IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
    Спада още не е нищо особено. 2008 мисля че си бях правил един принт скрийн с десетина пазара всичките с по -10% и надолу в рамките на един ден. За съжаление като ми изгърмя харда и се загуби - но още си го спомням живо Мисля че е единствения момент в който бях близо до паник атака.
    Ето затова не играя с левъридж - не може вечно да вали...
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
      Спада още не е нищо особено. 2008 мисля че си бях правил един принт скрийн с десетина пазара всичките с по -10% и надолу в рамките на един ден. За съжаление като ми изгърмя харда и се загуби - но още си го спомням живо Мисля че е единствения момент в който бях близо до паник атака.
      а ти не го мисли 4949 дакса кой ще го тества за два три пипа не го докосна 2011 . тез неща се наказват

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
        Това не е този хедж за който си мислиш. Просто така го наричат без реално да е хедж в чистия смисъл. Просто с него се гони относителна стойност, а не абсолютна.
        Няма такъв филм... Няма относителен хедж. Ти си с презумпцията че двете икономики ще вървят еднопосочно но с различна скорост... Ами я ако едната расте а другата намалява? Ти няма да хеджираш с това което правиш, а ще увеличаваш експозицията!
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Те това не знам колко е показателно, но никога не съм го виждал на 0
          money.cnn.com/data/fear-and-greed/
          Спада още не е нищо особено. 2008 мисля че си бях правил един принт скрийн с десетина пазара всичките с по -10% и надолу в рамките на един ден. За съжаление като ми изгърмя харда и се загуби - но още си го спомням живо Мисля че е единствения момент в който бях близо до паник атака.

          Коментар


          • Те това не знам колко е показателно, но никога не съм го виждал на 0
            money.cnn.com/data/fear-and-greed/
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • майкъле къртиш ли дакса

              Коментар


              • обаче оня обем на наско на 1час отпуши нещата . евала

                Коментар


                • извинете че се намесвам в разговора - ебола ебола . по сисибиси нещата става трагични кат в турски сериал

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    8531
                    и не след дълго ...6868

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      Я пак....


                      Това ясно. Но ти каза, че с едното хеджираш другото?!... Знаеш ли изобщо, какво означава "хедж"?
                      Това не е този хедж за който си мислиш. Просто така го наричат без реално да е хедж в чистия смисъл. Просто с него се гони относителна стойност, а не абсолютна.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                        Не е същото. При валутите постоянно имаш арбитраж. При облигациите нямаш.
                        Я пак....

                        Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                        Когато заемаш къса позиция в американски и дълга позиция в английски да кажем - ти залагаш че американската икономика ще расте по-бързо от английската. Няма значение дали расте с 2% или с 4% въпроса е да расте по-бързо от английската.
                        Това ясно. Но ти каза, че с едното хеджираш другото?!... Знаеш ли изобщо, какво означава "хедж"?
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                          Ма тва е тъпо бе балансов... Все едно да скъсиш евро/долар с 1:10 лост и да удължиш лев/долар с 1:5 лост и да се хвалиш че си познал посоката с по-големия лост... Тъпо е откъдето и да го погледнеш... Да кипи безсмислен труд...
                          Не е същото. При валутите постоянно имаш арбитраж. При облигациите нямаш. Когато заемаш къса позиция в американски и дълга позиция в английски да кажем - ти залагаш че американската икономика ще расте по-бързо от английската. Няма значение дали расте с 2% или с 4% въпроса е да расте по-бързо от английската. А ако заемаш нехеджирана позиция реално залагаш че американската икономика ще расте повече от някакво абсолютно число. Например аз като залагах че ще стане 4% лихвата залагах че растежа през следващите години ще е над 2%. Аз и в момента мисля че този залог е правилен, но шибаните американци са се по...рали от страх и си калкулират растеж от 1%.

                          Коментар


                          • 8531

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                              Не е така. Защото когато използваш яко ливъридж малка разлика в скоростта на движение ти носи значителни печалби ако си прав.
                              Ма тва е тъпо бе балансов... Все едно да скъсиш евро/долар с 1:10 лост и да удължиш лев/долар с 1:5 лост и да се хвалиш че си познал посоката с по-големия лост... Тъпо е откъдето и да го погледнеш... Да кипи безсмислен труд...
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                а ако не си?
                                Значителни загуби

                                Коментар

                                Working...
                                X