IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе Хари Кейн нещо ми се губи последните месеци, някой да знае къде е ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
      Пълни глупости! Как правиш анализ на индекс като ползваш друга графика??? Това е все едно да правя анализ на Софикс като ползвам графика на биткойн :
      Като не разбираш нещо ,не значи че то е глупост,нали ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
        Понеже Батя и Агресивен шаран ги е страх от конкретика,ясно поради какви причини ,аз ще постна поредния чертеж щото не ме е страх

        Подобна картина е доста вероятно да се случи и в Софикс


        https://i.imgur.com/HLC5oUj.png


        Пълни глупости! Как правиш анализ на индекс като ползваш друга графика??? Това е все едно да правя анализ на Софикс като ползвам графика на биткойн

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
          Софикс се държи като истински юнак
          Юнак и половина, може да бутне 3 мечки и 2 бика едновременно
          Last edited by precakanoto; 20.05.2022, 09:45.

          Коментар


          • Понеже Батя и Агресивен шаран ги е страх от конкретика,ясно поради какви причини ,аз ще постна поредния чертеж щото не ме е страх

            Подобна картина е доста вероятно да се случи и в Софикс


            https://i.imgur.com/HLC5oUj.png


            Коментар


            • "Капитал" разговаря с представители на финансовия сектор в България за бъдещето на глобалните пазари и какво да правим в тази ситуация

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Хаха, това ми звучи като хитроумен отговор на един ТА фен
                Истината е че ТА е мижи да те лажем.. залагалка за наивници и кандидат бързи милионери.
                Неориентирана рибо,дай да видим поне един фундаментален, или какъвто и да е анализ от теб.Да преценим колко ги "познаваш".Щото досега сме чули само едно нещо конкретно от теб ,и то е 100лв Балонерко .Резултата е видим за всеки .Ако това ти е познаваемостта,да ти пикая на прогнозите хаха

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                  Хехе искаш да печелиш от чуждите прогнози ли? Няма да станат така нещата
                  Кажи си ,че нямаш никаква идея, по ще те разбера

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                    Верно ли ? Като по-голям специалист ,кажи на къде ще ходи ?
                    Хехе искаш да печелиш от чуждите прогнози ли? Няма да станат така нещата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Тцъ, Софикс винаги се е държал като самостоятелна бойна единица, нещо като Северна Корея спрямо нормалния свят - тука е така
                      По-скоро, като Груев - срещу пазара. Или обратното...
                      Ама така е, обективния свят понякога проявява изключителна неадекватност.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                        Софикс се държи като истински юнак
                        Тцъ, Софикс винаги се е държал като самостоятелна бойна единица, нещо като Северна Корея спрямо нормалния свят - тука е така
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                          Софикс се държи като истински юнак
                          Верно ли ? Като по-голям специалист ,кажи на къде ще ходи ?

                          Коментар


                          • Софикс се държи като истински юнак

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                              Тва RSI-то било голяма работа
                              Кажи им колко е месечното RSI на Агрия рибите,да почнат да се подготвят за клането

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                                Малко само . Но имам усещането, че някакви свежи пари влизат на БФБ-то. От 6 месеца някъде не щем да падаме и тва си е...
                                Ами влизат от мажовците, а и от щатските борси може някой да се е прехвърлил тук

                                Коментар

                                Working...
                                X