IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Айде стига с тия избушляци бе...виж жилетката ми дава двойно по малко от това днес, ала кат ми е 40% от всичко...та смятай....
    не знам аз у тех се кълнем, нема избушляци там, само ракети 10% за ден смятай за седмица ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
      е за ко да не го барам ей вече е 10.42% да си ебе и ракетата е тва SSRI ....
      Айде стига с тия избушляци бе...виж жилетката ми дава двойно по малко от това днес, ала кат ми е 40% от всичко...та смятай....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
        long SPX +1840/-1845 NOV 20 -0.80$ (в превод ше стои над 1845 до 20.11.2014) 3 парчака да видиме дали ше ме огрее за си взема печалбицата ...
        а ако руския пингвин заговори нещо за ядрени терапии на украинска територия и тряя мноо бързо да се намесвам, че опцията отиди ...
        ше стои,няма страшно.той моя индекс е джелезен.само с пингвина трябва внимаваме
        аз затова я карам на стоп-тармък,обаче все сънувам че направило някакъв гап.прескочило ми тармъка и ми гризе портфейла

        п.п наздраве
        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          обаче анди кажи сега не вярват ли в добрия бог 666 американите , богът на добротата и човечността . е , не са християни но все пак обичат Жииииисъс
          ето виждаш ли хухото кат го шибна по едната бузонка и дава другата
          архитекте братле и 18 000 ще видим преди голямото падане.тя се видяла.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
            тихо де,ще вземеш да ги урочасаш .фаталисти са.ще чуят ся нещо я за ебола я нещо за ония джихад-михад и отиде пакпък ако пръдне путин и са оцапали смокингите
            ай наздраве

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
              тихо де,ще вземеш да ги урочасаш .фаталисти са.ще чуят ся нещо я за ебола я нещо за ония джихад-михад и отиде пакпък ако пръдне путин и са оцапали смокингите
              long SPX +1840/-1845 NOV 20 -0.80$ (в превод ше стои над 1845 до 20.11.2014) 3 парчака да видиме дали ше ме огрее за си взема печалбицата ...
              а ако руския пингвин заговори нещо за ядрени терапии на украинска територия и тряя мноо бързо да се намесвам, че опцията отиди ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Преди 15$ SLV не барам.
                Не че не може иде и до 10-12....
                е за ко да не го барам ей вече е 10.42% да си ебе и ракетата е тва SSRI 5-12 глей къв як диапазон има, а среброто ако слезне на 12-15 обръщам всичко в сребърния плъх той както е и по отскоклив от жълтеницата мани мани ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                  обаче анди кажи сега не вярват ли в добрия бог 666 американите , богът на добротата и човечността . е , не са християни но все пак обичат Жииииисъс
                  ето виждаш ли хухото кат го шибна по едната бузонка и дава другата
                  тихо де,ще вземеш да ги урочасаш .фаталисти са.ще чуят ся нещо я за ебола я нещо за ония джихад-михад и отиде пакпък ако пръдне путин и са оцапали смокингите
                  Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                  Коментар


                  • обаче анди кажи сега не вярват ли в добрия бог 666 американите , богът на добротата и човечността . е , не са християни но все пак обичат Жииииисъс
                    ето виждаш ли хухото кат го шибна по едната бузонка и дава другата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                      среброто ще върне едни 30% до нова година. Buy 1000 oz!

                      И да добавя... никакви стопове но лимитиран ордер за още толкова на 16,20
                      Преди 15$ SLV не барам.
                      Не че не може иде и до 10-12....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Докат сложа поне едни 60%, т.е докъм 68-70$

                        ПС Я да се радиоактивирам аз с една закуска уранец, на 12$ с 16рси и кеш бол - как да се удържи контрарно чиляк, оно си плаче кат бебе за взятка....

                        Най много да цъфне сегинка 4-те д-та да ми обяснява как олиото и ураня нямали бъдеще...гаче сме с 50 годишен хоризонт..
                        кастро бате кат ти хортува дедо ти за SSRI ти не чуеш, не ми верваш мааа му стара ама сребърния плъх литна 9% дедо ти днеска допълни на 5.20 - 400 стин парчока махнах захарницата и реинвест в SSRI и кат гледам се изплаща, купувай там до къде 8-9 има да си заплъни пукнатините после една мега корекция и ше си га купим пак на 4-5 и тек така ....

                        Коментар


                        • среброто ще върне едни 30% до нова година. Buy 1000 oz!

                          И да добавя... никакви стопове но лимитиран ордер за още толкова на 16,20
                          Last edited by desperado; 08.10.2014, 23:25.

                          Коментар


                          • беееееееее еврейчето най накрая пунал

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                              Хемило ДАКС-а се утрепа.
                              Айде честито, дано да си на печалба от цялата работа.
                              Аз лично очаквам днес след като излязат минутите пазара да тръгне нагоре и да обърне тренда.
                              Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
                                Ей начиии... ти му викаш "Асансьорът е за надолу", то пак се тика вътре
                                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                                Коментар

                                Working...
                                X