IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
    Май цялата друга седмица ще е така!!!
    Явно решиха, че са избили всички стопове...
    Като говорех за откат нямах предвид да почват веднага
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
      ухххххххх сега трябва да помълчим гнидите ръстят
      Май цялата друга седмица ще е така!!!

      Коментар


      • Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

        Коментар


        • Биковете имат повод за оптимизъм. След като Forex Master е влязал да им се подиграва то краят на мъките им се вижда.

          Коментар


          • ухххххххх сега трябва да помълчим гнидите ръстят

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              защо да черпя-ти страдаше ли с мен като акаунта ми беше на минус 5 цифрена сума?
              Или по скоро ме ръбаше като кисела краставица?

              Кажи си сега ти дереджето,няма да злорадствам като теб-помня че беше дълъг от 9ххх ерията!
              от 9600

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                Мисля, че ще има откат 4-5% - трябва да развеселят малко населението, че съвсем ще психясат покрай тая ебола ....
                Нямам идея дали ще има или няма да има. Просто играя на сигурно. Събирам си печалбите и не оставям загубите ми да растят.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  коментар от сисибиси - worst day in 3 years . бааааааааааааааааси кефа
                  Те си падат по рекордите - очаквай да прочетеш, че тази седмица е била най-лошата...
                  И после ще показват колко са силни и как бързо се съвземат
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • коментар от сисибиси - worst day in 3 years . бааааааааааааааааси кефа

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Мисля, че ще има откат 4-5% - трябва да развеселят малко населението, че съвсем ще психясат покрай тая ебола ....
                      Не вярвам еболата да има сериозна връзка със сривовете по борсите. Ако вярвах в това, още утре щях да изплющя доста дълги позиции...
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                        И СП и Насдак в момента са на подкрепи на седмична. Аз поне ще почакам да видя дали тези покдкрепи или горните съпротиви ще издържат преди пак да пуска къси.
                        Мисля, че ще има откат 4-5% - трябва да развеселят малко населението, че съвсем ще психясат покрай тая ебола ....
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          защо да черпя-ти страдаше ли с мен като акаунта ми беше на минус 5 цифрена сума?
                          Или по скоро ме ръбаше като кисела краставица?

                          Кажи си сега ти дереджето,няма да злорадствам като теб-помня че беше дълъг от 9ххх ерията!
                          удари го пешо настъпи го с крак

                          Коментар


                          • И СП и Насдак в момента са на подкрепи на седмична. Аз поне ще почакам да видя дали тези покдкрепи или горните съпротиви ще издържат преди пак да пуска къси.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                              A честито искренно се радвам за теб, ще черпиш
                              Разкажи с подробности сега къде кога как осреднява, с колко контракта ти беше позицията ...
                              Сега ако съм на теб пускай дългите и дръж за 10000
                              защо да черпя-ти страдаше ли с мен като акаунта ми беше на минус 5 цифрена сума?
                              Или по скоро ме ръбаше като кисела краставица?

                              Кажи си сега ти дереджето,няма да злорадствам като теб-помня че беше дълъг от 9ххх ерията!
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                                Хемилиос ей го на 7800 е SMA200 Weekly там е ок на long и да потърпиш малко ....
                                а наско месечната де е мамооооооооооооооооооооо. удрииииии майкъле

                                Коментар

                                Working...
                                X