IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

    прекалено много народ се размечта за пенсиониране напоследък
    - червен флаг
    да слагаме ли каските?
    Вземи сложи някой лев на борсата най-накрая.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pantaleev Разгледай мнение
      Америтрейд пак спря търговията на GME като почна да излита.... без коментар.
      Сигурен съм, че и за този случай може да се намери подходящ цитат на дядо Бюфет.

      Коментар


      • Америтрейд пак спря търговията на GME като почна да излита.... без коментар.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ivetka Разгледай мнение
          Малко мечти в петък следобед:
          Излиза ми трейда с PSTH (буквално всеки момент очаквам Ackman да обяви таргета). Успява да закопчае Stripe или Starlink и акцията отива на $100-$120
          В това време ГМЕ връща до 15-20 преливам всичкото пара там, Ryan Cohen трансформира успешно и след 2-3г акцията е над 200.

          Кака се пенсионира
          прекалено много народ се размечта за пенсиониране напоследък
          - червен флаг
          да слагаме ли каските?
          Last edited by mpy_yordanov; 05.02.2021, 16:56.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от jori Разгледай мнение

            Не ми ясно от къде идва такава огромна разлика (value).
            Защо придобитата компания не се листне сама, а трябва да се продаде вместо за $200 за $30.
            Или да ползва някой по-непридирчив SPAC.
            Странно ми е да събереш пари, а да не знаеш за какво точно си ги събрал.
            Е па понеже да слагаш в пасивен индекс е по-различно. Същата работа - хвърляш си парите на доверие, навеждаш се и стискаш палци.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              Моята прогноза е по-краткосрочна. Тъкмо се канех да напиша, че с кълбото ми за врачкуване някак си не ми харесва днешния Петъчен ден. Нещо прекалено бързо се върнаха нещата нагоре и всичко си е високо. А и си е петък и е чудесен ден за прибиране на печалби след такъв спад и скок.

              Не е препоръка .. всеки сам да си прави сметките. Аз лично гледам да си намаля риска днес.

              Коментар


              • За IDEX как ще се изкажете. Вчера много излетя.

                Коментар


                • https://www.youtube.com/watch?v=I8iCkNuOfes


                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ivetka Разгледай мнение
                    Малко мечти в петък следобед:
                    Излиза ми трейда с PSTH (буквално всеки момент очаквам Ackman да обяви таргета). Успява да закопчае Stripe или Starlink и акцията отива на $100-$120
                    В това време ГМЕ връща до 15-20 преливам всичкото пара там, Ryan Cohen трансформира успешно и след 2-3г акцията е над 200.

                    Кака се пенсионира
                    Не ми ясно от къде идва такава огромна разлика (value).
                    Защо придобитата компания не се листне сама, а трябва да се продаде вместо за $200 за $30.
                    Или да ползва някой по-непридирчив SPAC.
                    Странно ми е да събереш пари, а да не знаеш за какво точно си ги събрал.

                    Коментар


                    • Малко мечти в петък следобед:
                      Излиза ми трейда с PSTH (буквално всеки момент очаквам Ackman да обяви таргета). Успява да закопчае Stripe или Starlink и акцията отива на $100-$120
                      В това време ГМЕ връща до 15-20 преливам всичкото пара там, Ryan Cohen трансформира успешно и след 2-3г акцията е над 200.

                      Кака се пенсионира
                      Last edited by Ivetka; 05.02.2021, 14:41.

                      Коментар


                      • Стимулите са одобрени и отиграни, пазара се придвижи тази седмица с няколко процента нагоре (от 30 на 31 хил за DOW). A сега накъде- има ли какво да извади Байдю в областта на икономическата политика за следващите месеци ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

                          окс това е добре, няма овъртрейдинг, който е тотална грешка
                          но мен ме гложди нещо
                          ако пута на 30 след месец е на 7 долара и ти реално придобиеш на 23 долара
                          тия магарета май са решили да ко пратят на 1 долар като направят яки маржин колове на дългите романтици донори балъци
                          много скъпи путове
                          това рядко е случайно
                          готвят нещо, явно компютрите им показват, че ще ссане работата
                          това което стана от 300 долара до тук може да е малката хапка
                          може да държат две седмици цената на 50 и после да сварят жабите или направо да ги варят
                          въобще не здам къде са стоповете за да ти отговоря
                          но те знаят

                          супер плашещо
                          все едно да играеш срещу някой белязал картите

                          лафим си
                          късмет
                          аз ще си купя семки
                          толкова скъпи путове сочат че ще има много, не е прокта волатилност
                          няма дим без огън

                          но все пак да кажа не е препоръка
                          играй си го както си искаш
                          все едно нищо не съм писал
                          супер ме е страх от тия психопати дето виждат почти цялата картина (къде ще гърмят акаунти)

                          ще е забавно
                          Ясно е че шортовете искат да го пратят на 0, ама това не е пращанка

                          Компанията е много ценна и ще има много сериозен buying pressure ако продължи да връща.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                            Що, бре човек? Ако следиш някоя компания и си имаш подходяща за теб цена на вход... защо да не продадеш пут. Все едно лимитирана поръчка правиш. С ъщото с продажбата на колове - имаш цена, на която би продал. Защо да не вземеш нещо отгоре..
                            според моето скромно мнение всичко е вкарано в цената
                            ако опциите извън пари са скъпи, нямя смисъл да ги продаваш, някой е реиел да движи пазара яко
                            ако са евтини няма да има волатилност но евтини опции да продаваш е безумие , събираш стотинки пред валяк

                            какъв е извода?
                            ако продаваш опции можеш да го издухаш неограничено, което не е оферта, а печелиш стинки пред валяк
                            ако купуваш опции обратното печелиш неограничено и губиш лимитирано

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ivetka Разгледай мнение

                              Не съм го смятала. Аз не търгувам опции по принцип, просто понякога ги използвам като инструмент към основните си позиции.
                              окс това е добре, няма овъртрейдинг, който е тотална грешка
                              но мен ме гложди нещо
                              ако пута на 30 след месец е на 7 долара и ти реално придобиеш на 23 долара
                              тия магарета май са решили да ко пратят на 1 долар като направят яки маржин колове на дългите романтици донори балъци
                              много скъпи путове
                              това рядко е случайно
                              готвят нещо, явно компютрите им показват, че ще ссане работата
                              това което стана от 300 долара до тук може да е малката хапка
                              може да държат две седмици цената на 50 и после да сварят жабите или направо да ги варят
                              въобще не здам къде са стоповете за да ти отговоря
                              но те знаят

                              супер плашещо
                              все едно да играеш срещу някой белязал картите

                              лафим си
                              късмет
                              аз ще си купя семки
                              толкова скъпи путове сочат че ще има много, не е прокта волатилност
                              няма дим без огън

                              но все пак да кажа не е препоръка
                              играй си го както си искаш
                              все едно нищо не съм писал
                              супер ме е страх от тия психопати дето виждат почти цялата картина (къде ще гърмят акаунти)

                              ще е забавно

                              Коментар


                              • Да напомня за търгуващите SHIP. Последните дни не беше с много обем търговията на акцията. Вчера обаче имаше среден обем и на затварянето добре се разклати. Днес гледам почна да се заклаща пак добре още рано рано сутринта. Та наглеждайте обемите и акцията днес за който я търгува.

                                Коментар

                                Working...
                                X