IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Най-големият въпрос е дали това е корекция или тренд?
    Броят меците .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      Най-големият въпрос е дали това е корекция или тренд?
      правилно-това е въпроса,но възбудата от днешните движения няма да ни даде ясна представа за картинката,трябва да поживеем още малко
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        май не ме разбра,заех къса позиция преди 2 години на 7500 нивото,всички знаем какво стана след това.
        усредних и допълвах на два пъти,та да дойде днешния ден и да изляза от нея

        Хахо,не ти пожелавам ядовете дето ги имах на няколко момента през това време,и за да не става критично,понеже се заинатих ,правех и неправилни ходове,като усреднявания и довнасях,ох не искам да си спомням

        не ти схващам тънкия хумор равен,ти знаеш ли сега ще пада ли още или тук някъде е дъното на корекцията?
        Хемилиос ей го на 7800 е SMA200 Weekly там е ок на long и да потърпиш малко ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
          A честито искренно се радвам за теб, ще черпиш
          Разкажи с подробности сега къде кога как осреднява, с колко контракта ти беше позицията ...
          Сега ако съм на теб пускай дългите и дръж за 10000
          виж ся мухо , като се наближи зоната 83,,,,,, и става страшно . дау и той е при 158...... почва се играта 358 кви дъна кви пет лефа . обеми да виждаж. програмисчето просто обича играта 358

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            Всички знаем - ще ти кажем догодина по това време
            точно така-постфактум сте много силни- "ама нали ти казах "
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              ти знаеш ли сега ще пада ли още или тук някъде е дъното на корекцията?
              Най-големият въпрос е дали това е корекция или тренд?
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                май не ме разбра,заех къса позиция преди 2 години на 7500 нивото,всички знаем какво стана след това.
                усредних и допълвах на два пъти,та да дойде днешния ден и да изляза от нея

                Хахо,не ти пожелавам ядовете дето ги имах на няколко момента през това време,и за да не става критично,понеже се заинатих ,правех и неправилни ходове,като усреднявания и довнасях,ох не искам да си спомням

                не ти схващам тънкия хумор равен,ти знаеш ли сега ще пада ли още или тук някъде е дъното на корекцията?
                Технически трябва още да пада!!!Но тъй като не се знае какво са намислили някои,трябва да се изчакат една две седмици ,може би!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  май не ме разбра,заех къса позиция преди 2 години на 7500 нивото,всички знаем какво стана след това.
                  усредних и допълвах на два пъти,та да дойде днешния ден и да изляза от нея

                  Хахо,не ти пожелавам ядовете дето ги имах на няколко момента през това време,и за да не става критично,понеже се заинатих ,правех и неправилни ходове,като усреднявания и довнасях,ох не искам да си спомням

                  не ти схващам тънкия хумор равен,ти знаеш ли сега ще пада ли още или тук някъде е дъното на корекцията?
                  Всички знаем - ще ти кажем догодина по това време
                  За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                    Нали - къса позиция се заема когато пазара пада, не когато расте.
                    май не ме разбра,заех къса позиция преди 2 години на 7500 нивото,всички знаем какво стана след това.
                    усредних и допълвах на два пъти,та да дойде днешния ден и да изляза от нея

                    Хахо,не ти пожелавам ядовете дето ги имах на няколко момента през това време,и за да не става критично,понеже се заинатих ,правех и неправилни ходове,като усреднявания и довнасях,ох не искам да си спомням

                    не ти схващам тънкия хумор равен,ти знаеш ли сега ще пада ли още или тук някъде е дъното на корекцията?
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                      Не съм сигурен, че ще вдигнат лихвата догодина. Не и ако не се появи осезаема инфлация.
                      Всъщност е възможно пазарът да реализира, че макар, че лихвите са ниски, парите не са лесни.

                      Между другото спомняш ли SQM? На $26 ми се струваше безплатна.
                      Току що проби многогодишно дъно.
                      Аз там влязох и като не тръгна нагоре както трябва излязох. Ще почакам и при тях да се потвърди възходящ тренд.

                      Няма значение дали вдигат лихвите или не. Въпросът са пазарните лихви. Те може да се влияят от очаквано вдигане на лихвата, но може и да не се влияят. В европа когато лихвите по периферията си удряше по 7% официалната лихва бе под процент.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Напротив,време е да си вземем поука
                        брао беее !!!! нищо другия път поне ги стискай на горе ей са влизай bull боли те шпагата ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                          То една от причините да падат пазарите е че QE свършва този месец. Няма да направят друго подобно нещо, все едно колко пада пазара на акции. Реално ако не почне да расте до края на месеца след това може още повече да падне, защото и лихвите ще почнат да пълзят нагоре.
                          Не съм сигурен, че ще вдигнат лихвата догодина. Не и ако не се появи осезаема инфлация.
                          Всъщност е възможно пазарът да реализира, че макар, че лихвите са ниски, парите не са лесни.

                          Между другото спомняш ли SQM? На $26 ми се струваше безплатна.
                          Току що проби многогодишно дъно.

                          Коментар


                          • Аз тези днешните къси ще ги затворя още днес. Утре като нищо пак ще скочи нагоре и тогава ще отворя други като ми се стори че е достигнал локален връх

                            До като го казах и те се затворили

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                              Аз не го обиждам, той си обърна всичките депозити в злато почти на върха на златото
                              ама равен ти нали пишеше да внимаваме с късите щото Драги печатал еее кат печата виде ли са фашагата ква печатница ги удари по тиквата ..... нека си печата той на никой не пречи ... а златото не го мисли кат ти каам, че ше лети значи ше лети и forexmastara e прав ше скиваш ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                                A честито искренно се радвам за теб, ще черпиш
                                Разкажи с подробности сега къде кога как осреднява, с колко контракта ти беше позицията ...
                                Сега ако съм на теб пускай дългите и дръж за 10000
                                Става!!!Но още малко може да се изчака!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X