IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
    Да,ама машините са по-прогнозируеми!!!
    Ако играеш като машина. Ако играеш като човек има голяма вероятност да те прецакат.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
      Машините като включат нагоре тренда става як. Защото самите машини играят по тренда и го подържат.

      Всеки който играе на запад - особено в САЩ не трябва да забравя че срещу него стои машина, а не човек.
      Да,ама машините са по-прогнозируеми!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
        Таз седмица зелено,другата, тест още веднъж и тогава ша видим!!!Дим да вим!!!
        Машините като включат нагоре тренда става як. Защото самите машини играят по тренда и го подържат.

        Всеки който играе на запад - особено в САЩ не трябва да забравя че срещу него стои машина, а не човек.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
          И по какво съдиш,аз например мисля че утре черния петък пак ще тестват дъната ,поне още веднъж?
          Таз седмица зелено,другата, тест още веднъж и тогава ша видим!!!Дим да вим!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
            Вчера Forex Masеtr се подиграваше на биковете на NYSE. Днес плюеше по БФБ. Човек може да го изслушва внимателно и да прави обратното. Интересен индикатор, който много рядко може да те подведе.
            Днес според мен съвсем навреме си беше срещу БФБ. нашият пазар просто не реагира на нещо на което реално погледнато трябваше да реагира последните месеци.

            Аз лично предпочитам Софикс да играе с по-малко нагоре надолу според новоните и настроенията на запад. Вместо да скача като полудял по един месец в годината или да пада като камък пак в същия период.

            Тези равни линии дето има тенденция да ги чертае нищо хубаво не носят. Когато върви такава линия а на запад върви нагоре или надолу това просто означава че в Софикс се натрупва напрежение или за нагоре или за надолу. И някой ще си загуби парите много много бързо - все едно дали е продал когато е било редно да държи или защото е купил когато е било редно да продава.

            Всеки следяш представянето на компаниите ни би трябвало да е наясно че те не са изолирани от света. Индустрията се влияе от поръчки в европа. Туризма ни се влияе от това колко са готови да харчат западните туристи. Банките ни се влият от усещането за риск и цената на ресурса. АДСИЦите се влият от достъпността до кредити на купувачите. Всичко е навързано. И в същото време институционалните ни инвеститори дремят и си бъркат по дупките, до като всичко не стане очевидно. Спекулантите се надлъгват едни други и се чудят кой купува и кой продава вместо да се замислят защо се купува и защо се продава. Посредниците ни, малкото от тях които правят някакви анализи - са все или само бичи настроени за това което имат да продават и все мечи настроени ако са на кеш.

            Изобщо една голяма пародия, за която реално повечето участници на пазара са си виновни.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
              Вчера Forex Masеtr се подиграваше на биковете на NYSE. Днес плюеше по БФБ. Човек може да го изслушва внимателно и да прави обратното. Интересен индикатор, който много рядко може да те подведе.
              Четох утрешния вестник - "....индексите заличиха загубите си от началото на седмицата...."
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                за момента изглежда че корекцията свърши. Ще видим утре и в понеделник дали това ще се потвърди, но към момента поне според мен е 60/40 за нагоре
                Вчера Forex Masеtr се подиграваше на биковете на NYSE. Днес плюеше по БФБ. Човек може да го изслушва внимателно и да прави обратното. Интересен индикатор, който много рядко може да те подведе.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                  И по какво съдиш,аз например мисля че утре черния петък пак ще тестват дъната ,поне още веднъж?
                  Защото важните хора вече пият коктейли с водка в Милано... някои само водка
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                    И по какво съдиш,аз например мисля че утре черния петък пак ще тестват дъната ,поне още веднъж?
                    Така го усещам. Реално още няма никакви очевидни признаци.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                      за момента изглежда че корекцията свърши. Ще видим утре и в понеделник дали това ще се потвърди, но към момента поне според мен е 60/40 за нагоре
                      И по какво съдиш,аз например мисля че утре черния петък пак ще тестват дъната ,поне още веднъж?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                        са long ли си ферарио ? то и аз съм Long ама оционален, че кат се събудих нещо брокера ми се разкрещял, че ше ме накаже щото нарушавам правилата с кредита и са требе да се внимава .... да не ми покажат червен картон (разпродажба на позиции) ...
                        Есте
                        А брокера вземе ли мнго да се меси в решенията ти-не е добре работата
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • за момента изглежда че корекцията свърши. Ще видим утре и в понеделник дали това ще се потвърди, но към момента поне според мен е 60/40 за нагоре

                          Коментар


                          • Какви ралита, какви дълги, беее ?!?
                            Наближаваме "Нощта на големите червени свещи" хахахахахаха

                            Стоя си зад думите, че ще имаме дневна сесия, в която SP500 ша фърчи с 200 в насрещното надолу по баира

                            Не е препоръка, не знам какво е...
                            До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              8600 дакса и надолу . айде нека кажем най много 8666 че са вярващи хората
                              До 8600 и после на 10500

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                                Да,трябва да се мисли и за коледното рали
                                Аз съм сложил чакаща на Сипа
                                са long ли си ферарио ? то и аз съм Long ама оционален, че кат се събудих нещо брокера ми се разкрещял, че ше ме накаже щото нарушавам правилата с кредита и са требе да се внимава .... да не ми покажат червен картон (разпродажба на позиции) ...

                                Коментар

                                Working...
                                X