IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ivetka Разгледай мнение

    Нищо конкретно. BA туитна рап клип, в който се пее че SPACs правят много пари
    Шегата настрана, на 18ти имат среща на акционерите на холдинга-майка и очакванията са че ще използват възможността да обявят сделка.
    Ако успее да хънтне Stripe/Starlinк кака ще е много доволна.
    Единственото, за което съм тъжна е че следващата ми тежка позиция скочи вчера с 50%. Исках да извадя кеша от PSTH преди да налея там, ама не винаги се получава по план
    И какво ги правиш после печалбите? Сериозен съм. Някои неща ми скочиха до ниво продажба, но държа, защото не виждам много възможности. Колкото и да съм убеден, че нафтата ще ходи до сто, не мога да си позволя повече концентрация в този сектор. И в манджата съм напълнил здраво, и в имотите... Не съм пък толкова напред, че да се отдам напълно на спекулации и спаци.

    Т.е. на какво си хвърлила око... Ако имаше някой свободен грош, къде щеше да го мушнеш

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      Не съм голям експерт, но вече опитах поне 10 пъти да отговарям на твоите въпроси. Гледам, че и други хора опитаха. Определено показваш неуважение към информация и др. съвети, получени безплатно. Смятам, че е време да си платиш за финансов/борсов курс. Предложения бол.
      На кой от всичките ми въпроси си мислиш, че си отговорил?
      Тук се отговаря избирателно - предимно на въпроси, които ти дават шанс да се похвалиш с нещо. Където се иска помощ се игнорират.

      А защо трябва да си плащам за курс ако мога да си намеря безплатен?

      Не разбрах още ли си къткаш кофите с GME ))))))

      Eто още една анализирана графика. Коя от трите стрелки позна посоката?
      Last edited by IvelinaJensen; 09.02.2021, 11:04.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
        Ivetka , да няма новина за PSTH? 10%+
        Нищо конкретно. BA туитна рап клип, в който се пее че SPACs правят много пари
        Шегата настрана, на 18ти имат среща на акционерите на холдинга-майка и очакванията са че ще използват възможността да обявят сделка.
        Ако успее да хънтне Stripe/Starlinк кака ще е много доволна.
        Единственото, за което съм тъжна е че следващата ми тежка позиция скочи вчера с 50%. Исках да извадя кеша от PSTH преди да налея там, ама не винаги се получава по план

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

          Сега не знам - ако може да си плати мисиите до Марс с биткойни няма да му се наложи да продава.

          Още ли държиш акциите на GME дето купува с кофи?

          Относно техническия анализ. Прилагам снимка от TradingView с различни индикатори. Червените са bear, а сините bull. Как точно ми помагат да се ориентирам в посоката на движение?
          Не съм голям експерт, но вече опитах поне 10 пъти да отговарям на твоите въпроси. Гледам, че и други хора опитаха. Определено показваш неуважение към информация и др. съвети, получени безплатно. Смятам, че е време да си платиш за финансов/борсов курс. Предложения бол.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

            Tи не разбираш. Мъск вече няма нужда да пУкуРкУросакогото и да е било, за да продава по-късно. Мъск създава стойност от въздуха. Създаденото от него в никакъв случай не е по-малко истинско от напечатаните долари. Проблемът е, че ти още не можеш да осъзнаеш, че ако парите действително ги беряха от дърветата, щяха да са далеч по-кът, отколкото са сега. Просто парите вече нямат никаква стойност и капиталът панически се чуди за какво да се хване.

            За чий Мъск ще продава. Какво ще прави с доларите? Ще си купи акции на Тесла?

            ---

            А иначе нафтовозът тръгва на далечно плаване.
            Сега не знам - ако може да си плати мисиите до Марс с биткойни няма да му се наложи да продава.

            Още ли държиш акциите на GME дето купува с кофи?

            Относно техническия анализ. Прилагам снимка от TradingView с различни индикатори. Червените са bear, а сините bull. Как точно ми помагат да се ориентирам в посоката на движение?

            Коментар


            • Aз почвам да се чудя дали Антеро ще удари 10... през февруари.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                Значи вместо Илон Понзи да вложи милиард и половина долари в развитие на дадена технология, купуване на патенти или цяла фирма занимаваща се в някои от отраслите свързани с автомобилостроенето или ракетостроенето....взел да пазарува Bitcoin на нива над 30К за брой.... WTF?!?

                И щом това са водещи новини ми то всичко е едно GME в момента... няма стойност в акциите...всичко е спекула и мечти с пресно напечатани пари.

