IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • сега наско чутурки

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Ти само гледай при злото, тепърва там ще навлизат мецаните стръвници, голям сеир ще има....

      А тоя форекс сеирджия така и не каза кога да чакаме 100-150$ среброто де се вричаше в него преди години още когато бе на 40...
      Сериозно грешиш за златото и среброто. Среброто ако премине 19.40 ще се вдигне поне 60% до около 26-27 долара.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Биковете имат повод за оптимизъм. След като Forex Master е влязал да им се подиграва то краят на мъките им се вижда.
        Ти само гледай при злото, тепърва там ще навлизат мецаните стръвници, голям сеир ще има....

        А тоя форекс сеирджия така и не каза кога да чакаме 100-150$ среброто де се вричаше в него преди години още когато бе на 40...

        Коментар


        • а туй ти е думата обема на 3456 е важен обемааааааааааааааа

          Коментар


          • Днес беше първия много страшен ден и точно днес руските акции на NYSE получиха подкрепа в най-лошите часове без рублата да се вдигне. Лошото е че аз не видях категорична капитулация. Типична корекция ми се струва а не промяна на тренда само че за нов ръст ще трябва и Насдак 100 да спадне до около 3300-3400, което е още 10% спад.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
              Май цялата друга седмица ще е така!!!
              нц това е играта наречена 358. най близко на акъла ми е наско

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                Май цялата друга седмица ще е така!!!
                Явно решиха, че са избили всички стопове...
                Като говорех за откат нямах предвид да почват веднага
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  ухххххххх сега трябва да помълчим гнидите ръстят
                  Май цялата друга седмица ще е така!!!

                  Коментар


                  • Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                    Коментар


                    • Биковете имат повод за оптимизъм. След като Forex Master е влязал да им се подиграва то краят на мъките им се вижда.

                      Коментар


                      • ухххххххх сега трябва да помълчим гнидите ръстят

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          защо да черпя-ти страдаше ли с мен като акаунта ми беше на минус 5 цифрена сума?
                          Или по скоро ме ръбаше като кисела краставица?

                          Кажи си сега ти дереджето,няма да злорадствам като теб-помня че беше дълъг от 9ххх ерията!
                          от 9600

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Мисля, че ще има откат 4-5% - трябва да развеселят малко населението, че съвсем ще психясат покрай тая ебола ....
                            Нямам идея дали ще има или няма да има. Просто играя на сигурно. Събирам си печалбите и не оставям загубите ми да растят.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              коментар от сисибиси - worst day in 3 years . бааааааааааааааааси кефа
                              Те си падат по рекордите - очаквай да прочетеш, че тази седмица е била най-лошата...
                              И после ще показват колко са силни и как бързо се съвземат
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • коментар от сисибиси - worst day in 3 years . бааааааааааааааааси кефа

                                Коментар

                                Working...
                                X