IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
    Равен,Форката не може без тебе!!!И тука те гони,макар да се отвращава от темата!!!
    Форката има огромно желание да намери друг балон в който да се забие.

    Форка специално за теб - вземи си облигации. Какъвто си карък най-после ще вземеш да го спукаш този шибан балон

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
      По-лесно е. Но мен ме кефи. Като цяло изкарвам пари от ливъриджа. Макар че ми прави живота доста интересен

      А иначе тсратегията е елементарна - играя за относителна стойност. Т.е. не е важно дългите ми на ливъридж да са на печалба или късите ми да са напечалба. важното е дългите ми да се представят по-добре в посока нагоре и късите да падат повече в посока надолу.

      Реално днес не глътнах кой знае колко вода от акциите. Там да чукна на дърво това си върви. Потопиха ме шибаните облигации. Да не продължавам да приказвам че думата "шибани" има да се появява много пъти
      Равен,Форката не може без тебе!!!И тука те гони,макар да се отвращава от темата!!!

      Коментар


      • как е настроението колеги ....
        Архитектос днеска сме всичко коз .... едно 50 от пики майорна от купите и валат ....
        ше ходат иначе на 50 000К да ама ше изчакат малко ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Тия твоите застраховки къси срещу дълги ... не мога да те разбера.
          Нещо си раздвоен относно стратегията
          Не е ли по-лесно да махнеш левъриджа ?
          По-лесно е. Но мен ме кефи. Като цяло изкарвам пари от ливъриджа. Макар че ми прави живота доста интересен

          А иначе тсратегията е елементарна - играя за относителна стойност. Т.е. не е важно дългите ми на ливъридж да са на печалба или късите ми да са напечалба. важното е дългите ми да се представят по-добре в посока нагоре и късите да падат повече в посока надолу.

          Реално днес не глътнах кой знае колко вода от акциите. Там да чукна на дърво това си върви. Потопиха ме шибаните облигации. Да не продължавам да приказвам че думата "шибани" има да се появява много пъти

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
            И мен ме удари доста силно - особено днес. Такива загуби не съм имал от европейската криза насам. Честно казано не очаквах че спада ще дойде от тази посока, т.е. от влошени очаквания за американската икономика.
            Ами никой не те бие по главата всеки ден да плюеш само по руската икономика, а да не виждаш, какво става в САЩ и ЕС...
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
              Еми похапнах малко. Ако падне още 10% надолу накрая ще изляза на плюс. Ако това е дъното ще изям дръвце и в посока нагоре. Ама нагоре по се ядва, надолу си е неприятно.
              Тия твоите застраховки къси срещу дълги ... не мога да те разбера.
              Нещо си раздвоен относно стратегията
              Не е ли по-лесно да махнеш левъриджа ?
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
                е дано страхът не премине в паника

                Напротив, ДАНО !

                Коментар


                • И на мен ми се струва, че няма как да е дъното- бях излезнал от късите, но днес ми се наложи да ги пускам пак въобще тази корекция я изиграх много криво и повечето време лапах мухите и горях пари- добре поне, че е в границите на разумното...

                  Коментар


                  • Oооо.... я скивайте VIX-a и 10Y бондовете....

                    Коментар


                    • а така, вече има страх на пазара, време е за БАЙ ДЪ ДИПС
                      е дано страхът не премине в паника

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Дръвцето ли изяде?

                        Майтап си правя
                        Еми похапнах малко. Ако падне още 10% надолу накрая ще изляза на плюс. Ако това е дъното ще изям дръвце и в посока нагоре. Ама нагоре по се ядва, надолу си е неприятно.

                        Коментар


                        • а така . наздрави за късите равен

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                            И мен ме удари доста силно - особено днес. Такива загуби не съм имал от европейската криза насам. Честно казано не очаквах че спада ще дойде от тази посока, т.е. от влошени очаквания за американската икономика. Но сега съм преминал на сейфти фърст яко кеш и къси на 50% от дългите - стискам палци спада да продължава
                            Дръвцето ли изяде?

                            Майтап си правя

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              обаче равен забеляза ли как на върха хахото се активира с постовете и особенно като разбра че имаш къси се изприщи , погледни малко по назад . а иначе и сорос позна каза срив след едни няколко стотин избиване на стопове а бъфет казваше преди две седмици че купува диповете . ей че сте ми сладурчета . ше ви изпапкам бузките
                              И мен ме удари доста силно - особено днес. Такива загуби не съм имал от европейската криза насам. Честно казано не очаквах че спада ще дойде от тази посока, т.е. от влошени очаквания за американската икономика. Но сега съм преминал на сейфти фърст яко кеш и къси на 50% от дългите - стискам палци спада да продължава

                              Коментар


                              • обаче равен забеляза ли как на върха хахото се активира с постовете и особенно като разбра че имаш къси се изприщи , погледни малко по назад . а иначе и сорос позна каза срив след едни няколко стотин избиване на стопове а бъфет казваше преди две седмици че купува диповете . ей че сте ми сладурчета . ше ви изпапкам бузките

                                Коментар

                                Working...
                                X