                ПП с милирад и половина може да изведе не знам колко си спътника в Starlink проекта, което ще му даде глобално предимство, а той....
                Абсолютни глупости

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                  Tи не разбираш. Мъск вече няма нужда да пУкуРкУросакогото и да е било, за да продава по-късно. Мъск създава стойност от въздуха. Създаденото от него в никакъв случай не е по-малко истинско от напечатаните долари. Проблемът е, че ти още не можеш да осъзнаеш, че ако парите действително ги беряха от дърветата, щяха да са далеч по-кът, отколкото са сега. Просто парите вече нямат никаква стойност и капиталът панически се чуди за какво да се хване.

                  За чий Мъск ще продава. Какво ще прави с доларите? Ще си купи акции на Тесла?

                  ---

                  А иначе нафтовозът тръгва на далечно плаване.
                  Как какво,ще пуска автобусна линия до Марс.Чака само разрешително от Общината

                  "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                    наистина ли не загряваш защо? Ми да те светна тогава. Той се убеди, че може да пУкуРкУроса овцете и да дигне курса на криптото и се възползва успешно от влиянието си. Споко - ще ги продаде и ще спечели от тях още повече пари за космическите си активитети. Мъск е гениален бизнесмен
                    Tи не разбираш. Мъск вече няма нужда да пУкуРкУросакогото и да е било, за да продава по-късно. Мъск създава стойност от въздуха. Създаденото от него в никакъв случай не е по-малко истинско от напечатаните долари. Проблемът е, че ти още не можеш да осъзнаеш, че ако парите действително ги беряха от дърветата, щяха да са далеч по-кът, отколкото са сега. Просто парите вече нямат никаква стойност и капиталът панически се чуди за какво да се хване.

                    За чий Мъск ще продава. Какво ще прави с доларите? Ще си купи акции на Тесла?

                    ---

                    А иначе нафтовозът тръгва на далечно плаване.
                    Last edited by terziеv; 08.02.2021, 22:47.

                    Коментар


                    • Ivetka , да няма новина за PSTH? 10%+

                      Коментар


                      • Уху, благодарение на великия системен форекс трейдър bvg разбирам, че Шункич бил още жив...

                        Шункич, пиле златно, нямам нищо против да коментираш сделките, които съм пускал тука. Хайде изкоментирай ги. Направи ми реклама

                        И защо така шайката супер трейдъри бягате от коментар за трейдовете ви (за bvg не говорим, защото той трейдове не пуска) и все се налага да се булшитва... и даже да се пренаписва историята, въпреки че я има черно на бяло у форумо. Това не разбрах

                        Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                        Едва ли е и със отрицателен, той повече от няколко сделки на демо не е правил, то си му личи. Виж, че изчислява доходността от спекулата както бабичките лихвите от "срочен флог".
                        Last edited by Money; 08.02.2021, 21:17.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                          Ти па какво си се притеснил. Тесла и СпейсЕкс вече имат пари колкото искаш, а силата и влиянието на Мъск са такива че с един туит движи пазара накъдето си иска, той вече е на печалба от биткойните ако не си забелязал.
                          не мисля, че това е здравословно. той и Понзи е изкарал бая пара
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Правителството на Бидоня да не е отказало някой много милиарден заем на Миската,та е взел да спекулира с криптото
                            "църна му земя - невеста, тънка му пушка - зълвица, я чифт пищови - девери"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              Значи вместо Илон Понзи да вложи милиард и половина долари в развитие на дадена технология, купуване на патенти или цяла фирма занимаваща се в някои от отраслите свързани с автомобилостроенето или ракетостроенето....взел да пазарува Bitcoin на нива над 30К за брой.... WTF?!?

                              И щом това са водещи новини ми то всичко е едно GME в момента... няма стойност в акциите...всичко е спекула и мечти с пресно напечатани пари.

                              ПП с милирад и половина може да изведе не знам колко си спътника в Starlink проекта, което ще му даде глобално предимство, а той....
                              Ти па какво си се притеснил. Тесла и СпейсЕкс вече имат пари колкото искаш, а силата и влиянието на Мъск са такива че с един туит движи пазара накъдето си иска, той вече е на печалба от биткойните ако не си забелязал.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                Значи вместо Илон Понзи да вложи милиард и половина долари в развитие на дадена технология, купуване на патенти или цяла фирма занимаваща се в някои от отраслите свързани с автомобилостроенето или ракетостроенето....взел да пазарува Bitcoin на нива над 30К за брой.... WTF?!?

                                И щом това са водещи новини ми то всичко е едно GME в момента... няма стойност в акциите...всичко е спекула и мечти с пресно напечатани пари.

                                ПП с милирад и половина може да изведе не знам колко си спътника в Starlink проекта, което ще му даде глобално предимство, а той....
                                наистина ли не загряваш защо? Ми да те светна тогава. Той се убеди, че може да пУкуРкУроса овцете и да дигне курса на криптото и се възползва успешно от влиянието си. Споко - ще ги продаде и ще спечели от тях още повече пари за космическите си активитети. Мъск е гениален бизнесмен

                                Коментар

                                Working...
                                X