 от нещата , които съм изброил не са перфектни, в предното други 2-3 не бяха....Жената предпочита предното...., но няма връщане назад....
              Твоят район има 2 неприемливи за мен неща. Както си посочил старо е следователно с поддръжката е драма и живота ми ще минава в убеждаване на съседите да дадат по 10 лева за нова блажна боя за стълбището, че мухъла пълзи нагоре....:-) и съседите или наследниците им. Не искам да имам нищо общо с комунисти и наследниците им.... На просто селско момче кат мен мястото му не е в елит) от преди 50 години....:-) Иначе Вазов е добре запазен засега от презастрояване.
              За елита бъркаш и то много. Тези хора са на върха на държавата, не разни 30 годишни пикльовци-ипотекари и чалгари, дошли от майната си в София, каквито живеят по Вади и Ливади. С наследниците на номенклатурата поддържаме много добри отношения и си вършим взаимни услуги - безценни контакти са това.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                Ето го, вече е завършено:

                https://www.dineviestates.bg/complex...idence-dinevi/
                Това обаче е до Семинарията, не е до ЦУМ. Доста неприятно и шумно местенце, баш на булеварда, отдолу трамваи, рейсове...Пък и не е непосредствено до парка, имаш голям булевард да пресичаш и Ловния Парк там е едно сметище, посока центъра е баир....Иначе за сградата - може би е от малкото нови, които стават.

                Коментар


                • Ето го, вече е завършено:

                  https://www.dineviestates.bg/complex...idence-dinevi/

                  Коментар


                  • Силистра, щом имаш бол пара иди до семинарията, там строяха братя Диневи. На картинка продаваха на 3000 евра преди 2-3 год. Сега може би са на 5к, ама си баш на центъра. Кът шъ е гарга да е рошава.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Аз такава сграда не се сещам да има в София. След 2015, до Южния, далеч от Булеварди (сиреч Черни и Ибсен/Айер), че и пазар наблизо, че и Лидел, елитно даскало. Нема такова чудо в София. Само тези в "моя" район, но те не са след 2015.
                      Значи се прави компромис с някои неща.
                      Сега в това дето живея 2-3 от нещата , които съм изброил не са перфектни, в предното други 2-3 не бяха....Жената предпочита предното...., но няма връщане назад....
                      Твоят район има 2 неприемливи за мен неща. Както си посочил старо е следователно с поддръжката е драма и живота ми ще минава в убеждаване на съседите да дадат по 10 лева за нова блажна боя за стълбището, че мухъла пълзи нагоре....:-) и съседите или наследниците им. Не искам да имам нищо общо с комунисти и наследниците им.... На просто селско момче кат мен мястото му не е в елит) от преди 50 години....:-) Иначе Вазов е добре запазен засега от презастрояване.
                      Last edited by pesimist4o na kvadrat; 23.08.2022, 23:03.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        Ако искаш да живееш в относително модерен и европейски град - София с всичките и минуси е доста по-добре (да ме прощават Варненските колеги)
                        Лично мнение, но Варна много изостана даже и от Бургас
                        Модерен? Европейски? Аха, ей-ся Само едно я държи София - че има кой да каца на летището и до ишлеметата разните ИТ офиси, за да подкарва робите с камшика Говорим за най-мръсния град в Европа, за най-бедната столица и т.н. - общо взето за това и съществува, да не я е срам Атина

                        Коментар


                        • Благодаря Ви за коментарите! Ще се информирам по-подробно за Сф.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Изток частта откъм Тинтява е трагична - по-зле и от Гоцето. В Изток стават само старите тухлени кооперации откъм ул Незабравка.

                            За мен в София става най-много този район (има поне малко европейски облик):
                            https://www.google.com/maps/@42.6678...7i16384!8i8192

                            Лозенец е добре около УАСГ (Церковски и улиците наоколо).

                            Докторски според мен е твърде надценен район. Ясно, първа линия до градината (сградите по Шипка и Сан Стефано) стават. Но назад е леш. Ако искаш да си в центъра, за мен преките около Витошка и НДК са по-добър вариант.

                            На всички споменати места обаче офертите са безумни, ако изобщо има нещо на пазара. За същите пари ще купиш и в Мюних, може да е по-малко, но стандарт и условия на светлинни години разлика.
                            Ехее ти го прати баш на Козяк. Тук за по-малко от 4к евра едва ли ще има нещо, и да има с реалната квадратура ще е към 6-7к евра. То и Мюнхен сигурно ще има такива.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              За всеки човек предполагам е различно нещо.
                              За мен съвсем грубо, че ще изпусна много неща/ са нужни - задължително ново ново - разбирай след 2015 строено, минимум трета линия от големи булеварди, и никога ама никога на никаква цена на първа линия до такъв, като човек с деца - добро квартално училище / не е задължително да е 73-то, но да е в топ 50 /, паркчета и градинки ...с обновени детски площадки, близост за мен до Южният парк е предпочитано пред Борисовата и да е удобно към Витоша / ходя 2-3 дни месечно с децата/, много градски транспорт незадължително метро, и поне 2-3 хранителни вериги на 10 мин макс пеш, добър пазар , но не двойни цени като този във Вазов също е хубаво да има..... До скоро ТЕЦ- беше задължително, вече не съм сигурен дали е добре....
                              Глей какви неща изброих ...невъзможни да са на куп.... Трябва сам да си прецениш кое е важно за теб и близките ти....
                              При сегашните цени за 3-4 стаен с гараж / задължително/ предполагам че минимума за подобно нещо е 300К, а може да мине и 500К....
                              Аз такава сграда не се сещам да има в София. След 2015, до Южния, далеч от Булеварди (сиреч Черни и Ибсен/Айер), че и пазар наблизо, че и Лидел, елитно даскало. Нема такова чудо в София. Само тези в "моя" район, но те не са след 2015.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от silistra Разгледай мнение

                                Кое според теб е добро семейно място? Бюджет има достатъчно.
                                За всеки човек предполагам е различно нещо.
                                За мен съвсем грубо, че ще изпусна много неща/ са нужни - задължително ново ново - разбирай след 2015 строено, минимум трета линия от големи булеварди, и никога ама никога на никаква цена на първа линия до такъв, като човек с деца - добро квартално училище / не е задължително да е 73-то, но да е в топ 50 /, паркчета и градинки ...с обновени детски площадки, близост за мен до Южният парк е предпочитано пред Борисовата и да е удобно към Витоша / ходя 2-3 дни месечно с децата/, много градски транспорт незадължително метро, и поне 2-3 хранителни вериги на 10 мин макс пеш, добър пазар , но не двойни цени като този във Вазов също е хубаво да има..... До скоро ТЕЦ- беше задължително, вече не съм сигурен дали е добре....
                                Глей какви неща изброих ...невъзможни да са на куп.... Трябва сам да си прецениш кое е важно за теб и близките ти....
                                При сегашните цени за 3-4 стаен с гараж / задължително/ предполагам че минимума за подобно нещо е 300К, а може да мине и 500К....

                                Коментар

                                Working...
                                X