IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • общо взето на дакса на 9888 беше също такъв див оптимизъм че чак и гапове а после кво нищо

    Коментар


    • за бъдещата сеч наздраве

      Коментар


      • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
        А зощо мислиш че ще има трета вълна и кое броиш за първа вълна.? Хайде осветли ме малко като постнеш една графика с вълите при S&P500. Погледни свирепата корекция 2011 и ми индикирай вълните за да ми обясниш вълновата теория
        именно няма гаранция за нищо ама разгледай SPX на седмична с такава опашка кво прави след това дръпва да, това прави и сега, даже още може да нададе нос до 1950/70 и после слизането ше ми прилича на нещо като 2008 ... са дали ще падне толкова или не не знам, но ще има на долу и то бая по някое време ....

        Коментар


        • баси пак 16161 е в играта

          Коментар


          • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
            А зощо мислиш че ще има трета вълна и кое броиш за първа вълна.? Хайде осветли ме малко като постнеш една графика с вълите при S&P500. Погледни свирепата корекция 2011 и ми индикирай вълните за да ми обясниш вълновата теория
            Бих ти подсказал,но с този тон -твърдо нье!!!

            Коментар


            • абе така е , ей тази година подскачаха ню хай ню хай . после скимтяха кат мангал на менгеме как паднали 100 -200 бройке . а абдала кат тества 358 какво ли ще правят тия хора в америка . почвам да го мисля

              Коментар


              • Както казах до тук, сега се молете 8000 да издържи другата седмица.

                Първоначално изпратено от jasonbeck Разгледай мнение
                До тук беще ръста, 10 000 ще витиш през 2017

                До тук е по план само тази корекциика нагоре трябваше да стане по-бавно не толкова бързо но... затова пък по-рязко ще обърне надолу.

                Коментар


                • Голям кеф суинга при сидрила, тея де преди няколко сесии сложих на 22.2 днес ги кеширах на 24.1, скоро ще си ги върна на 21....

                  А това бижу можете ли да познаете кое е ?

                  Trailing P/E 5.71 Frwd P/E 6.1
                  PEG 0.38 P/C 3.4 P/FCF 4.0
                  P/S 1.15, P/B 0.70
                  EV/Revenue (ttm): 1.14, EV/EBITDA (ttm): 1.69
                  Profit Margin (ttm): 21.05%, Operating Margin (ttm): 48.15%
                  Return on Assets (ttm): 13.73%, Return on Equity (ttm): 13.10%
                  QR 9.3 CR 9.3 D/Eq 0.17
                  EPS past 5Y 20% ERS next 5Y 15%
                  Divident 4%
                  Average annual ROIC from 2010 is 16.86%

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Нещо ни се разминават определенията за капитулация с тебе.
                    То и аз имам почти 5% RSX и RSXJ, но такава не наблюдавах...инак не бих се двоумил да ги удвоя при едни нива с 15-20% по доле. с рси под 15 и голям обем......пу дано

                    Погледни обемите на LUKOY и OGZPY. Аз нямам почти нищо друго отпреди 3 седмици

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                      Ей са ше видиш третата вълна на доле какви ръстове щи даде, аз ще го изчакам другата седмица да нададе нос до 1900/1920 и после се почва с ръстовете тагай ше скиваме кой е капитулирал и кой нье ....
                      А зощо мислиш че ще има трета вълна и кое броиш за първа вълна.? Хайде осветли ме малко като постнеш една графика с вълите при S&P500. Погледни свирепата корекция 2011 и ми индикирай вълните за да ми обясниш вълновата теория

                      Коментар


                      • хабе, шо стана бе ? налЕ уж днеска щяха да заличават загубите нещо... ?!?
                        До новите собственици на INVESTOR.BG - не притежавам никакво злато, сребро, депозити и акции.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          Голяма веселба
                          Trade-Ideas LLC identified Petroleo Brasileiro SA Petrobras ( PBR) as a "dead cat bounce" (down big yesterday but up big today)
                          При Браса тея техничарски термини са неприложими.
                          Он е световен шампион по скокове на батут.
                          ГолЕма артия !!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                            Капитулация при Руските ADRи. Сега не би ме учудило да видим дни с над 5% ръстове, че е ясно че няма кой да продава. Ако има и непокрити къси (винаги има идиоти) ще хвърчим здраво.
                            Нещо ни се разминават определенията за капитулация с тебе.
                            То и аз имам почти 5% RSX и RSXJ, но такава не наблюдавах...инак не бих се двоумил да ги удвоя при едни нива с 15-20% по доле. с рси под 15 и голям обем......пу дано

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                              Капитулация при Руските ADRи. Сега не би ме учудило да видим дни с над 5% ръстове, че е ясно че няма кой да продава. Ако има и непокрити къси (винаги има идиоти) ще хвърчим здраво.
                              Ей са ше видиш третата вълна на доле какви ръстове щи даде, аз ще го изчакам другата седмица да нададе нос до 1900/1920 и после се почва с ръстовете тагай ше скиваме кой е капитулирал и кой нье ....

                              Коментар


                              • Капитулация при Руските ADRи. Сега не би ме учудило да видим дни с над 5% ръстове, че е ясно че няма кой да продава. Ако има и непокрити къси (винаги има идиоти) ще хвърчим здраво.

                                Коментар

                                Working...
                                X